הגשמה פרק 1.
כל יום קורה משהו טוב. לפני כמה ימים סיפרתי לכם שאני מרחיבה מימדי להגדרה
Dalia be happy | ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. אני מקבלת תגובות כל כך מרגשות. אני ממשיכה לפרש את המילים. להקשיב ולהביא אליכן את הקידוד של המילים. סיימתי את הריפוי – ועכשיו אני בהגשמה. כשהתחלתי לחשוב על המילה הזו, הגשמה ועל מה אכתוב קצת התבלבתי בעצמי. לפתע זו נראתה לי מילה גדולה מדי, אולי פומפוזית. הרי היום משתמשים בה לא מעט, כולם מגשימים ומגשימות ולמילה נוסף פאתוס של רוחניות והצלחה. 

 

כל יום קורה משהו טוב. זה בדיוק זה. המילה הגשמה היא מילה מופלאה ומלאת פאתוס שמבטאת את היכולת שלנו להגשים. פשוט. היכולת שלנו להפוך משהו לגשמי, מציאותי. שימו לב לחלומות שלכם. עוד תגשימו אותם.
וברצינות. אם רגע אחד נוריד את הדרמה מהמילה נבין שכל דבר שחשבנו עליו וקרה – זו הגשמה. הדברים הקטנים ביותר, השגרתיים ביותר. למשל…בא לנו חביתה. אנחנו נפתח את המקרר, נוציא ביצים, נקשקש אותן, נדליק את האש, נשים קצת שמן, נשפוך את הביצים המקושקשות, נטגן קצת. יש חביתה. הללויה, הגשמה.

כל יום קורה משהו טוב. אפשר גם פשוט ללכת לבית קפה או לבקש מהבעל \ אמא\ בן\ בת וכו – תכינו לי חביתה. זה פשוט. המחשבה על חביתה הפכה ל..חביתה. הגשמנו. כן, ככה זה פשוט. נו דליה דוגמה מעולה החביתה אבל אני רוצה…לרזות. אני רוצה לטוס. להכיר בעל. ללכת בירח. זה אותו דבר. לכו תגשימו. פשוט וקל.
כל יום קורה משהו טוב. הגשמה, לא מה שחשבתן. נכון?

אני כאן באתר, ובפייסבוק. 

שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!

אוהבת אתכן
ארבעת הפרקים של הגשמה, כאן – בלחיצה על המילה מגיעים
הגשמה 1\3 , הגשמה 2\3הגשמה 3\3 מגשימה את החלומות שלי