כל יום קורה משהו טוב. משחררת, מתמסרת לדברים הטובים. בכל כך הרבה מצבים קיבלתי את העצה: שחררי. כשהסכמתי לשחרר, תמיד, ממש תמיד, הרווחתי. מניסיוני אני אומרת שכל קושי ואתגר, כל עיכוב, כל לחץ. בכל זמן שהסכמתי לשחרר. המצב השתחרר. הבעיה נפתרה. תמיד. מודה שלפעמים זה מוציא אותי מדעתי. אומרים לי – שחררי ואני רוצה לאחוז, לאחוז לאחוז. וכשאני משחררת ומתמסרת לפתרון שיגיע ואומרת לעצמי את המשפט הניואייג'י: הכל לטובה. משחררת. עוצמת עיניים. נושמת עמוק. משחררת. והכל מסתדר.

כל יום קורה משהו טוב. מודה ומתוודה שזו אחת הטכניקות היותר מאתגרות עבורי בכל תהליך ההתפתחות. לשחרר זה אומר לסמוך. על מי? על מה? לשחרר זה לוותר על השליטה. איך אני אשחרר והכל תקוע? איך אני אשחרר והמצב הוא בעייתי? איך אני אשחרר ומי יפתור כאן את הסוגיה. משחררת. מתמסרת לדברים הטובים.
הללויה. יקום, עכשיו את עובד אצלי. נושמת. הדברים מסתדרים. פשוט ככה.
כל יום קורה משהו טוב. השחרור הוא אנרגטי. בהסכמה שלי לשחרר אני מחליפה אנרגיה. מאנרגיה תקועה ונוקשה לאנרגיה זורמת, מאפשרת. מאד ממליצה לנסות את זה בבית. את מזהה קושי? משהו תקוע. תנשמי עמוק ושחררי אותו. מדברים פעוטים ועד לסיטואציות נוקשות. תנשמי עמוק ותגידי שאת משחררת. תני גם את, ליקום לעבוד אצלך!
——
משחררת, מתמסרת לדברים הטובים זו את. שמשחררת. שמרפה. שמבינה. שאת לא לבד בעולם ויש מי שעוזר לך לפתור את הקונפליקטים והמשברים. את מתמסרת לשחרור ומופתעת מהתוצאה. הללויה! את משחררת ופועלת. משחררת ובוחרת. אחח. כמה זה טוב!

מתנה נפלאה לאישה

מתנה נפלאה ליום האישה. כשאת מחפשת מתנה ליום האישה, מתנה משמחת, מרגשת ומעצימה, מתנה שברגע אחד תעניק את הרוח הטובה שאת רוצה להעביר. מתנה מקורית, שימושית, מעוצבת וססגונית. אני כאן, לרשותך. יועצת מתנות שלום והפעם אני שמחה וגאה להזמין אותך לבחור מקולקציית המתנות המופלאה ליום האישה! כנסי, מלאי את הטופס והצעה נפלאה בדרך אלייך! כנסי לכאן

מתנה נפלאה ליום האישה

השארת תגובה