כל יום קורה משהו טוב. יום משפחה שמח! משפחה היא השורשים שלי זו את, שיודעת להתבונן ולבחור, להסתכל ולהחליט איזו משפחה את בוחרת. משפחה היא השורשים שלך – המשפחה שיצרת, המשפחה שבה גדלת, המשפחה שאת. 

כל המשפחות כולן

כל יום קורה משהו טוב. משפחה היא השורשים שלי – ורק את בוחרת איזו משפחה את רוצה ואיך יראו שורשייך. אלו שהיו, אלו שיהיו. משפחה היא דבר נפלא וגם מקור להמון סיבוכים ועומסים רגשיים. 
—-
בעולם הרוחני אנחנו מאמינים שהנשמה שלנו בוחרת – במעבר בין הגלגולים את המשפחה. כל אדם בתצריף הזה נמצא שם "בתפקיד". הטוב, הרע והלא נורא. אנחנו כבר מבוגרות ומפוכחות ויודעות שהמשפחה שגדלנו בה יש בה טוב, יש בה פחות טוב. כל אתגר שנתקלנו בו הגיע כדי להעצים אותנו, לעזור לנו לגדול. בסופו של דבר, אנחנו בוחרות את הזיכרונות שלנו, את החוויות ואת מערכות היחסים. 
—-
כל יום קורה משהו טוב. יש לנו הזכות לחיות בתקופה בה משפחה היא מגוונת, יש משפחות של אמא ובת, אבא ובן, אמא ובן, שתי אמהות, שני אבות, שני בתים, ילדים מכמה הורים. יש גם משפחות של איש או אישה אחת. משפחה היא הרגשה, היא תחושה.
כל יום קורה משהו טוב. לכל אחת מאיתנו יש את המשפחה שממנה הגענו, המשפחה שבנינו ובונות, המשפחה החברתית והכי חשוב – המשפחה שאנחנו בשבילנו. 
תהיי המשפחה שלך, תהיי טובה אלייך, חומלת ואוהבת כמו שאת חולמת שהמשפחה שלך תהיה.
יום משפחה שמח

להזמנת התמונה, כאן 

השארת תגובה