כל יום קורה משהו טוב 94. אני באמת רוצה להיות זו שרוקדת את חיי. רוצה להיות זו שהחיים שלה קלים, פשוטים, קלילים. רוצה להיות זו שהחיים שלהם נעים מנושא לנושא ממשימה למשימה עם חיוך גדול וריקוד נעים. אבל אני לא כזו. החיים שלי קצת יותר מסובכים ואני' שואפת לרקוד את חיי. זו האמת. זו שאיפה שלי, זו מטרה. זה נשמע לי כל כך נעים לנוע בצעדי סלסלה סקסית או פלמנקו עוצמתי ממקום למקום. לנוע בצעדי היפ הופ מרגש לפוינט קלאסי. ככה, פשוט, לרקוד את חיי.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

לנוע בחלל בשמחה. זו השאיפה האמיתית שלי. לנוע בחלל הזה שנקרא יקום, עולם, אדמה, כדור הארץ – לנוע בו בשמחה. להשאיר מאחורי את כל מה שמעכב אותי ופשוט. להיות. לרקוד את חיי בצעדים קלילים וטובים. כשאני שואפת להגשים סיטואציה אני מניחה את התמונה לנגד עיני ואני מאפשרת לה להוביל אותי. היתה לי תקופה שמאד רציתי לבצע את המשימות שלי אז הצבתי לנגד עיני את "מבצעת את המשימות שלי" וכך היה. מאדם דחיין הפכתי להיות משימתית ועיניינית. התמונה לנגד עיני היא משקפת לי את הרצון שלי. התמונה שעומדת מול עיני ממקדת אותי. אני יודעת מה אומרת לי , מה המשמעות של רוקדת את חיי ואני מכוונת לשם. משילה את הכבדות והקושי ונשארת עם הקלילות. אמן, הללויה.

רוקדת את חיי זו את, שיודעת שאת יכולה לרקוד את חייך. את יודעת שזה אפשרי עבורך, את יודעת שאת ראויה לכך. פשוט, להעביר את חייך בצעדי ריקוד נעימים, קלילים ומשמחים. לעבור בין חלקי חייך בנעימות ואהבה. לכי אישה יקרה, לכי והתחילי לרקוד. זה הרגע, עכשיו!

נפגש מחר!

תראו, פתחתי שתי קבוצות חדשות בפייסבוק: יותר מאשמח שתצטרפו אלי!
אחת, בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
השנייה, כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי שלי ממשיך, כאן (תביאו אותה בלייק!) כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
חכו וזה לפני שדיברנו על האינסטגרם….
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה