כל יום קורה משהו טוב, 91. לפני כמה ימים ישבתי עם קבוצה של נשים מדהימות, נפלאות וחד פעמיות. כשדיברנו והצגנו את עצמנו הסתבר שכולנו, יומרני ככל שזה ישמע, משנות את העולם. פתאום הבנתי איזה כח, איזו עוצמה. הנשים האלו, כולן כבר בנות 40 ומשהו (אני כבר בת 50 ומשהו אבל מי סופר) כולנו אומרות בקול רם וברור: אנחנו משנות את העולם. אני לא יודעת אם אוכל להסביר את תחושת ההתרגשות והשמחה שהציפה את לבי להיות שייכת לכזו עדה של נשים. אז מיד הבנתי שאני צריכה לכתוב על זה. קבלו בהתרגשות ושמחה את המדור החדש שלי – איך את משנה את העולם. האורחת הראשונה שלי היא – גילוי נאות מאד – חברה שלי. תשמעו מה יש לה להגיד!

תכירו, תמי גינזבורג, משנת עולם סדרתית. שנתה את העולם שלה כמה פעמים – הסיפור הידוע של מעבר משכירות – ניהול ומעמד גבוה לעצמאות. נושאה, גרה בזכרון יעקוב, אמא לשלושה ילדים. משנת עולם. שווה, ממש שווה וכדאי להכיר אותה כדי שגם העולם שלכם, ישתנה. רק אם אתם רוצים ורק לטובה. נפגשנו לשיחה על – איך משנים את העולם.
הי תמי אני רוצה לשאול אותך ישירות – האם את רוצה לשנות את העולם?
תמי: מאד רוצה לשנות את העולם. אני באמת מאמינה שלכל אחד ואחת מאיתנו יש יכולת בחירה חופשית לבחור להשפיע לטובה על עצמו ועל האופן שבו הוא מתייחס לאנשים בסביבתו. כשאנחנו בוחרים לחיות בשמחה, לראות את הטוב, לנהוג בחמלה כלפינו וכלפי אחרים, להכניס יותר קלילות והנאה ולהפחית ביקורת ספק וחרדות, אנחנו למעשה משפיעים גם על בריאותנו הנפשית והפיסית, גם על השפע שנכנס לחיינו וגם (וזה השינוי הגדול) זה ׳מדביק׳ אחרים. את ילדינו, את בני הזוג, החברים והלקוחות. התפקיד שלי זה לתת כמה שיותר ידע כלים וחוסן לאנשים כך שיוכלו לבחור בחיים מתוך שמחה ויעבירו את זה הלאה. ברור לי שזה מתחיל ממני ומהתרגול העצמי שלי של שמחה בחיי.  בעיניי לשנות את העולם זה לא בומבסטי כמו שזה נשמע, אלא צעד קטן שכל אחד יכול לעשות בטרנספורמציה שלו במחשבות ברגשות בעשייה ובאנרגיות שהוא מביא אתו ?❤??

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

זה נשמע נפלא אני אומרת. כלומר, כל מי שבוחר בטוב לעצמו, בוחר בחירה הרבה יותר רחבה ומשמעותית ומשנת עולם. זו נקודה מאד חשובה בעיני. לפעמים אנחנו כל כך מושקעים בדברים שוליים כשבעצם, לפי מה שתמי אומרת, אם נשקיע בעצמנו, כבר ומיד ניטיב עם זולתנו.
תמי ממשיכה: אני רוצה להדביק כמה שיותר אנשים בשמחה שאינה תלויה בדבר, שמחה שמאפשרת להם לצלוח בקלות ובחוסן מצבים מורכבים וקשים בחיים, ומאפשרת להם לייצר לעצמם מבחירה חיים טובים ומאושרים יותר! אני עושה את זה באמצעות שיטת הש.מ.ח.ה. שיצרתי, שמתבצעת הן בטיפול פרטני והן בקבוצות ובסדנאות שאני מעבירה. השיטה מאפשרת לשחרר אמונות חוסמות ורגשות שליליים תוקעים, להתמלא באנרגיות מחודשות ומשאבי חוסן וכוח, להתחבר למהות האמתית שלנו ולהגשים את עצמנו באופן מיטבי.
איך הגעת אל כל הידע הזה?
תמי: בהכשרתי אני מנחת קבוצות באמנויות ומטפלת גוף נפש המתמחה בתחום הטראומה והאובדן. כל חיי מתרגלת ומאמנת את עצמי ואחרים ביצירת שמחה שאינה תלויה בדבר. מנחה סדנאות בארץ ובעולם לאנשים שבוחרים לחיות טוב יותר.תמי, אני כבר כירה אותך כמה שנים, עדיין מאד מרגש להקשיב לך. מרגש וסוחף.
תמי: מזמינה אתכם לחוות את סדנת הש.מ.ח.ה. שלי. היכנסו לדף הפייסבוק שלי ותתעדכנו במועדים ופעילויות:
מחכה לכם, תמי גינזבורג,לבחור בחיים מתוך שמחה!
תמי גינזבורג | תמיד בלב – ליווי אנשים בתהליכי שינוי וצמיחה  054-5798968

אמרתי לכם שזו קבוצת נשים מדהימה?
ואנחנו? נתראה מחר!אתם מוזמנים להצטרף אלי, כאן למטה ההרשמה
להצטרף לקבוצה החדשה שיצרתי בפייסבוק – כאן
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק וכאן, תצטרפו אלי

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה