כל יום קורה משהו טוב. 87. היום אני רוצה לדבר על הכל. לדבר את עצמי לדעת. לצעוק את מה שאני יודעת. כשתעירו אותי בלילה, באמצע השינה, כשתתקלו בי ברחוב, כשתפגשו אותי סתם ככה ותשאלו אותי מה החלום שלך, מה התשוקה הכי גדולה שלך אני יודעת בדיוק, אבל בדיוק מה לענות. אני יודעת מי אני, יודעת למה אני, יודעת ומודעת. הקדשתי לזה כל כך הרבה שנים ועכשיו אני פשוט, ובאופן ברור, יודעת. אני יודעת מי אני, מה היעוד שלי בגלגול הזה. אני גם יודעת טוב, בכאב גדול איפה הפערים שלי, התסכול שלי הכאבים שלי. אני יודעת ומכירה היטב את הטעויות שלי. הכישלונות שלי הם סימני דרך רציניים בדרך שלי. אני יודעת. צריכה ורוצה הם אחד אצלי. כשאני רוצה אני צריכה כשאני צריכה אני רוצה. לפעמים אני חושבת שהלב שלי יתפוצץ בסוף מרוב שהוא יודע. כן אני יודעת! קשה לכם לשמוע שאני כל כך בטוחה בי? זה לא נעים לכם באוזן? אל תקשיבו. היום אני רוצה לצעוק בקול רם: אני יודעת!! אני רוצה. אני צריכה. עכשיו.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

אני צריכה את ההצלחה שלי. אני רוצה להגיע לאנשים. לשמח אותם. לצבוע את החיים שלהם. לחלוק את הידע שלי. להתפרנס מכל זה ומצוין. אני רוצה שהדברים ילכו בקלות, יזרמו. אני רוצה להשיט את ספינת חיי בנהר שזורם בנעימות. לפעמים עם חברים, לפעמים לבד. אני מבינה שלפעמים יהיה קצת יותר סוער ולפעמים יותר רגוע. אני מבינה שלפעמים יהיו עצים עם פירות שרק אקטוף ולפעמים אצטרך ללכת קצת. אני רוצה לשוט בנהר חיי לבד ועם שותפים, תמיד בטוב. כן, כזו אני. רוצה תמיד בטוב. הגזמתי? לא. זו בקשה פשוטה. אני רוצה לשוט בנהר חיי, לעצור לפעמים, ללכת לטייל, לחזור לסירתי הנאה ולהמשיך.

אני רוצה להיות אני מהחלמות שלי. כשאני עוצמת עיניים ורואה אותי זו בדיוק מי שאני רוצה. אני יודעת. יודעת מי ומה ולמה ואיך. אני רוצה להיות ההיא. ללא מגבלות, ללא קשיים. בלי פחדים. אני רוצה למכור מתנות בסטודיו ובאתר, רוצה לצאת לעולם דרך אטסי. אני רוצה ללמד אנשים יצירה ועיצוב. אני רוצה לחיות בלי דאגה, ספק, מגבלה. אני רוצה להיות חופשיה. חופשיה לאהוב, חופשיה להיות חופשיה לעשות. תודה. נתראה מחר. מבטיחה להירגע.

אתם מוזמנים להצטרף אלי, כאן למטה ההרשמה
להצטרף לקבוצה החדשה שיצרתי בפייסבוק – כאן
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק וכאן, תצטרפו אלי

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה