כל יום קורה משהו טוב. 86. מכבדת את מי שאני. אני אומרת את זה בקול רם וכבר מזדקפת בכסא שלי. אני מכבדת את מי שאני. איזה מזל יש לי. מזל שאני מכבדת אותי. אבל רגע, אם אני מכבדת אותי אז למה יש רגעים שאני כל כך רוצה להיות מישהי אחרת? האם אני באמת ובכנות מכבדת את מי שאני?
היום נפגשתי עם חברה, מישהי שאני מכירה הרבה זמן, שסקרנה אותי. סיפרנו אחת על השנייה. נזכרתי בחווייה שאני נושאת איתי הרבה שנים –  שיתפתי אותה שכשהייתי מעצבת ראשית בגרבי דלתא, כולי בת 29 והיה לי בעל והיתה לי ילדה נהדרת (תומר עדיין נהדרת) וגרתי במרכז הכרמל בחיפה והיה לי רכב חברה ועוד מלא דברים. הסתובבתי בעולם ואמרתי – אני כבר בת 30 ועוד לא הגעתי לכלום. ככה הרגשתי אז. משבר גיל 30? אולי. דפוס נוראי? שניהם, כנראה. והיום, האם אני מכבדת אותי? האם היום אני מצליחה לכבד את מי שהייתי אז כשהייתי בת 30? משתדלת. משתדלת לא לבוז לה על היכולת שלה לא לראות כלום. משתדלת לכבד אותה, לחבק אותה ולאהוב אותה. לומדת מהרגע הההוא. שאני רוצה להיות שמחה בחלקי. לעשות את מה שנכון לי, ובעיקר, ללמוד לכבד אותי. אני שואלת את עצמי, האם היום, אני מכבדת את עצמי? אני משתדלת. גם זה קורה לי במאמץ לעתים. לא תמיד. לפעמים…אני כל כך בלתי מכבדת את עצמי. חושבת שכולם טובים יותר. היא כבר רזתה, היא כבר הצליחה, היא עשירה, בעלה טוב אליה, הם נסעו השנה 20 פעמים לחו"ל, לה יש חברות טובות….וזה לא נגמר. אני יכולה להיות כל כך בלתי מכבדת את עצמי שאין לזה סוף. כן, אני אנושית. אני יודעת. אבל בתכלס, אני כל כך מזיקה לעצמי שזה לא טוב. זה פשוט ממש לא טוב. ואני זקוקה לכבוד הזה. גם אתם. אני צריכה שאני אכבד אותי ושאתם תכבדו את עצמכם ושנכבד אחד את השניה. כי ככה העולם יהיה טוב יותר.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה
כשאני מזהה שאני בלתי מכבדת את עצמי אני מחפשת. את עצמי. חוזרת לעמוד השדרה של הנפש שלי. למרכז של הגוף שלי. למהות של הרוח שלי. כשאני מזהה שסטיתי. כשאני מזהה שאני פשוט קצת רעה לעצמי. או מאד רעה לעצמי. אולי אפילו חובטת בי. אני מזהה ואומרת לי: עכשיו, מספיק. כי זה לא נעים לי. לפעמים אני מפסיקה. לפעמים לא. כשאני לא מצליחה להשתלט עלי אני הולכת לחברה. כשעדיין אני לא מצליחה אני בוחרת מטפלת טובה ומבקשת, תעזרי לי. אני רוצה לכבד את מי שאני. כי אני לא מסכימה יותר לחבוט בעצמי. אני, מכבדת את עצמי. מכבדת את מי שאני. כי כשאני מכבדת את מי שאני אני מבינה שיש בי דברים שאני מאד אוהבת וכאלה שלא. ואני מבינה שהכי חשוב זה שאני פשוט, אכבד את מי שאני.

ואתם?

מכבדת את מי שאני זו את שיודעת שמספיק ודי. את שיודעת שלכבד אותך זה לקבל אותך ולאהוב את עצמך. את מכבדת אותך על שגיאותייך ועל טעותייך ועל מי שאת. את יודעת שאת גם וגם וגם. את מכבדת את מי שאת כי את פשוט, נפלאה, כמו שאת!

תצטרפו אלי, כאן למטה ההרשמה
להצטרף לקבוצה החדשה שיצרתי בפייסבוק – כאן
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק וכאן, תצטרפו אלי

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה