כל יום קורה משהו טוב. 85. התמדה. כל יום קורה משהו טוב. יום יום, לא פחות. כשאני בוחרת משהו, כשאני רוצה אותו בשגרה שלי – אז כל יום.  למה כל יום דליה שואלים אותי. כי אני זקוקה לקצב יומיומי. כל יום הולכת. כל יום כותבת. כל יום עובדת. מכורה לשגרה שלי, מכורה ליומיומיות שלי. ההתמדה מלמדת אותי לא להתייאש. לא לוותר. אבל רגע, זו לא התמדה עיוורת. זו התמדה של בחירה. אני בוחרת, בוחרת במה להתמיד. כן, ברור שיש דברים שנוזלים לי. דיאטה למשל. אופס. מתמידה? לא ממש. אני בוחרת.
איזו משמעות יש להתמדה? איזה כח יש בה שבחרתי לדבר עליה כאן ביום ראשון של שבוע חדש? ההתמדה שאנחנו בוחרים מגדירה אותנו. רגע, אני מסבירה. כשאנחנו בוחרים להתמיד -יש לזה תוצאות. בדברים הטובים ובדברים הרעים. אין מנוס, צריך להבין את הכח הזה. צריך גם לבחור את קצב ההתמדה. אני אוהבת יום יום. יש כאלה שפעם בשבוע גם מספיק להם.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

אנחנו בוחרים במה נתמיד. יוסי מתמיד לרוץ. דני מתמיד לרקוד. רעות מתמידה לאכול פרי אחה"צ. הרי מה אנחנו בסך הכל? סך ההרגלים שלנו. והרבה מים אבל זה לא קשור. כשרוצים לבצע שינוי – מחשבתי, התנהגותי, רוחני – כל המומחים בכל התאוריות אומרים – תתמידו 21 \ 30 \70 ימים כדי שתצליחו לבצע שינוי. כדי שההרגל החדש יחליף את הקודם. התמדה. התמדה היא עוצמה וכח.

כשהתחלתי לכתוב את הבלוג הזה, כל יום קורה משהו טוב שאלתי את עצמי – דליה, למה כל יום? יום יום? זו מלאכה סזיפית, תובענית. ככה עניתי לעצמי. רציתי להגיד לי "מה את מתערבת" אבל לא יכולתי. אז אמרתי ככה. כי מתאים לי. אני מעוניינת ובוחרת בהתמדה הזו כדי למקד את עצמי. את העשייה שלי. רקדן מתמיד, אין לו ברירה. ספורטאי מתמיד. מפתח תוכנה. כל מי שדבק במטרה ורוצה להשיג אותה – מתמיד. כל תוצאה טובה היא פרי של התמדה. כל המצליחים הגדולים שנראה שהצליחו "בבת אחת" יש להם שעות התמדה מאחוריהם ולפניהם ומשני צדדיהם. אחת שתיים שלוש.

התמדה היא כלי העבודה שלנו להגשים את המטרות שלנו. אני רוצה לרזות במשקל ( אני באמת רוצה) – אם לא אתמיד לא אצליח. ביום שאבחר בהתמדה בתזונה נכונה עבורי – ארד במשקל. אם אני רוצה לטפס לאוורסט – רק התמדה באימונים תאפשר לי את זה. התמדה היא הכח היישומי של "הכל אפשרי". הכל אפשרי עבורכם. הכל אפשרי עבורי. הכל אפשרי עבורנו. כשנבחר להשיג את המטרה שלנו, נתמיד בה, נצליח. זה הכח של ההתמדה. בהצלחה יקרים, שבוע נפלא!

מזמינה אתכם לשתף – במה אתם בוחרים להתמיד השבוע? במה אתם הולכים להתמיד החל מ – עכשיו או במה אתם מקפידים להתמיד כדרך חיים ומה זה עושה לכם?

אתם מוזמנים להצטרף אלי, כאן למטה ההרשמה
להצטרף לקבוצה החדשה שיצרתי בפייסבוק – כאן
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק וכאן, תצטרפו אלי

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה