כל יום קורה משהו טוב. 84. עיצוב שמח. יש כזה דבר? והאם עיצוב שמח מוסיף שמחה, כל יום? מה המשמעות בכלל של עיצוב – לשמחה שלנו? האם יש קשר? הרבה שאלות אני שואלת הבוקר. אלו שאלות שהדהדו בי ובתוכי הרבה שנים. אני מעצבת, עוסקת בחומר. מה הקשר בכלל בין הרוח לחומר?
ככל שחלפו השנים הבנתי שאין הפרדה בין גוף, נפש ורוח. אין הפרדה בין חומר לרוח. הכל מסונכרן. לכן התשובה היא – כן. יש קשר ישיר בין עיצוב לשמחה. העניין הוא שזה לא אבסולוטי. כי מה שמשמח אותי – מעציב אותך או משאיר אותך אדישה ומה שמשמח אותי לא מעניין אותי. זה סובייקטיבי. אז איך בכל זאת יוצרים עיצוב שמח?

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

התמונות מהבית שלי. עיצוב שמח?

אין לי תשובה חד משמעית לשאלה. זו לא תשובה של תעשי ככה או ככה. בכלל, אני מאמינה בתהליך. ניסיון חיי וניסיוני המקצועי הביאו אותי למסקנה ברורה – החיים הם תהליך. תוצאה טובה של משהו זה תוצר של תהליך. כדי להגיע ל"עיצוב שמח ומשמח" צריך לעבור תהליך מסודר של עבודה. אסביר. כבר אמרנו שעיצוב שמח זה מושג מאד סובייקטיבי כי מה שמשמח אותי לא משמח אותך וההפך. לכן, השאלה הראשונה המתבקשת היא – מה משמח אותי? מה יוצר אצלי תחושה של שמחה? עם איזה חומרי גלם, צבעים, מוצרים אני מרגיש שמח, נוח, פשוט נעים? מה מגביר אצלי את תחושת הנינוחות ומה מעצבן אותי?

להרגיש. הרגשה, הרגש הם הכלים שלנו לסנכרן בין חומר ורוח. איך אני מרגישה עם זה. המון אנשים צובעים את הבתים שלהם בלבן ובשמנת. המטבח, הסלון וכל שאר הבית בגוונים מונוכרומטיים של לבן ושמנת. זה מאד אופנתי, מאד שגרתי, מאד מוכר. השאלה שצריכה להישאל – כל אחד ואחת מאיתנו – איך אני מרגיש עם זה? נוח לי? נעים לי? אני זז במנוחה או שכואב לי בבטן? אני למשל, מתקשה בבית שמנתי מדי. מרגישה כמו במעבדה. קר ומנוכר. אני אוהבת צבעים, שמחה עם צבעים. הי דליה, אמרה לי חברה, את מזמן לא דוגמה. הבית של שמח אומרים לי אנשים. הבית שלך צבעוני אומרים לי אחרים. שמח, הוא לפעמים. מאפשר שמחה – תמיד. צבעוני – כן, בטח. צבעים מרבים שמחה. זה, כבר לא סובייקטיבי. צבעים מרבים שמחה. זמינים, בקלות ובפשטות עבורכם להרבות שמחה בבתים שלכם.
~
יש כזה דבר עיצוב שמח. מבטיחה להמשיך ולדבר על הנושא, כי זה מאד חשוב לי. הסביבה שאנחנו יוצרים מאפשרת לנו יותר שמחה, מזכירה לנו את השמחה שבלב שלנו. מהדהדת. אני מקדישה את עצמי להבין ולהתעמק בנושאי השמחה. אני מתמקדת בעיצוב, יצירה ושמחה כאלמנטים מעוררי שמחה בנו ובעולמנו. תצטרפו אלי, אלמד אתכם באהבה.
תודה

אתם מוזמנים להצטרף אלי, כאן למטה ההרשמה
להצטרף לקבוצה החדשה שיצרתי בפייסבוק – כאן
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק וכאן, תצטרפו אלי

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה