כל יום קורה משהו טוב. 82. והיום: מתנות. לפני כמה שנים באחת הסיטואציות שלא הבנתי מי אני ומה אני הלכתי ליועץ שיווקי. אמרתי לו: אני צריכה עזרה במיקוד עסקי. הוא שאל אותי: מה בעיקר קונים אצלך? מתנות, אמרתי, מתנות. למעשה קונים אצלי רק מתנות. מצאתי את עצמי מהרהרת בקול רם. גם מי שקונה לעצמה – קונה אצלי, מתנה לעצמה. מתנות, זו זכות גדולה אמר לי היועץ. איך הם כאלה רוחניים היועצים שלי, גם אלה שמגיעים מעולם עסקי קשוח. זו זכות גדולה, הסכמתי. חייכתי. הכל כל כך פשוט וברור. אני מוכרת מתנות. איזה אושר. הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים הוא שאני לא מתביישת ולא מפחדת לשאול. שוב, שוב, שוב.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

כל יום קורה משהו טוב. מתנה היא נתינה. מצאתי עם השנים שאנשים אוהבים לתת מתנות. מחפשים את המתנה הזו – המיוחדת, האחרת, בעלת המשמעות. עשיתי תחקיר, מחקר, בדקתי שאלתי. הבנתי שאנשים מחפשים מתנות במחיר נוח. אני מדברת על נוח מאד מדברת על מחיר של 10, 20, 30 ש"ח. עבדתי על זה. אני עדיין. עיצבתי ויצרתי קולקציות של מתנות במחירים האלה. הרחבתי את המנעד. המשכתי. בתחילת הדרך, Dalia be happy – עיצבתי תיקים. איזו דרך עברתי מאז! אני מספרת לכם בכל יום שיצאתי למסע שלי, אז אני בדרכים. בדרכי העולם, היקום היפות, הנעימות והטובות. לפעמים יש מהמורות בדרך, לפעמים בורות שחורים וענקיים. יש הרבה נקודות צל, ומים זכים ובעיקר אנשים טובים – כל כך טובים – שאני פוגשת ואנחנו צועדים בה, בדרך הזו, יחדיו.

לפני כשנתיים ביקרתי בדמנהור שם השתמשו במשפט – היכולת להשתנות היא הדבר הכי חשוב באדם. אני מסכימה. ומשתנה. לאחרונה הרגשתי שאני זקוקה שוב להגדרות, לדיוק. את אדם של חזון אמרה לי היועצת שהלכתי אליה, הפעם מעולמות הרוח. את אדם של חזון ולכן את זקוקה לדייק את עצמך. הכל בסדר. הכל באמת בסדר. אז ישבתי והגדרתי וזה מה שיצא:
אני מעצבת ויוצרת ומוכרת מתנות.
אני מלמדת ומעבירה סדנאות עיצוב ויצירה
אני עוסקת ומלמדת ומעבירה הלאה התפתחות אישית ורוחנית.
אני עוסקת בשמחה, באיכות החיים, בחוסן אישי.
אני מסנכרנת את כל אלה יחד.
כי במתנות יש שמחה ונתינה ורוח ויצירה. ביצירה יש שמחה ואיכות חיים ונתינה. באיכות החיים יש יצירה, נתינה ורוח.
אני מסונכרנת. טוב לי. יש לי מה לתת לעולם.
ואני כל כך כל כך מלאת הודיה על הרגע הזה!

לסכום כל יום קורה משהו טוב של היום זה אני רוצה לומר לכל מי שקוראת את דברי וחושב- וואללה, גם אני רוצה להרגיש ככה.
חד משמעית – את יכולה. את פשוט יכולה. איך? זו בחירה. זו החלטה. למידה, התפתחות. אבל – הכל תמיד מתחיל מנקודה אחת. מההסכמה להכניס את הרוח לחיים שלנו. איך? את יודעת מה הדרך שמתאימה לך. אל תהססי. ואם כבר יצאת לדרך אבל עצרת, פרשת, הפסקת – תמשיכי. כי את זוכרת, זה עשה לך טוב. קומי צאי, אחות כלה. תני לרוח לנשב בגופך, בליבך בנשמתך. בואי, למרות שזו נשמעת הקלישאה הכי מעייפת בעולם, בואי ובאמת. תבחרי בעצמך. אני? אני כאן, ממש בשבילך. כל יום, יום יום.
תודה

אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק וכאן, תצטרפו אלי

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה