כל יום קורה משהו טוב. 81. והיום: שמחה ויזואלית. כן זו הגדרה מדויקת למה שאני עושה. שמחה ויזואלית. שמחה שתלויה על הקירות ומרחיבה את הדעת ואת השמחה. צבעים, מרקמים ומילים טובות שנוכחות. ששומרות עלינו מעצמנו ומזכירות לנו שוב ושוב ושוב – בואו נבחר בטוב שיש. והזכות הגדולה הזו, להיות מעצבת שיוצרת שמחה ויזואלית, שאפשר לראות ולהשתמש, לראות ולשאוב ממנה השראה שוב ושוב ושוב. התמונות שיצרתי הן שמחה גדולה של הלב שלי. כי הן יוצאות מהלב שלי מגיעות אל הלב שלכן בכל כך הרבה מקומות: בבתים, במשרדים, בקליניקות, בבתי ספר. השמחה גדולה וגדלה.

כל יום קורה משהו טוב. העיצובים, המוצרים, המתנות שאני יוצרת מיועדים לשמח. לעצב, להרבות השראה ולשמח. זו מטרת העל שלהם. התמונות של Dalia be happy הן לא מבקשות הרבה. קצת מקום על הקיר ו להדביק אותם. זהו. אתם מכירים את הרגע הזה שאתם מדליקים את הרדיו ומוזיקה משמחת שוטפת אתכם? ככה בדיוק מרגישים כשמדביקים את התמונות Dalia be happy על הקיר. התמונה כאן למעלה היא, אגב מהבית שלי. זה אחד הקולג'ים שתלויים אצלי.

כל יום קורה משהו טוב. את כל התמונות עיצבתי איירתי ציירתי שילבתי. הכנתי אותם כמנחת תודה לבית שלי – לפני הרבה שנים – ומכאן המשכתי. מכאן הגיעו הזמנות ובקשות וצמח לו מוצר, מתנה נפלאה לעולם, לעצמנו ולחיים שלנו. והיום אני מתרגשת לספר שיצרתי ממשק חדש שמקל ומאפשר בחירה מהירה יותר ופשוטה יותר. תכינו דף ועט, תרשמו את מספרי התמונות שלכם ותשלחו אלי. אני מכינה ושולחת. הנה הממשק, ממש כאן, לשימושכם! תהנו! 

להזמנת תמונות ואהבת לרעך כמוך – כאן
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק וכאן, תצטרפו אלי

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן
רוצים להוסיף התלהבות לחיי היומיום? התמונה, להזמנה בלחיצה עליה.

השארת תגובה