כל יום קורה משהו טוב. 80. קמתי בבוקר יום ראשון ואני מלאת הודיה. אחד הדברים הטובים שלמדתי בחיי החדשים, בחיים הרוחניים שלי היא אמירת תודה. אני אומרת תודה על השמש שזורחת, על הנשימה באפי ועל האתגרים שיש לי בחיים. כן, יש לי המון אתגרים בחיים שלי, כמעט כמו לכם. אולי יותר. אני אומרת תודה כי אני יודעת שאני לא רואה את התמונה הגדולה, אני יודעת שהשלם גדול מסך חלקיו ואני יודעת שגם בתוך הכאוס הקיים הטוב מבצבץ. הוא קיים. אני פשוט עוד לא רואה אותו. אבל אני מודה לו. תודה.

בספרה הקסם בהוצאת כנרת מספרת רונדה בירן מחברת הספר "הסוד" על קסם שמתרחש כשאנחנו מודים. בספרה היא ממש מוליכה אותנו בסדנה מעשית לאמירת תודה. קראתי, ביצעתי והלכתי עוד כמה קילומטרים בדרך שלי, במסע שלי. למדתי והפנמתי שלהגיד תודה – בפשטות, תודה לכל דבר כל הזמן כל יום – זה הרגל משנה חיים. אנשים רבים לקחו על עצמם את ההרגל להודות על דברים – יש כאלה שפותחים את הבוקר באמירת תודה, יש כאלה שלוקחים על עצמם להודות בלכתם לישון. כל מי שלקח על עצמו להודות, באופן פעיל כל יום יודע שאמירת התודה שינתה את חייו.

בואו ננסה רגע להבין איך זה עובד? התודעה שלנו ניזונה ממה שאנחנו…כן, ניחשתם. מזינים אותה. הצד ההפוך של התודה היא או הוא המובן מאליו. כל האנשים הממורמרים שאני מכירה מתייחסים לחיים כמובן מאליו. כל הטוב שקורה – ברור! כל הרע שקורה – אז למה זה קורה לי? זו גם הזנה. אבל זו הזנה שאני אינני בוחרת להיות בה. אני בוחרת בהזנה חיובית כדי להגדיל את החיוביות בחיי. למה? כי רק, אך ורק ככה אני רוצה לחיות. למה? כי זה טוב לי יותר. למה? כי כשאני מזינה את החיים שלי ברעל של "מגיע לי" אני מתבלבלת. כשאני מזינה את חיי בקסם של "תודה" אני מרחפת בחיים האלה. פשוט ככה. אז כל דבר שקורה איננו מובן מאליו. כל מה שמתרחש הוא סוג של נס. כל חלקיק של חוויה הוא וואוו גדול. אם לא התנסיתם בחוויה זה נשמע לכם אולי הזוי. אם החיים שלכם טובים גם ככה – מי צריך את זה בכלל? אבל אם יש לכם הכל ואתם לא מרוצים מכלום. או…המועקה שוכנת בין חדרי לבכם (זהירות, זה הגורם הבלתי מדובר שמוביל להתקפי לב) תתחילו להגיד תודה.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

הודיה זו פעולה. תודה זה הביטוי לפעולה. לאחרונה היגעה אלי חני, חיפשה מתנות תודה לחברות בעבודה. ליעל (שם בדוי השם האמתי נשאר במערכת) לא רצתה לקנות. אני לא אוהבת אותה כמו את השאר, אנחנו כל הזמן רבות הוסיפה. חייכתי, אני מכירה את הטיעון הזה. חייכתי אליה ואמרתי לה שדווקא לה היא צריכה לקנות את המתנה הכי שווה. כי אמירת התודה הזו תסתום את הגולל על מערכת היחסים הזו ותנתב אותה למקום אחר, חדש. תודה היא אנרגיה. אנרגיה היא משאב. כשאנחנו אומרים תודה! אנחנו מזרימים את האנרגיה החיובית הזו לטובתנו.

אצלי בסטודיו יש קולקציית מוצרי תודה ויש מתנות אחרות, שמתאימות כולן לבחור ולומר תודה. אתם מוזמנים. תודה ~
קולקציית מוצרי תודה, כאן
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק וכאן, תצטרפו אלי

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן
רוצים להוסיף התלהבות לחיי היומיום? התמונה, להזמנה בלחיצה עליה.

השארת תגובה