כל יום קורה משהו טוב 77. בערב יום הזיכרון לחללי צהל ופעולות האיבה האוויר דחוס. העצב נוכח בכל תנועה. הכאב הופך להיות נוכחות של אבל כללי. חשבון נפש לא פשוט עם הקיום שלנו כאן, בארץ הזו, היפה כל כך האהובה כל כך. הקיום שלנו, שלי מצטמצם להוקרת תודה גדולה, לחמלה ואהבה. ביום הזה אני משתדלת להשתמש בכל האהבה שבתוכי. אני רוצה להרחיב את האהבה שמסביב וליצור מעגלי אהבה והוקרת תודה וחמלה עבור אלה שכל כך זקוקים לזה, כל יום, יום יום ובעיקר היום. אני רוצה להיות טובה יותר, כל יום להיות טובה יותר, ראויה יותר למה שמסמל היום הזה. להיות טובה יותר במילים שאני משתמשת, בגישה שלי לחיים, בחיוך, באדיבות, בהוקרת תודה. בניסיון לשמור אותנו שפויים בארץ הזו. כי יש מספיק כאלה שאיבדו כל איפוס, ששכחו שבננו יש כאלה שצריכים יותר.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

בכל שנה בימים האלה, ימים של חשבון נפש, של עצב ופחד אינסופי אני מרגישה צורך להתחבר עמוק לתוכי, לתוך החלקים הטובים שאני. לחלוק כבוד ואהבה למי שצריך. להבטיח שהשנה אהיה יותר טובה. שהעשייה שלי תהיה יותר מכוונת לטובת האחרים ואחלוק את הטוב שבי, החוצה. כמה שיותר. ביום הזה, היום בו העצב שורה בכל מקום ובכל עבר אני ממליצה, מבקשת ורוצה – בואו נפזר אהבה. בכביש, בתור לסופר, סתם ככה ברחוב. כי אהבה זה הריפוי הגדול ביותר שיש.

תודה.
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק וכאן, תצטרפו אלי

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן
רוצים להוסיף התלהבות לחיי היומיום? התמונה, להזמנה בלחיצה עליה.

השארת תגובה