כל יום קורה משהו טוב 76. זה פוסט של הודיה. אני מרגישה מבורכת ושמחה להיות כאן, בעידן הזה, ברגע הזה. היום אני רוצה לדבר על פורצות הדרך. עלינו, שמשנות את העולם. רק מכתיבת פסקת הפתיחה אני מתרגשת, מאד. אני חושבת על כל החברות שלי שפגשתי בדרכים – נשים יפות, מגוונות, מרגשות שנושאות בליבן ובראשן את ההחלטה הכה יפה – לשנות את העולם. להפוך אותו למקום טוב יותר. לפרוץ דרך. זו יכולה להיות אשת חינוך, זו יכולה להיות מטפלת הוליסטית, רופאה, מזכירה, מעצבת…כל אחת ואחת מאיתנו, נשות העידן החדש – כולנו פורצות דרך. כולנו משנות את העולם. וזה מדהים כל כך. לא פחות מזה.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

כל יום קורה משהו טוב. היום אני מזמינה אתכן לפתוח את עיני הלב שלכן ולהתבונן סביבכן. לראות את הנשים הנפלאות שסביבכן, את הנשים הטובות שאתן. ולהבין – עשינו מהפכה. אנחנו עושות מהפכה! זו לאו דוקא שיחה על פמיזם או מעמד האישה. זו הזמנה לראות את המציאות כמות שהיא. אנחנו, בנות הדור שלי, ילידות שנות ה 60\70\80 שינינו את העולם. גם האימהות שלנו והסבתות שלנו בדרכן. אנחנו, דור מעבר, הסכמנו להיכנס לעולם החדש, לשנות פרדיגמות, להזיז אמונות ובחרנו לחיות חיים של משמעות, חיים של הגשמה. לא ויתרנו על אמהות ומשפחה כמו אחיותינו בארצות אחרות. אנחנו גם וגם וגם במלוא עוצמתנו. נכון יש תקופות שזה נראה קשה, בעיקר כשהילדים קטנים – אבל אז גם אנחנו ממציאות ויוצרות – פתרונות. תסתכלו סביב ותראו. תעצרו רגע. תגידו מילה טובה לאישה שמולכם. תעריכו את פועלה, את הישגיה. תעצרו רגע מול המראה. תעריכו את ההשגם שלכם. בגוף, ברוח ובנפש. העשייה שלכן ומי שאתן. זה לא מובן מאליו. כן, עשינו מהפכה. שינינו את העולם.

לאחרונה יצא לי לשבת בפורום עם קבוצה של נשים. בסבב של היכרות כל אחת הציגה את עצמה ואני בהתרגשות רבה הבנתי שכל אחת מאיתנו פשוט רוצה לשנות את העולם. כל אחת מאיתנו, בדרכה, משנה את העולם. זו שמאמנת, זו שמטפלת, זו שמעצבת, זו שמבשלת. כולנו רוצות ועושות. ליבי נפתח והתמלא בהתרגשות רבה של הודיה. אני ואת , נשנה את העולם. תודה אחיות שלי. תודה!

יום מקסים, נתראה מחר

יש לכם שאלות? תשאלו, אני כאן – behappydalia@gmail.com 052-2948487.
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק וכאן, תצטרפו אלי

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן
רוצים להוסיף התלהבות לחיי היומיום? התמונה, להזמנה בלחיצה עליה.

השארת תגובה