כל יום קורה משהו טוב,75. היום ערב יום השואה. וגם היום אני מדברת על שמחה. היום אני אספר לכם קצת על מקורות ההשראה שלי לשמחה. למה אני כל כך מאמינה בה, בשמחה כמאגר משמעותי וחיוני לחיים שלנו כאן, עכשיו, בגלגול הזה, בארץ הזו, בחיים האלה. ולמה אני מאמינה שכאב ענק מוליד שמחה עצמתית. כל חיי אני מחפשת ומוצאת השראה לשמחה. אחת ההשראות הגדולות שלי הם האנשים שניצלו. אותה אישה, כבר מבוגרת, שעומדת מול המצלמה מספרת את סיפורה המטלטל ובסוף אומרת: הנקמה שלי זה החיים הטובים שיצרתי. למרות הכל.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

כשאני רואה אנשים שעברו חוויות קשות ובלתי נתפסות ואני רואה חיוך, צחוק, אהבה וכל ביטוי אחר לשמחה, לחיות, לחיים – אני עוצמת את העיניים ושואבת אלי את הרגע הזה. מטמיעה אותו בלבי, בגופי, ברוחי ובנפשי. אני מבינה בחלקים הכי קדומים והכי אישיים שלי ששמחה היא לא בקשת רשות. שמחה היא חובה. והבחירה בשמחה, הבחירה בהגברת השמחה בעולם היא ההנצחה הכי אותנטית שמצאתי.

אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק וכאן, תצטרפו אלי

 

השארת תגובה