כל יום קורה משהו טוב 75. יום ראשון מוקדש למילה טובה, כזו שתיקח אתכם להתחלה טובה של שבוע. היום אני בוחרת לדבר על מילה שהיא ערך, מילה שהיא אבן דרך בעידן החדש – השתנות. כל כך הרבה אנשים אומרים – השתניתי, אני רוצה שינוי….אני רוצה רגע לחזור לבסיס. מה זו ההשתנות הזו שכולם מדברים עליה? כשאני מנסה להבין מילים אני הולכת לטבע. הטבע מסביר לי דברים שאני לא מצליחה להבין. כל עולם המושגים שלי, אגב, נבדק בטבע. ומה הטבע מלמד אותי? שהשתנות היא מצב קיומי. שכל שבריר שנייה מתרחשת השתנות. הדבר הקבוע הוא אשליה. העץ נראה לנו אותו דבר בדיוק אבל הוא כבר אחר. נשר ממנו עלה, פרח ניצן. זה הכל בדקויות וברזולוציות שלא תמיד ניתן להבחין. קמתי הבוקר אותו דבר אבל אחרת. כל רגע הכל משתנה. כמו שאומרת מרסדס סוסה בשירה האלמותי – משתנה, הכל משתנה. תנסו לחזור להמלצה שראיתם בפייסבוק. תוך דקות כבר לא. הלוגריתמים משתנה. תראו מה קורה באינסטגרם. הסטורי נושר אחרי כמה שעות. כי הכל משתנה. כל הזמן.

אחרי שהסכמנו והבנו שהכל משתנה כל הזמן ושינוי הוא מצב קיומי נשאר להסכים להיות בהשתנות. העץ לא מפסיק להיות עץ כשהעלה נושר ממנו. הוא פשוט עץ עם עלה שנשר ממנו. הפייסבוק אכן משנה את פניו בכל כמה רגעים. האפליקציות מתעדכנות. והכל נשאר במקומו. גם אנחנו משתנים. כל הזמן משתנים. אבל עמוד השדרה הפנימי שלנו – הרוחני, הפיזי, המנטאלי – נשאר במקומו. כי השתנות מתרחשת כל הזמן. כשאנחנו שמים לב וגם כשלא. אני פונה לכל מי שאומר – אני מפחד משינויים. אני לא רוצה להשתנות. אני אומרת: שחררו, אנחנו ממילא משתנים. אז פשוט תהנו מזה. ההשתנות שלנו לא באה על חשבון היציבות שלנו. היא לא עומדת בסתירה. מניסיוני אני יודעת שההשתנות שלי מקרבת אותי לעצמי – לא מרחיקה. זו ההשתנות של העולם החדש, העידן החדש. אנחנו חיים הרבה, שואפים לחיות טוב, חיים מלאים, באיכות גבוהה. אנחנו מכוונים אל החוויה הטובה ומסכימים להשתנות על מנת להנות ממנה.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

השבוע התעמתתי עם עצמי על פער מסויים ביני ובין ההגשמה שלי. פער ביני ובין ההגשמה שלי הוא תמיד טריגר להשתנות. ככל שהפער עמוק יותר כך אני מבינה שיש פה נושא שעלי להעמיק בו. ואסביר: אני מאד רוצה שהבית שלי יהיה מלא אנשים יוצרים. זה חזון שמסתובב איתי הרבה שנים כבר. ומשהו מקשה עלי. אני לא מצליחה להבין מה. החזון לא עוזב אותי, התשוקה מבעבעת אבל אני מרגישה חסומה. כן יש סדנאות אבל לא בהיקף ובמרץ שאני רואה בחזון שלי. הפער הזה מעציב אותי בעיקר כי התשוקה באמת מבעבעת בתוכי, לפגוש אנשים, להעניק להם מהידע שלי. ללמד ליצור ולהתפתח ולהיות. הקשבתי לפער. הבנתי שמשהו צריך להשתנות. בגישה שלי, בתפיסת העולם, בדרך ההגשה. אני, אגב מבינה ויודעת תמיד שאני יכולה לשנות רק את עצמי. זה משפט מפתח שארחיב עליו בהמשך אבל מאד חשוב לזכור. אני, יכולה לשנות רק את עצמי! וכשיש פער שגורם לי לאי נחת ואני בשלה לצמצם אותו – אני יכולה לשנות רק אותי. זה נכון ביחסים עם אנשים אחרים, זה נכון ביחס שלי עם העסק שלי וזה נכון ביחס שלי עם עצמי! כשאני מגלה שיש לי פער בין רצון למציאות, אני מבינה שאני צריכה לבחור – להשאיר את הפער או לצמצם אותו? ואז, אני יודעת, צריכה להתרחש פעולה. כמו שאומרים, אני צריכה לצאת מאזור נוחות. לזוז ממשהו שמקבע אותי.

אני יכולה לשנות את עצמי. אבל לא צריכה לעשות את זה לבד. אני פונה לחברות לדרך ולאנשי מקצוע שיעזרו לי. תלוי בצורך, בכוונה, בדחיפות. במקרה של הסדנאות התרחשו כמה דברים שהביאו אותי להבנה: אני מאד רוצה סדנאות אבל יש שם גם פחד שמנהל אותי. וכדי שאוכל להזיז את הפחד אני עושה כמה דברים: ראשית, אני מכירה אותו. מנסה להבין מה הוא הפחד הזה. למה הוא מגיע. מה הוא אומר לי. אחר כך אני מבררת עם עצמי האם אני מוכנה לוותר על הפחד. עכשיו אני מניחה לדברים לקרות. קשובה להתרחשות. מחכה לסימנים. הם תמיד מגיעים! איך?  נפגשתי עם חברה דיברנו על נושא אחר ואחר כך, כששיחזרתי את השיחה הבנתי את המסר. יש בי רתיעה וחשש מהמעמד הזה של "ללמד" כאילו מה אני יותר טובה? אני לא אוהבת את כל הרעיון הזה של ,אוטוריטה. "סמכות מקצועית" אמרה לי החברה. סמכות מקצועית זה נפלא. זיהיתי שבתוך הפחד להיות המלמדת יש גם פחד מאנשים. פחד להיפגע, פחד לאכזב. פחד ילדותי וישן ולא רלוונטי. הבנתי מיד מה ירפא את הפחד הזה. הבנתי שכדי למלא את הסדנאות שלי כמו שאני רוצה אני צריכה להיות עם לב פתוח. כי ההשתנות שלי לא מגיעה כדי לרמוס או לבטל את הפחד. ההשתנות שלי מגיעה כדי להגדיל את האהבה. וכשהאהבה גדלה, הלב מתרחב ואז מתרחש מיגנוט. כי אנשים נמשכים ומתמגנטים – גם מילה של העידן החדש – ללב פתוח. וזה לא משתנה. וכשאני משווקת את הסדנאות עם לב פתוח…הנה, הבוקר סגרתי סדנה לנשים שמגיעות מהארץ ומהעולם בקיץ והגשתי שתי הצעות מחיר לעוד סדנאות. אני יושבת עכשיו על ליין משגע של סדנאות לנוער בקיץ – כמה אני מתרגשת מזה. הלב שלי פתוח. הסכמתי להשתנות אבן ירדה מליבי. אני לא חיה את הפער בין הרצוי למצוי אלא בנוכחות עם לב פתוח ומזמין, מזמינה את האנשים לבוא וללמוד ממני. זו התרחשות, זו השתנות. הכל נשאר במקומו, מהפכות לא קרו. הכל השתנה, מהפכות קורות. זה איזון דקיק בין שניהם.

ואתם, אם סקרנתי אתכם עם הסדנאות לרשותכם, תציצו כאן – ודברו איתי. באהבה גדולה!
יש לכם שאלות? תשאלו, אני כאן – behappydalia@gmail.com 052-2948487.
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק וכאן, תצטרפו אלי

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן
רוצים להוסיף התלהבות לחיי היומיום? התמונה, להזמנה בלחיצה עליה.

 

 

השארת תגובה