כל יום קורה משהו טוב, 71. אני, אוהבת את השריטות שלי. אני אוהבת את הכאבים שלי. אני מקבלת את הקשיים שלי. אני יודעת שאני לא מושלמת, רחוקה מזה. אני מחוברת לכישלונות שלי, מאוהבת בפחדים שלי. אני המנהלת הראשית של החיים שלי. אני המנכל"ית של הרגשות שלי. אני מחליטה ממי להיעלב ומתי. אני הדירקטיון של עצמי. אני. מקבלת אותי, כמו שאני.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

קשה לאנשים עם הדמות הקירחת. אף אחד לא בוחר בה, לא תולה אותה על קירות חייו, לא מעיז. כמה שהיא יפה, כמה שהיא משדרת עוצמה – אנשים מבינים את זה אבל לא מעיזים. אלי היא מסתכלת עם עיניה הירוקות, חצי חיוך על פניה והיא אומרת לי בפשטות – אני מקבלת את עצמי, כמו שאני. היא ואני יודעות שתהליך של קבלה זה לא תהליך של וויתור. היא ואני יודעות שלקבל את עצמי כמו שאני, לאהוב את עצמי זה לא במקום להשתפר ולהתפתח. היא ואני יודעות – ואני משוכנעת שגם את ואתה – שלקבל את עצמי, לאהוב את עצמי, להיות אותנטי זה לא אומר להיות אגואיסט או חסר התחשבות. להפך לגמרי. ככל שאני מקבלת את עצמי – עם חולשותי, כשלונותי, שגיאותי ועם עוצמתוי ועם התכונות הנפלאות בהן ניכנתי – ככל שגדולה ועצומה ועמוקה אהבתי לעצמי – ככה אני טובה יותר, הרבה יותר לסביבתי.

מקבלת אותי כמו שאני היא את, שיודעת שקבלה עצמית היא בחירה מאד משמעותית שאת יודעת ויכולה לבצע למען איכות חיים גבוהה יותר, למען עצמך ולמען מי שסובב אותך.

זו קריאה לפעולה. קבלי את עצמך. קבל את עצמך. תסלחו לעצמכם. זה אפשרי. קשה לכם? קחו עזרה. זה הטוויסט הכי משמעותי שתוכלו ליצור בעלילת חייכם. תבורכו.

 

השארת תגובה