כל יום קורה משהו טוב. יום האישה הוא יום מאד חגיגי ומיוחד בשבילי. זה יום שבו אני חוגגת את השרשרת הנשים האינסופית שסביבי. הסבתות שלי, אמא שלי, האחיות שלי, החברות שלי. היום, לכבוד יום האישה אני מקדישה את כל יום קורה משהו טוב לאלו שאהבה נפשי, אהובות ליבי. אני לא מקדישה להן את היום הזה בגלל שהן הבנות שלי, אני מקדישה להן אותו כי הן הדור הבא. הן העתיד. הן התקווה.

תומר, משוש ליבי, אור חיי, אהובתי האינסופית. יחד אנחנו פוסעות בשבילי החיים. לפעמים אחת ליד השניה, לפעמים גב אל גב, לפעמים בשמחה לפעמים בכעס. זו שלימדה אותי להיות אמא, זו ששמה לי זרקור. זו שלימדה אותי לאהוב, בלי גבולות, לפתוח את הלב ולהיות. זו שמצחיקה אותי עד דמעות, מתייעצת איתי ונותנת לי משמעות. זו שיודעת לחיות. אישה, בכל רמ"ח אבריה. זו שעליה אני סומכת בעיניים עצומות על בחירותיה, על חייה על מי שהיא תהיה ועל מי שהיא עכשיו. היא שחיה קרובה לערכיה ולרצון להגשים אותם. היא, שמתגברת על מכשולים ואתגרים לא פשוטים, לומדת את מה שצריך ותמיד, יוצאת חכמה יותר. זו שמחברת אותי לשרשרת נשים נפלאות שהן חלק מהעבר שלנו וחלק מהעתיד האינסופי. זו שגורמת לי להיות כל יום, טובה יותר כדי להיות ראויה. להיות אמא שלה. תומר, אהובה שלי, יום אישה שמח.

דרור. אהבת חיי. בתי השניה, השלישית במניין.  זו שמקדשת את החופש שהוא שמה. זו שמלמדת אותי אהבה רכה, מצחיקה ונוכחת. זו שכל יום מראה לי אחווה נשית, עוצמה נשית, חברות נשית בגילה הצעיר צולחת מערכות יחסים ברכות ואהבה. זו שעליה אני סומכת, בעיניים עצומות שתוביל את חייה למקומות הטובים בשבילי החיים. זו שעיניה המקסימות הן עיני הלב שרואה ומרגיש ויודע. זו שמלמדת אותי פשוט, להיות. זו שאהבה נפשי ואוהבת כל יום מחדש. זו שהפכה אותי אמא בפעם השלישית, שיופיה כנפשה. דרור, אהובה שלי, יום אישה שמח.

הבנות שלי, שיחד הן עוצמה נשית אינסופית. בטוב וברע, בקושי ובקלות בשמחה ובעצב.  ואני, שמתבוננת בהן בהשתאות, באהבה, לומדת ומתבוננת מתבוננת ולומדת. הן יודעות את סוד החיים. אני יודעת שהן העתיד, הן התקווה, הן היופי והאהבה, המנהיגות וההמשך. אני יודעת שאפשר להעביר להן את מפתח ההובלה. יש על מי לסמוך.

הבנות שלי, שאינן יוצאות דופן מבנות דורן שהן הפשטות והיופי, החיים והשמחה, ההתגברות והאהבה. הן הנשים שיומן בא להן ללא מאבק, שיסחפו את שרשרת הנשים שסביבן. שלא יפחדו להיות גם נשים וגם עוצמתיות, גם נשים וגם חזקות, גם נשים וגם רכות, גם נשים וגם – כל מה שיבחרו למענן, למען משפחתן, למען סביבתן ולמען הדורות הבאים.
יום אישה שמח לנו. אוהבת אתכן. וגם אתכן.
יום אישה שמח.

תצטרפו אלי ~
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

מזמינה אתכם לבקר אותי בחנות שלי ולבחור מתנה לחברה טובה!

השארת תגובה