כל יום קורה משהו טוב. גם בימים שהכי לא נראים כאלה, משהו טוב קורה בהם. משהו. אחד, קטנטן, זרע של טוב נטמע בתוכנו זרע שגדל להיות טוב איכותי, משובח ונעים. לכבוד שבוע האישה אני מקדישה את כל יום של היום לנשים שיצרתי, בצלמן ובדמותן אני חיה. הן אבני הדרך שלי להתפתחות שלי. כשבאה אלי אחותי את אני אוהבת אותך ידעתי שאני רוצה אחיות שכאלה ללב שלי. ביקשתי את זו שאהבה נפשי והיא באה.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

כל יום קורה משהו טוב. פעם, לפני שיצאתי למסע שלי הייתי סופרת כמה חברות יש לי. היה לי פורמט של חברה ובדקתי כמה כאלה יש לי. תמיד הייתי מתאכזבת כי אף פעם לא מצאתי מישהי שהלמה את הסטנדרט הלא אנושי שיצרתי. אז יצאתי למסע כי זה כאב. גיליתי שיש לי המון אחיות בדרך. אחיות למסע שצועדות איתי, לידי בקצבים שונים ומשתנים. חברה של בילוי, חברה של שיחה פעם ב. מגוון אנשים, מגוון חברויות. חברות שהולכות כי המפגש ביננו נגמר, כי הטבענו חותם זו על זו חברות שחוזרות. החברות שלי הן שרשרת נשית מקסימה, מרגשת ויפה. יש בהן אהבה אלי ולי אהבה אליכן. תודה.

לכן, חברות שלי, אחיות לדרך יקרות, אני אומרת תודה. פורשת את ידי בחיבוק גדול ואומרת תודה שוב ושוב. אני לא הייתי מי שאני ומה שאני בלעדיכן. בלי האהבה שלכן, התמיכה שלכן, האמונה שלכן בי.

אחותי את, אני אוהבת אותך. תודה

אוהבת אתכם, נתראה מחר! תצטרפו אלי ~
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

מזמינה אתכם לבקר אותי בחנות שלי ולבחור מתנה לחברה טובה!

השארת תגובה