כל יום קורה משהו טוב 57. סתם יום של חול. קמתי, התארגנתי והתחלתי לעשות את מה שאני צריכה. הבנתי שדוק של עצבות סובב אותי. נתתי לו להיות והמשכתי ביומי. אשה אחת שאני לא מכירה ביקשה שאבוא לחבק אותה כי ראתה את התמונות השמחות שלי ורוצה מהאנרגיה הזו אצלה. אישה אחרת סיפרה לי את הסיפור העצוב של חייה. אחר כך המשכתי עם הטו דו ליסט שלי – שהוא מגוון ומלא דברים טובים וגם משימות ניהוליות מתישות. יום יפה בחוץ, השמש בוהקת. הטבע צוהל. סתם יום של חול חצי חורף חצי קיץ.

סתם יום של חול \ עם בוקר כחול, \ בלי חג ומחול,  \ בלי חצוצרות ותוף.  \ כלום לא קרה,  \
אבל נערה \ חייכה, בעברה  \ פרח לקטוף \ שם, על החוף… מילים: יוסי גמזו לחן: שמעון ישראלי

סתם יום של חול. לא יכולתי לתת לשמש להנות ככה, לבדה אז יצאתי לדרך. עיירתי בנימינה מחייכת בבוקר שכזה. האמת, אני פשוט צריכה תנועה. אני אדם עם אנרגיות גבוהות ואני צריכה תנועה. יום שכזה עם שמש הוא פוטנציאל משובח לתנועה נעימה. ויצרתי לי רגע כזה, קטן ונחמד, רגע קטן שמדגיש את תפיסת העולם שכל יום קורה משהו טוב. כל יום, יום יום. גם בסתם של יום.

אז התקשרתי לחברה ונפגשנו לקצרה. ואחר כך הלכתי לקפה המקומי, עוד אספר עליו. הקפה של רועי ברחוב המייסדים. פגשתי נשים נפלאות. קפצתי לירקן לקנות כמה ירקות וחזרתי הביתה.  דוק העצב שמלווה אותי בימים האחרונים לא נעלם אבל נקודת ההתייחסות שלי השתנתה. הבנתי שיש ימים כאלה שבהם כל מה שאני רוצה זה לבעוט בשגרה וללכת. הליכה, תנועה ותזוזה מאד חשובים לאיכות החיים שלנו.

ובסך הכל מה שאני רוצה לומר פה זה שתכלס, היומיום שלנו הוא מה שאנחנו עושים ממנו. גם כשיש לנו דוק של עצבות. בינתיים, שתהיו בריאים שמחים וטובים בעיקר לעצמכם.
אני, אהיה פה גם מחר!נתראה.

תצטרפו אלי ~
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

מזמינה אתכם לבקר אותי בחנות שלי ולבחור מתנה לחברה טובה!

השארת תגובה