כל יום קורה משהו טוב 56. לא היה משהו טוב היום? בואו ניצור משהו טוב! כשאני אוספת את בקבוקי הרוטב עגבניות (Motty, מעולה) ברור לי שיגיע הרגע שלהם. היום קמתי בבוקר אמרתי לעצמי יאללה, דליה לעבודה. אולי לא יקרה שום דבר טוב היום על מה תספרי להם? סתם. האמת שכל בקבוק זכוכית ריק בשבילי הוא פנטזיה. למשהו טוב. כל בקבוק זכוכית בודד הוא פוטנציאל. גם כמות שהוא וגם פוטנציאל למשהו טוב, ליצירה. האמת, ככה בדיוק דמיינתי את הבקבוק הזה. עם הצבעונים שקיבלתי מתמי.

כן. תמי פגשה אותי ברחוב, ראיתי אצלה צבעונים יפים. היא חייכה, שלפה זר ונתנה לי. זה היה מרגש. תמי היא מסוג האנשים שאני מאד אוהבת לפגוש סתם ככה ברחוב ובכלל. קמתי בבוקר, ליפפתי חוט פשתן מסביב לבקבוק וצילמתי.

ושוב צילמתי.ועוד כמה פעמים אבל השארתי על רצפת העריכה כמו שאומרים. בעצם פשוט השארתי. בנבכי המחשב.

אגרטל צבעוני – תעשו בעצמכם! מה צריך?

בקבוק אחד ריק – זה יכול להיות גם צנצנת אגב. רצוי שהבקבוק יהיה כמה שיותר ישר כי ככה יותר קל ללפף. גם צנצנת.
בנוסף צריך גם דבק e-6000 וחוטים בצבעים. אני השתמשתי בחוט פשתן, חוט כותנה צהוב, חוט כותנה טורקיז, חוט כותנה כתום, חוט כותנה ורוד. ככה, שיהיה צבעוני ושמח.

אגרטל צבעוני – איך עושים?
מלפפים. מורחים קצת דבק, מלפפים. מורחים עוד קצת דבק – מלפפים. כל עוד הבקבוק ישר זה ממש פשוט. כשהבקבוק מתקמר צריך ללפף קצת יותר לאט ומרוח קצת יותר דבק. יש כאלו שיפסיקו פה. אני המשכתי לפסים הצבעוניים, שיהיה שמח. אבל זו בחירה שלכם, כמובן. זו אפשרות.

פסים צבעוניים
ממשיכים ללפף. מחליטים על רוחב הפס והמרחק – לפי העין מי שמרגיש בנוח או שאפשר למדוד ולחלק. אם אנחנו נחלק את הפסים לאורך הבקבוק – והבקבוק באורך 24 ס"מ, כל פס 1 ס"מ (בערך) אז מחשבים:
24 פחות 4 (ס"מ, הפסים) = 20 ס"מ
20 לחלק ל 4 = 5 ס"מ
ואז החלוקה היא 5 ס"מ רווח – ס"מ פס – כפול ארבע פעמים.
אני כמו שאתם רואים חילקתי "לפי העין" לכן זה לא מדויק ואני חיה עם זה בשלום רב.
שמים קצת דבק, מלפפים, מסיימים עם דבק.

מה עושים עם זה? כטוב לבכם. מתנה לחברה טובה עם זר פרחים טרי, מקשטים את שולחם האירוח או מפזרים על השולחן באירוע. הכל אפשרי, הכל פתוח. תהנו. תשלחו לי תמונה של הבקבוק שלכם? רוצים לבוא ליצור איתי? בשמחה!
בואו, תבחרו לכ סדנה או מפגש – כאן
מזמינה אתכם להצטרף אלי.

בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

מזמינה אתכם לבקר אותי בחנות שלי ולבחור מתנה לחברה טובה!

השארת תגובה