כל יום קורה משהו טוב 47. אני, נולדתי אישה ואני באמת מודה כל יום על כך. אני מאד נרגשת ושמחה להיות אישה בעידן הזה, העידן שבו הנשים משנות מציאות, נשים של גם וגם וגם. אני מוקפת נשים נהדרות. הנפלאות שלנו איננה מקטינה ולו במעט את הגברים. להפך. היא מעצימה את הטוב שבהם. טוב מעצים טוב בכל מקום בכל מצב ובכל הזדמנות.

אהבה אושר השראה משפטים מעוררי השראה משפטים יפים לחיים מוטיבציה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר העצמה, השראה תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה מתנות תודה, מתנת תודה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא

רוח נשית היא הרוח שלי. פשוט. מהיום שהבנתי את זה, אני, מה שנקרא, עפה על זה. האחווה הנשית היא חלק משמעותי מהחיים שלי, מהיומיום שלי. מההשראה הכי עמוקה שלי. נשים עתיקות, נשים חכמות, נשים יודעות. כשאני עוצמת את העיניים אני ממש רואה אותן סביבי.

רוח נשית היא הרוח שלי. זו הרוח שנושבת בין כל הנשים שבעולם שמחוברות מעצם היותן, ברוח שקיימת ביננו עם ברית חזקה של אהבה, נתינה ושיתוף פעולה. את, אני והן חלק מהאהבה הזו. בורכנו.
כל יום קורה משהו טוב. היום אני חוגגת, יחד אתך ואתך את הנשיות שלנו.

תבורכי. ניפגש שוב, מחר!

איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

מזמינה אתכם לבקר אותי בחנות שלי ולבחור מתנה לחברה טובה!

השארת תגובה