כל יום קורה משהו טוב 43. אני לוחמת. אני לא במלחמה אבל אני לוחמת. בלי קסדה וחרב. Warrior של החיים הטובים. מלכה שנלחמת עבור הנתינים שלה. עבור עצמה. עצמי. אני נלחמת. אני לא במאבק. אני גם לא במלחמה אבל אני נלחמת. במובן החיובי של המילה אם יש כזה דבר. לא מצאתי שום מילה אחרת שתתאר את התחושה הזו. אולי זה שילוב בין נחישות, בחירה והתמדה. יכול להיות שהצלחה. אני פשוט מרגישה שניצחתי. מרגישה שהצלחתי. היו כל כך הרבה אתגרים בדרך ובכל זאת הצלחתי. הללויה. נגנו בחצוצרות. הכו במצלתיים. ניצחתי. הצלחתי. תודה!
התחושה הזו שאני אישה בת 52, לוחמת. לא מוותרת. עקשנית בין עקשנים. נחישות של אצן מרתון. פתאום, במן רגע שכזה, משהו נצנץ מול עיני וחשבתי לי – וואללה, ניצחתי. אף אחד לא הפסיד מולי. אני פשוט ניצחתי. ששש אל תגלו, יש לי חיים טובים. אני מאושרת. טוב לי. המרחב שלי איכותי. רגע אל תדאגו יש עוד מה לשפר אבל אני חייבת לספר שהצלחתי. לא הרגתי אף אחד, זה אפילו לא היה מול אף אחד, הקרב הזה. ובכל זאת ניצחתי בו. זה 1:0 לטובתי. אתם יודעים מה? אני גאה בעצמי. ממש ממש גאה בעצמי. חברים שלי, אל תילחצו לא השתגעתי. אני עפה על עצמי כמה דקות, הכל בסדר.

מתנה לאישה, מתנה לחברה הכי טובה

ניצחתי בקרבות החיים. השגתי את מה שרציתי. ניצחתי במקומות שהייתי אומרה להפסיד בהם. לא ויתרתי. הצבתי רף גבוה והגעתי אליו. תמיד רף גבוה, לפעמים דמיוני והשגתי. רציתי משהו והאמנתי לי. האמנתי לי. האמנתי בי. האמנתי בעצמי. האמנתי בחזיונות שחזיתי האמנתי למראות הטובים. הקשבתי לקולות שבראש. הפסקתי להקשיב לקולות של אחרים בעיקר אלו שאמרו לי לא ולא ולא. האמנתי, אני עדיין מאמינה. האמנתי לי. וזו הרגשה נהדרת. המחשבה הקטנה הזו שחצתה אתמול את ליבי ככה פתאום ואמרה לי – וואללה, שיחקת אותה. לא ויתרת, למרות שיכולת, למרות שאמרו לך – נו די, תעזבי. לא ויתרת. ו….וואללה. אני כאן, ברגע הזה עכשיו. ממשיכה. לא לוותר לי על עצמי ולעצמי עלי. ממשיכה לחלום, להגשים, לכוון גבוה, להגיע, להנות מהתוצאה. לנוח רגע. להמשיך. אני ממשיכה, להאמין לי, להאמין בי.
ועכשיו אחרי שגמרתי לעוף על עצמי אני שואלת אתכם – האם יש לכם רגעים בהם אתם עוצרים ואומרים לעצכם – בקול רם – שיחקתי אותה. וואללה, אני תותח. אני מהממת. אני לוחמת חופש של החיים שלי. תראו תראו אותי. יש לכם רגע כזה. אין לכם? הגיע זמן. תעצרו הכל עכשיו ועופו קצת על עצמכם. תנו לעצמכם קרדיט על כל מה שעשיתם. על מי שאתם. בלי להכיר אתכם אין לי ספק שהצלחתם בכל כך הרבה תחומים ובכל כך הרבה מעשים. תהנו, תהנו מעצמכם! אל תחכו לאחרים שיפרגנו לכם. תהיו אתם הראשונים. תאהבו את עצמכם. פרגנו לעצמכם. תהיו ההצלחה שאתם. תאמינו לכם. תאמינו בכם.

זה פשוט, כל כך הרבה יותר נעים! אני אוהבת אתכם! יום נפלא ~

איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

מזמינה אתכם לבקר אותי בחנות שלי ולבחור מתנה לחברה טובה!

השארת תגובה