כל יום קורה משהו טוב 39. והיום – יצירה. השראה ליצירה. אני משלבת ברחבי הבית שלי מוצרי Art & craft מוצרים שמיוצרים במו הידיים של אנשים. יש לי המון הערכה לדברים שאנשים יוצרים – בכל התחומים. במוצרים שימושיים, באוכל, בקוסמטיקה. אני בהחלט מעריכה מאד מוצרים מגוונים שנעשו בעבודת יד. אני יודעת שהמוצר הוא מוצר שרווי אנרגיה חיובית. גם אם הוא נעשה מתוך כאב היצירה ומלאכת היד תמיד ממלאה את המוצר באנרגיה חיובית. בכלל אני מאד ממליצה להתחיל לחשוב על ניצול או שימוש של אנרגיה. זה מושג שהתחלנו לגעת בו בשנים האחרונות אבל הידע האדיר שישנה לנו את החיים בנושא אנרגיות רק מתחיל להגיע לעולם וניתקל בו יותר. מבקשת לפחות להשאר בפתיחות. בעצם בטוח אתם ככה. אם לא מן הסתם לא הייתם פה, נכון?

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

ממני תשמעו הרבה על ניהול, ארגון, עיצוב האנרגיה בחלל. כשאנחנו מוסיפים מוצרים, צבעים ועיצוב לביתנו כדאי ורצוי לחשוב גם על האנרגיה שמתרחשת. רק אתמול היתה אצלי לקוחה שאמרה – כל כך הרבה צבעים ופריטים ובכל זאת הכל מתאים ומתקיימת פה אנרגיה טובה. כל כך נעים פה. נכון, נעים אצלי ולא בגלל שכל דבר במקומו או שיש עיצוב מהודק. נעים אצלי כי יש הרמוניה אנרגטית. אני יודעת שלחלקכם זה נשמע כמו סינית ולאחרים כמו קלישאה ניו אייג'ית אבל אני יכולה לומר אחרי שנים של חקירת הנושא – לחומר יש אנרגיה. זה לא משהו חד משמעי שניתן למדוד ולהוכיח. זה קשור לחוש השישי, החוש הנוסף שלנו שכל כך הוזנח במאות האחרונות וחוזר עכשיו לשימוש אצל כולנו.

החוש השישי. באמת שיש לנו הרבה יותר מחמישה חושים. וכל חוש אפשר לפרק לעוד תתי חושים ותתי תתי חושים. את החוש השישי זנחנו מכל מיני סיבות מיותרות ומה שחשוב הוא שהחוש השישי פשוט חוזר. יש לו Come back  משגע. אינטואיציה, ניסים, דה ז'ה וו, גלגולים, תקשור כל אלה הן טכניקות שמבטאות את החוש השישי שלנו. כשאנחנו משתמשים בטכניקות האלה – כשאנחנו מאפשרים לעצמנו – החיים שלנו משתנים. פשוט משתנים.

אני יוצרת מוצרים לשימושי האישי, והרבה. כשאני רוצה משהו חדש לפני שאני הולכת לקנות אותו אני יוצרת אותו. כשזה מתאפשר לי. זו תבנית החשיבה שלי, היא לא חדשה לי. נכון שאצלי היצירה היא דרך חיים אבל בחיי שגם אתם יכולים. במקום לקנות מדף לעשות מדף. במקום לקנות לחדש, לצבוע. למה? כי זה מעודד יצירה ויצירתיות וחשיבה יצירתית, כי זו דוגמה מעולה לילדים כי זה טוב לסביבה – לחדש לפני שזורקים – כי זה זמן איכות נפלא. ממליצה, ממליצה בחום גדול. בקטנה, כל פעם משהו קטן. אני מבטיחה לעזור עם רעיונות, השראה ודוגמאות. היום אני אספר לכם על מנורת הלילה שלי. מנורה פשוטה מאיקאה שחידשתי ושיניתי. צבעתי אותה וסרגתי עליה. זו הפרשנות שלי למנורה הזו. זה לא פוסט של הדרכה מדויקת. אבל בהחלט אתן לכם כיוון כללי ואתם תוכלו לקחת מההסבר שלי מגוון של רעיונות, כרצונכם. אפילו רק השראה למחשבה ולאפשרות. זה גם הרבה.

צבעתי את המנורה בצבע אקריליק בגוון טורקיז של מרתה סטיוארט. זה צבע שצובע על כל משטח. אפשר להשיג את הצבע במבחר חנויות. אחרי 2 שכבות ייצבתי עם לכה שקופה. והתחלתי לסרוג. השחלתי מגוון של חרוזים לחוט הדק – חוט של מפות ומפיות קרושה והתחלתי לסרוג. יצרתי עיגול וממנו המשכתי לכמה שורות של עמודים ואחר כך לרשת. איך ידעתי את המידה? פשוט מדדתי, פרמתי, מדדתי שוב. ושוב. ושוב. סרגתי רשת כדי לאפשר לסריג להימתח יחד עם המבנה המתפתח של המנורה. סיימתי בשורה של עמודים.
לחיבור, הדבקתי בכמה נקודות – ובהיקף העליון (איפה שסרגתי שורה שלמה) עם דבק סיליקון e 6000. זהו. אחר כך עברתי למנורה השנייה אבל זה כבר לפעם אחרת.

כן, זה לקח זמן אבל כמו שסיפרתי לכם בכעבר כל ערב אני יוצרת, סורגת, רוקמת. כל יום, יום יום. כך שכל יום אני חייבת שיהיה לי פרוייקט. הסריגה עם כל הפרימות לקחה כמה ימים. אבל זה בסדר. זה כל היופי.
אתם מוזמנים עכשיו ליצור בעצמכם. אם תרצו לקבל ממני הדרכה או עזרה לפרוייקט שחשבתם עליו אתם מוזמנים לשאול אותי במייל daliacb@zahav.net.il כמו כן אני מזמינה אתכם להגיע אלי לשיעור פרטי. כל הפרטים, כאן

באמת, פשוט תצרו! אוהבת אתכם, תודה שהייתם! ניפגש מחר….

איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

השארת תגובה