"איך אני אתלה תמונה כזו…מה אני עפה על עצמי?" היא אמרה בחיוך כשהצעתי לה את "נהדרת". המילים האלה התנגנו לי בראש. מביאה אותן לכאן ומקדישה אותן לכולנו. חברים, חברות. בואו נעוף קצת על עצמנו! כל יום קורה משהו טוב.
עופי. עופי על עצמך. עופי על עצמך עופי אתך. נקי את הכנפיים הנוצצות שלך אלה שאפסנת בארון לפני הרבה שנים ועופי לך. רחוק. או קרוב. לאן שלבך חפץ. עופי, עופי לך. תאהבי את עצמך. תעופי על עצמך. תצעקי בקול רם תצעקי בלב שאת נהדרת לא בגלל שעשית משהו, או כי הגעת למשהו. את נהדרת כי את פשוט כזו.

אהבה אושר השראה משפטים מעוררי השראה משפטים יפים לחיים מוטיבציה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה מתנות תודה, מתנת תודה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא

עופי, עופי על עצמך. ואם בדרך דמעות יכסו את עינייך ותבכי. אז פשוט תבכי. על כל הימים וכל הרגעים שלא ידעת ולא שמת לב ונתת לאחרים להחליט עלייך. עופי על עצמך. כי את נהדרת, פשוט כזו. עופי על עצמך ובמעופך את מאפשרת גם לכל מי שסביבך לעוף על עצמו. הם יראו שאת עפה וגם הם ירצו. כי הם ידעו שגם הם יכולים. עופי גבוה, עופי נמוך פשוט, תעופי. תעצמי את העיניים תני לתחושת המעוף להיות אתך. עופי לך. ובמעופך תתבונני על עצמך תתבונני סביבך. תתבונני קרוב תראי רחוק. תראי את חזונך, אם את רוצה. ואם לא פשוט תסתכלי סביבך כמה יפה הכל ממעוף הציפור. וכשתחליטי תנחתי. ותזכרי. את נהדרת. את פשוט, כזו.

אוהבת אתכם! ניפגש מחר.

אהבתם את כל יום קורה משהו טוב? ספרו לחברים!
אשמח לשמוע את התגובה שלכם, כאן למטה
איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

השארת תגובה