כל יום קורה משהו טוב 26. היום אני אתן ל"מרוצה מהחיים שלי לדבר" מרוצה, כמו שאני מכנה אותה היא תכונה מופלאה ששוכנת בתוך כל אחת ואחד מאיתנו. מרוצה יודעת להיות שמחה, מוקירת תודה. מסתובבת עם חיוך רחב גם כשקשה. מרוצה כמו שאני קוראת לה היא פשוט היא. מרוצה מהחיים שלה. נשמע קצת משונה לכולנו, אה? איך היא יכולה להיות מרוצה כשהכל מסביב כל כך…לא, אני לא אכנס לסיבות האלה. מרוצה אומרת תודה.

מתנה לאישה יום האישה הבינלאומי מתנות לאישה

מרוצה היא אחת התכונות מסדרת עוצמת הנשים החכמות. היא אישיות מאד קדמונית, רוח טובה שמודה בכל בוקר לאדמה על יבולה, למים על היותם ולאוויר שהיא נושמת. היא הבסיס של כולנו והיותה בתוכנו שומר עלינו כדי שנוכל להבין את פשטות הדברים ופשטות החיים. היא הבסיס הקדמון להיותנו, רגע לפני שסיבכנו את הכל.

מתנה לאישה, מתנה ליום האישה

מרוצה מהחיים אינה שוטה הכפר. היא מודעת ויודעת שבחיים יש אתגרים. אבל היא גם יודעת שהרבה יותר פשוט או אפשרי להתמודד עם החיים כשהבסיס הוא – שאני מרוצה. כל תפיסת העולם משתנה כשאנחנו מוכנים להודות בעובדה שאנחנו מרוצים מהחיים שלנו. במשפט הזה אנחנו מושכים אנרגיה אחרת. אנרגיה משובחת ששוטפת אותנו ומאפשרת לנו פשוט, להיות שמחים יותר. כי זה בעצם העניין. למה אני מספרת את כל זה ומקשטת עם התמונות שלי? כל זה כדי שנדע כולנו שבאפשרותנו לבחור חיים טובים יותר. מסובכים פחות. אני מזכירה לכם, עוצמת הנשים החכמות היא סדרה של תכונות נשיות שנמצאות בכל אחת ואחד מאיתנו.

השראה , משפטי השראה משפטים מעוררי השראה, משפטים יפים לחיים מוטיבציה, סטודיו בבנימינה, דליה בי הפי , dalia be happy ,תודה על הכל, מתנות תודה, מתנת תודה, לאישה מתנה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות קטנות , ברכה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא, אהבה, אושר, השראה

ובאופן מעשי: יש לנו כמה דרכים לזהות את המרוצה שבכם, תבחרו איזו דרך מתאימה לכם. ממליצה מאד למצוא רגע פנוי ולזהות את התכונה הזו שבכם. כשאתם מבינים שמרוצה נוכחת בכם, אתם "משתמשים" בה כשמתאים לכם והיא, מעצם היותה מוסיפה הרבה שמחת חיים ליומיומכם! רגע, לסקפטיים. לאלה שהשפה שלי מעוררת בהם גיחוך קל. תנסו רגע, מה אכפת לכם?

דרך ראשונה לזהות את מרוצה היא לשחק משחק קטן. עצמו את העיניים, קחו כמה נשימות עמוקות וחפשו אותה. קראו לה לבוא. שאלו את עצמכם – איפה מרוצה מהחיים שוכנת בי? תהיו עם השאלה כמה רגעים ותנו לה להופיע. גם אם אתם לא מרגישים אותה מיד היא פשוט תבוא. תשאירו את המרחב הזה של ההזמנה שלה פתוח. היא תגיע אליכם. היא תהיה. אם הרגשתם אותה, תחליטו איפה בגוף שלכם אתם רוצים למקם אותה. לכל אחד ואחת מאיתנו נקודות רגישות אחרות.
דרך שניה להוסיף את מרוצה מהחיים היא דרך המנטרה. תזמינו לכם את התמונה של הדמות, כאן ותלו אותה לנגד עיניכם. הנוכחות הויזואלית שלה פשוט תשפיע עליכם. התמונות של Dalia be happy הן כמו מחזיר אור המחזיר את האור ותכונה הפנימית שלכם החוצה.

מרוצה מהחיים שלי, כן זה לקח לי הרבה שנים אבל בסוף הסכמתי לומר. אני מרוצה מהחיים שלי. אם אני יכולה – גם אתם יכולים. נשבעת לכם!
כי…כל יום קורה משהו טוב. אני רוצה להאמין שהועלתי לכם אפילו במשהו קטן.
אוהבת אתכם, נתראה מחר……

אהבתם את כל יום קורה משהו טוב? ספרו לחברים!
אשמח לשמוע את התגובה שלכם, כאן למטה
איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

 

השארת תגובה