יש לי מרכיב סודי. הזמן בשל לשתף בו.
כל יום קורה משהו טוב (137) היום אני חושפת סוד כמוס גלוי שלי, אישי ואותנטי. היום אני מספרת לכם על פָּלֶטַת  שמחת הלב שלי. שילוב מאד מיוחד וייחודי  שקיבלתי מזמן, אולי בגלגול קודם. אני לא זוכרת את עצמי בלעדיה. היא התבלין הסודי, מרכיב ייחודי שפיתחתי ואתו אני מסתובבת בעולם כבר שנים, בעצם תמיד. זו חתימת היד שלי, הייחוד שלי, טביעת האצבע שלי. אי אפשר לטעות לגבי העניין זה כי פָּלֶטַת שמחת הלב היא חלק ממני, חלק מהסטודיו, חלק מחיי. התבלין הסודי שגלוי לעיני כל, כמו תבלין ייחודי של תבשיל שאנחנו טועמים, מרגישים, יודעים שהוא שם.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה
המדרגות בבית שלי. 17 גוונים שונים.

כל יום קורה משהו טוב. מה יש בה בפָּלֶטַה הזו שכל כך מיוחד בשבילי? אני ממש מתרגשת לדבר עליה. כמו לגלות סוד פרטי ואישי. אפילו אני מופתעת מההרגשה. זה לא ממש סוד כי זה נגלה לעיני כל. פָּלֶטַת שמחת הלב היא כלי שכל מי שמכיר אותי מבין שהיא חלק ממני. עברנו כברת דרך, אני והיא, היא ואני. לא תמיד זה היה קל. לפעמים ממש ביקשתי ממנה ללכת. היא לא הסכימה. אנחנו ביחד, אחת בשביל השנייה. היא אמרה לי. אז שחררתי, נכנעתי, קיבלתי. הבנתי ש"צבעונית" זו הגדרה שאני לא יכולה להתווכח איתה יותר. זה מי שאני. זה מה שאני. לא אגזים אם אומר שבשביל זה הגעתי לגלגול הזה. תאמרו כיף לך, את יודעת. זה נכון אבל אתם מכירים את זה ששליחות שלכם, יעוד הופך לעול? כי אתם בוויכוח אתו. לא התווכחתי עם פָּלֶטַת שמחת הלב אהובת נפשי. לאנשים, לא תמיד היה קל לקבל אותה ולי לא תמיד היה קל לקבל את האנשים. עכשיו, כשאני מחוברת אליה, אלי ולהדרכה הגבוהה שלי, אני מאושרת שהיא ככה, התבלין הסודי הגלוי לעיני כל שלי. לפָּלֶטַת שמחת הלב יש תפקיד. יחד איתי אנחנו נועדנו לשמח לב אדם. ביום שהבנתי, ברגע שהסתנכרנתי, נגמרו השאלות, ההתלבטויות, הכאבים. זה לקח שנים….אבל זה כבר לא חשוב. מה שחשוב לי עכשיו ברגע הזה לספר ולשתף שגם אם זה נראה שכאילו תמיד הבנתי אני מודה, לקח לי שנים להבין. אותי, את עצמי, את התפקיד שלי בעולם הזה. את המשמעות של התמונה הגדולה ולמה, למה היא נדבקה אלי פָּלֶטַת שמחת הלב הנפלאה.

כשאת מחפשת השראה, כשאת מחפשת מילים של העצמה וחיזוק -

כל יום קורה משהו טוב. הרמוניה. פָּלֶטַת שמחת הלב יוצרת הרמוניה. בסדנת שפת הצבעים אני מסבירה את ההרמוניה הזו. מספרת את המסע שלי לפתח את השפה הזו, ההתמקדות שלי ב פָּלֶטַת שמחת הלב והתוצאה של ההתפתחות והבחירה הזו. תבינו, הצבעים תמיד היו ועודם חלק ממני – תמיד עיצבתי צבעוני. זה לא שאני לא מכירה פאלטות אחרות – בוואדי שכן. אבל זו הפאלטה שמתחברת ליעוד שלי, אלה הצבעים שמבטאים את המטרה שלי. לעורר ולחבר לשמחת הלב. לאורך השנים ניזונתי מתגובות. כל כך משמח אמרו לי. לא תמיד הבנתי. כי זה בא לי טבעי, ללא ממאמץ. לקח לי כל כך הרבה שנים לפשט, לעבד, להודות ולהבין. את פרוייקט הגמר שלי הקדשתי לפרידה מהצבעים. חשבתי שיש לי על זה שליטה. כשהתחלתי לעצב אמרו לי אולי תעצבי פחות צבעוני? זה יותר מדי צבעוני…ואני שיש כלים רבים של הבעה ועיצוב באמתחתי – אני באמת יודעת להתבטא בדרכים אחרות – לא רציתי לוותר עליה, על פָּלֶטַת שמחת הלב שלי. גם כשרציתי היא לא אפשרה לי. נשארה. חלפו השנים ורק בזמן האחרון אני מבינה את העומק שלה. אני בהודיה גדולה שהיא הגיעה אלי והיא חלק ממני, חלק מהמסע שלי. חלק מהביטוי ומהאפשרות לתת לכם את האפשרות. להתחבר לשמחת הלב שלכם.

כשאת מחפשת השראה, כשאת מחפשת מילים של העצמה וחיזוק -

כל יום קורה משהו טוב. היום, כשאני במודעות אני כבר יודעת שזו לא פאלטה של התרסה, לא פאלטה של הגזמה ואפילו לא, תארו לעצמכם, בקשה לתשומת לב. זו מתנה נדירה, ענקית שקיבלתי. פָּלֶטַת שמחת הלב היא פָּלֶטַה של ריפוי. היא ייחודית, מאתגרת, הרמונית ומיוחדת במינה. כל הדברים הטובים של העולם שזורים בה. היא כוללת בתוכה גוונים, תתי גוונים, צבעים. היא כוללת בתוכה אנרגיות טובות וזו הסיבה שכולם מדברים תמיד על השמחה שהיא יוצרת. פָּלֶטַת שמחת הלב היא המרכיב הסודי, התבלין הייחודי שבו אני משתמשת.
~~~
פעם בחודש, במסגרת הסדנאות של Dalia be happy , סדנאות עיצוב ויצירה אני מעבירה הרצאה וסדנה פעילה על צבעים ועל פָּלֶטַת שמחת הלב. בסדנה אני מדברת על צבעים, על האיכות שלהם, קלות הנוכחות שבהם והיופי. אני מאפשרת לכם לחקור ולהבין את פלטת שמחת הלב שלכם. מהרו להירשם, מספר המקומות מגובל. כאן ההרשמה. תודה.
~~~
אהבתם? אתם מוזמנים להצטרף אלי.
יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

 

 

השארת תגובה