כל יום קורה משהו חדש. (135). אל הבית בו אני גרה בבנימינה עברנו לפני קצת יותר מ 20 שנה. עברתי בחודש שמיני עם אורי, בני האמצעי ולכן מאד קל לי לזכור. עברנו בפסח, הוא נולד ביוני. הגענו לכאן מחיפה, בלי שום כוונה או חלום – לפחות לא כזה שידענו עליו – מצאנו את עצמנו בבנימינה, שמחים ומאושרים בביתנו החדש. בנימינה קראה לנו אליה, אחרי יממה כבר הרגשתי בבית ומאז התחושה הזו רק מעמיקה. בכל כמה שנים אנחנו מתאימים את הבית שלנו לצרכינו. הוא גמיש הבית שלנו ושמח להשתנות. את גינת הבית אף פעם לא ממש יצרנו. זו למעשה יצירה שנמשכת גם היא בהשתנות גדולה – דשא, בלי דשא, עצי הזית, עצי הפרי והפרחים. את הריצוף יצרנו כשעברנו ומאז, הוא נשאר. מתאים את עצמו אלינו. הסטודיו שלי נמצא בלב גינתנו בביתנו בבנימינה.

כל יום קורה משהו טוב. אני אוהבת לספר לכם תהליכים של עיצוב, איך נולדים מוצרים איך מתיישב רעיוןן ברמוחי הקודח והופל למוצר. זו, אין מה לומר בשבילי הגשמה משובחת ביותר. אני גם יודעת שמה שנחוץ לי נחוץ גם לכם כך שברגע שיצרתי משהו חדש אני מאושרת שישמח בתים נוספים. לאחרונה הפכתי להיות פריקית של הגינה (יחסית אלי אני מתכוונת) אני משקה, נותנת הוראות ונהנית. האמת היא שהתפיסה הכללית שלי על גינה תעבור עוד שלב השנה, אני מקווה, כשאשתול גינת ירק בגינה לי חביבה. כי מה הטעם בפיסת אדמה אם אי אפשר לגדל בה קצת ירקות טריים?

כל יום קורה משהו טוב. בינתיים הצצתי מחלון הסטודיו יום אחד והרגשתי שחסר לי משהו. שוב, הזמזום הזה. אני מכירה אותו. אני יודעת כשהוא מגיע יש לו סיבה. מקשיבה לזמזום. התיישבתי, התחלתי לעבוד ויצרתי. את קולקציית ה Outdoor, כלומר קולקציית חוץ הבית של Dalia be happy. התמונות מיועדות לחוץ הבית, עמידות לגשם ושמש. שמחה גודלה!

כל יום קורה משהו טוב. אני רוצה לגלות לכם סוד. כל חומר הוא רטט של אנרגיה ותדר. התמונות שאני יוצרת – לחוץ הבית ולפנים – כמו כל המוצרים של Dalia be happy – הם מוליכים של אנרגיות טובות. השילוב של המילים, הצבעים, הקידוד האנרגטי והידע שיש לי יוצרים מוצרים שמוליכים אנרגיה חיובית. זו האמת לאמיתה. הפידבקים שאני מקבלת מכם לאורך השנים מלמדים אותי שאתם מרגישים את זה. אני לא נוהגת לדבר על זה הרבה כדי לא להבהיל את הסקפטיים אבל בתכלס, זו האמת. לכן התמונות מאד מתאימות לבתים ולמקומות ציבוריים, לבתי חולים, בתי ספר, קליניקות. לכל מקום בו אנרגיה טובה חשובה וחשוב לעורר אותה.

כל יום קורה משהו טוב. "וואוו להיכנס לשער הבית שלך זה כמו להגיע לעולם אחר" אומרות לי הנשים הטובות שמגיעות אלי. "כמה יפה פה" אני, שרגילה לראות פגמים, חוסרים ומה שאין לומדת במהלך השנים, בזכותכם ובזכות הדיאלוג אתכן לאהוב את מה שיש, להוקיר את מה שיש להודות על מה שיש. תודה לכן. הליכה קצרה, חשוב לי שתהיה מרחיבת לב. בשבילי ובשביל כל מי שפוסע בשביל מהשער אל הסטודיו. אני אוהבת אות יופי הפשטות. מעריצה דברים משומשים, אוהבת את הניסיון שלהם. אני יכולה לצבוע עציץ ישן שוב ושוב ושוב. אוהבת שהדברים נראים טוב, בהרמוניה אבל לא זקוקה לשלמות. היופי באי שלמות. ככה, בדיוק

כל יום קורה משהו טוב. אני מודה, חשוב לי שהבית שלי, המקום בו אני מארחת לקוחות ומעבירה סדנאות – על הסדנאות אתם מוזמנים לקרוא כאן – חשוב לי שיהיה מקום של השראה, בית שיבטא את היופי והפשטות בהם משתלבים המוצרים של Dalia be happy בחיי היומיום. בסופו של דבר הבית שלי מבטא את ה Dalia be happy באופן מיטבי. האמירה הזו, של היופי, שמחה והאסתטיקה שתומכים בתהליכים רוחניים והתפתחותיים. מקום מאפשר. למי שרוצה. אם אין רצון אז פשוט אין. אבל זה ליום אחר.

כל יום קורה משהו טוב. הדהוד. התמונות של Dalia be happy הן הדהוד בין החיצוניות שלנו לפנימיות שלנו. יוצרת את מציאות חיי. לא אגדה רעי ולא חלום. אנחנו יוצרים את מציאות חיינו. נרצה או לא נרצה. נבין או לא נבין. יוצרת את מציאות חיי מלווה את המגיעים, מרוצה ומגשימה את היוצאים. העיקר שכולם יהיו מרוצים ולכולם יהיה שמח.

כל יום קורה משהו טוב. אני אוהבת לשתף אתכם בתהליכי היצירה שלי כדי שתבינו שתהליכים זה חלק אינטגרלי ומאד משמעותי בחייו של יוצר. מרגע המחשבה, מרגע שהזרע של הרעיון נזרע עד שהמוצר עומד ומוכן לשימוש – יכול להיות שיעברו חודשים. לפעמים שנים. כמו בחיים, הגשמה זה תהליך שמתחיל מרעיון, מתפתח לבחירה ולבצוע. אפשר להמיר את השיטה הזו לכל תחום בחיים שלנו. אני אוהבת לשתף אתכם בסודות שלי.
התאהבתם? רוצים לשמח את החוץ שלכם? להוסיף אנרגיה חיובית ושמחה?  דברו איתי ואני אעצב עבורכם ~

אתם מוזמנים להזמין תמונות של Dalia be happy לחוץ הבית. זה ממלא בשמחה, צבעוניות והשראה. מומלץ. דברו איתי: behappydalia@gmail.com 052-2948487
~~~
אהבתם? אתם מוזמנים להצטרף אלי.
יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה