כל יום קורה משהו טוב. (129). אומרים שמשמעות היא מוטיב חשוב בדרך אל האושר. משמעות של האדם ומערכות יחסים. אלה שני הפרמטרים החשובים להיותו של האדם מאושר. מה זה אושר? תחושה טובה. כשאני מתהלכת בעולם בתחושה טובה, מרגישה מוצלחת, שמחה, טוב לי, באה מאהבה, מודה על בחירותי, מודה על חיי  – אני מאושרת. יש כאלה שאומרים שיש רק טיפות של אושר. רגעים קטנים כאלה. אני חולקת על המחשבה הזו כי בעיני אושר הוא מצב קיומי, הוא בחירה. הרצון להיות מאושר הוא טריגר לצאת למסע. אני קמה בבוקר, ענן על ראשי. אני הולכת לעבודה. קשה לי. אני מרגישה לא טוב. לא מסופקת, לא מספקת. אני מחליטה שלא מתאים לי ככה. חושבת לעצמי שהגעתי לחיים האלה בשביל להרגיש טוב, להיות בשמחה. אני מבינה שמשהו פה לא הגיוני. צריך לשנות. משנה. יוצאת למסע לשינוי חיי. מאדם ככה ככה לאדם מודה. שמח. מאושר בחלקו. כל זה מבוסס על סיפור אמיתי. הסיפור שלי.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

כל יום קורה משהו טוב. משמעות היא מהות. כשיוצאים למסע התעוררות והתפתחות אישית, באיזה שהוא רגע מתעורר הדיון – מי אני בעולם הזה. מי אני, מה אני ומה המשמעות שלי. מה המשמעות שלך? מה נותן לך משמעות? תגידו אני אמא, אני אבא, אני בן של, אני עובד מסור. אבל רגע, יש כאן משהו נוסף. כשאנחנו צועדים במסע הזה שלנו, בדרך האבנים הצהובות שלנו, אנחנו ניזונים מהחיצון, זה ברור אבל – הכי חשוב זה להיות מוזן מהפנימי לחיצוני. המשמעות שלנו נמצאת כבר בנו. אנחנו לא צריכים לעשות דבר אלא לחייך לעצמנו חיוך של הלב ולהיזכר במשמעות שלנו. כי אנחנו יודעים אותה.
כל יום קורה משהו טוב. למשמעות אין חוקים. אין כותרות. אין אחד יותר שווה מהשני. בשביל אמא אדמה, אתם זוכרים, כל העלים חשובים באותה מידה, גם אלה שנובלים לפני הזמן. המשמעות שלנו היא בתוכנו ואנחנו צריכים לתת לה להתבטא. לאפשר לה להיות. לא לחנוק אותה. מה המשמעות שלנו? זה יכול להיות התחביב שלנו. ייתכן ושפר עלינו מזלנו ואנחנו עוסקים במשמעות שלנו. יכול להיות שזו התנדבות שאנחנו עושים. המשמעות שלנו, אם אני לא טועה, תמיד היא בדיאלוג עם אנשים אחרים כי זו המשמעות שלנו. תמיד במשמעות יש עשייה של טוב בעולם. תמיד. בסופו של דבר, כנראה שהמשמעות שלנו תבוא לידי ביטוי בכמה ערוצים של חיינו.

הרופא הוא בעל משמעות כי הוא מרפא אנשים. המנקה היא בעלת משמעות כי כל כך נעים להיות בסביבה אחריה! המורה מלמד, המחנך – מחנך. המעצב מאפשר לנו סביבה אסטתית ונעימה,המהנדס ממציא לנו המצאות טובות, המנהל מנהל את החברה ומביא אותה לשגשוג ומאפשר פרנסה לעוד אנשים, המשורר מעניק לנו מילים טובות והשראה. לכולנו יש משמעות. אז מה חדש פה? מה אחר פה? הידיעה. ההבנה שאני משמעותי. ההבנה שאני יודע שאני משמעותי. ההבנה שזה שאני משמעותי ואני יודע את זה – לא פוגעת בצניעות שלי כהוא זה. כי ככה, בדיוק נבראתי. לשם כך הגעתי לכאן, לגלגול הזה.
כל יום קורה משהו טוב. משמעות, ערך עצמי והכרת תודה הן תחושות שאנחנו בוחרים להרגיש על מנת להעצים את חיינו. הן אבני דרך במסע שלנו אל האושר הפנימי שלנו. האושר הפנימי שלנו מבעבע בתוכנו ויוצא החוצה. כשאנחנו משמעותיים, בעלי ערך עצמי ומכירים תודה אנחנו מאושרים. כשאנחנו מאושרים, משמעותיים אנחנו מהווים השראה לאלה שמסביבנו שיבואו וישאלו: מה עשיתם שאתם מרגישים כככה? ואתם תענו – יצאנו למסע. נמאס לנו להיות מתוסכלים, עייפים, לא שבעי רצון. יצאנו למסע. החלטנו שאושר זה ערך שאנחנו מבקשים לחיינו ויצאנו לחפש אותו. אתם תגידו. במסע הזה בו גילנו את עצמנו, הכרנו את המשמעות שלנו התחלנו עצובים וסיימנו שמחים. שום דבר לכאורה לא השתנה בעולמנו החיצוני. הכל נותר במקומו. אנחנו, השתנינו. גילינו את המשמעות שלנו, התחלנו להכיר תודה לכל דבר והפכנו, פשוט, שמחים ומאושרים.

כל יום קורה משהו טוב. אל תחשבו שאני ממציאה פה משהו שמתאים רק ליחידי סגולה. לא ולא. אני עוברת מסע כזה ורוב חברי וחברותי עוברים. הטריגר שלי ליציאה למסע היתה המחשבה שלא יכול להיות שאני לא מצליחה ליצור מצב שפשוט טוב לי בחיים. כל אחד וסיבתו. העיקר, שיוצאים למסע הזה. כל יום קורה משהו טוב. איך נמצא את המשמעות שלנו? זה פשוט. נחפש אותה. על מנת לקבל תשובה צריך לשאול שאלה. תשאלו סביבכם ואת עצמכם – מה המשמעות שלי בעולם? תשאלו את החברים שלכם, את ההורים שלכם, בני הזוג, החברים בעבודה. תשאלו את עצמכם. קחו מחברת ותכתבו את התשובות. אני מבטיחה לכם, שתמצאו. והשאלה הזו תוביל לעוד שאלות. תופתעו לגלות כמה אהובים אתם, כמה משמעותיים אתם, כמה חשובים אתם וכמה אפשרי עבורכם להיות מאושרים.
תזכרו שאפילו השמים הם לא הגבול. יום נעים שיעבור עליכם, שתמצאו בו הרבה דברים טובים כי כל יום קורה משהו טוב!
תודה לכם שאתם כאן.

אם אהבתם, אתם מוזמנים להצטרף אלי!
יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

 

השארת תגובה