כל יום קורה משהו טוב. (128). כמה אני שמחה להיות כאן. לשבת מול המסך ולתת למילים להיות. לעלות מעומק התודעה, אולי מההדרכה הגבוהה. המילים יוצאות, שועטות החוצה. מבקשות ללטף לכם את הלב, לחבק לכם את הנפש ולזרוע זרעים של תקווה, זרעים של שמחה, של אהבה. כי כל יום קורה משהו טוב. לפעמים אנחנו שוכחים את זה. קל לנו לטבוע בתוך קשיי היומיום ולתת להם לשטוף אותנו. חמור מזה, לתת לקשיים להיות אנחנו. אני כאן כדי להזכיר לכם ולי שבחיים אפשרויות הבחירה פרושות לפנינו בנדיבות רבה מאד. בכל רגע נתון אנחנו בוחרים איפה לשים את הדגש – בקושי או בקלות, בשמחה או בעצב, בטוב או ברע בהצלחה או בכישלון. כל בחירה לגיטימית בתנאי שהיא מיטיבה איתנו. כל בחירה ניתנת לשינוי ולבחירה מחודשת אם הבחירה שעשינו אינה מטיבה עמנו. נשמע לכם מורכב? זה לא.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

כל יום קורה משהו טוב. רגע שכזה בו בחרתי בעצב. הייתי עצובה. ועוד קצת. ועוד קצת. עד שנמאס לי. השתעממתי מהעצב, מהתסכול, שעמם לי. נשמתי עמוק. אמרתי תודות. דיברתי עם חברה. ביצעתי טוויסט בעלילה, יצרתי מציאות חדשה בחרתי בתודעה שמחה, נעימה. כן העצב נמצא כן הסיבה לעצב נוכחת. אבל אני אינני מוגדרת באמצעותו. אני מוגדרת ממני, כאן ועכשיו. אני לוקחת שליטה ובוחרת. בוחרת בי בהווייה שנעימה לי. זו בחירה של רגע . בחירה נוכחת משנה מציאות. אני באמת כבר מיומנת. ואתם? תתאמנו גם. זה לגמרי אפשרי. תתאמנו ותהיו רוב הזמן בחלקים הטובים שלכם. הטובים באמת. תכירו את עצמכם. כל יום עוד קצת.
כל יום קורה משהו טוב. נתינה היא עשיה שמרחיבה את התודעה ומאפשרת לנו סיפוק, שמחה והנאה. נתינה מרחיבה את הלב שלנו כשאנחנו יודעים שעשינו משהו משמעותי עבור מישהו. זה פשוט, כיף. נתינה היא חלק מהשפע הרב הקיים סביבנו והבנה שלנו שאנחנו שופעים ויש לנו אפשרות לתת. לא פחות חשוב כדי ליצור איזון לדעת לקבל. לשים לב כשאנחנו מקבלים ולא לקחת שום קבלה כמובנת מאליה. איזונים. נתינה וקבלה. באהבה

כל יום קורה משהו טוב. "אני לא יודעת מה לקנות לחמותי מתנה" אני שומעת את המשפט הזה הרבה בסטודיו. מה לקנות ל…
מתנה, היא פעולה של נתינה. אני פוגשת אנשים, בעיקר נשים רבות שמגיעות אלי ובוחרות מתנות. יורדות לרזולוציות מאד עמוקות של בחירה והתאמה. "רק ל …. עוד לא קניתי. לא מצליחה לבחור עבורה" לי יש תשובה קבועה שמוכנה לרגעים כאלה. זו תשובה שתמיד נכונה ותמיד מתאימה: מתנה שמגיעה מהלב מגיעה אל הלב. כשאנחנו בוחרים מהלב שלנו, כשאנחנו נותנים מהלב זה מגיע ללב. לא כל כך משנה אם זו תמונה, נרתיק או מחברת. מה שחשוב זו הבחירה, הנתינה והאהבה שמוטמעת. התדר האנרגטי של הנתינה. כשאני עונה את התשובה הזו, אני תמיד זוכה בחיוך, בהסכמה ובבחירה פשוטה של מתנה.

כל יום קורה משהו טוב. מתנות הסטודיו מוכנות עבורכם בהתרגשות גדולה כדי שתבחרו בהם מהלב, תתנו מהלב ותהיו, בשמחת הלב. זו האנרגיה, זהע התדר וזו האפשרות. מוזמנים ומוזמנות לבחור. אוהבת אתכם, תודה לכם, תודה למילים שמגיעות, תודה לרגע הזה.
~~
לבחור מתנות – אפשר כאן, בחנות המקוונת או , שדברו איתי. behappydalia@gmail.com 052-2948487
~~~
מוזמנים להצטרף אלי!
יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה