כל יום קורה משהו טוב.(125ׂׂ) לפעמים אני נבהלת מהבחירה שלי. כל יום קורה משהו טוב? מי אני שבכלל אדבר על זה. מי שם אותי כמובילת דרך בנושא. איש לעצמו, איש לביתו, אישה לענייניה. למה שאני "אתערב" לאנשים בחיי היומיום שלהם ועוד כל יום ואספר להם סיפור על כך שכל יום קורה משהו טוב? באמת. לפעמים אני עוצרת את עצמי ואומרת לעצמי – נו דליה באמת תניחי. תחיי לך את ה"לללנד" שלך ותעזבי. שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה. ואז קורה משהו. אני רואה את האנשים סביבי, שוחים בביצה של ה "אין לי" ושל ה"כשיהיה לי אז…" אני מקשיבה לסטטיסטיקות על מחלת העצב שמתפשטת. אני קוראת את עצמי לסדר ואומרת לי – דליה. אין ברירה. צריך לעזור לאנשים. צריך להרחיב את השמחה. החיים הם פה ועכשיו. ברגע הזה מתרחש לו קסם.מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

אני משנסת את מותני מחדדת את המקלדת, מפנה את הזמן ומתמסרת למשימה. כל יום קורה משהו טוב. תודעה שמתרחבת. מחשבה שיוצרת מציאות. הבנה שהדברים הטובים כבר קיימים, פשוט, בואו נראה אותם. אני ואת ואתה כאן, ראויים לחיי שפע, חיי שמחה, חיי חמלה. מותר לנו להיות עצובים, מדוכאים, מתוסכלים, מאוכזבים. ברור. התפקיד הראשי שלנו, היעוד שלנו נוכחים בנוכחות גבוהה וטובה כשאנחנו בטוב. כל שעלינו לעשות זה להרחיב את הטוב. ללמוד שטוב זה לא רק לכבוש עוד פסגה טוב זה לראות, פשוט להגיד תודה על מה שיש. בסופו של דבר אנחנו כבני אדם לא צריכים הרבה. לנו, בני האדם, שנולדנו בחברה של שפע כבר יש את הכל. החומר שלנו מסודר. ומה עם הרוח? מה עם הנפש? אנחנו מעבירים את חיינו, בטעות, באיסוף עוד חפצים ודברים ושוכחים פשוט, להיות. השפע הרב מדי הרחיק אותנו מ…עצמנו. וכל מה שעלינו לעשות זה לחזור. לחזור הביתה. לבית של הלב, לבית של הנשמה, לבית שבו אנחנו פשוט, נוכחים. פשוט. הזמן הוא עכשיו. ההשתנות אינה בלתי אפשרית כי כולנו נולדנו ככה. רובנו מתבלבלים אבל חוזרים. חוזרים למרחב התודעה הטובה שלנו. הפשטות הקיומית שלנו. חברות, אהבה, מגע, טבע. יותר מזה אנחנו לא צריכים.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

כל יום קורה משהו טוב. אל תבלבלו. אני כמוכם צרכנית. החיים לימדו אותי לצמצם את הצריכה. עדיין יש לי הרבה יותר ממה שאני צריכה. כמעצבת, כיוצרת, כיצרנית שמוכרת מוצרים סוגיית השפע מאתגרת אותי לא מעט ומביאה אותי, כך אני רוצה לקוות למקומות הטובים שלי. כי כל המוצרים שאני מייצרת לא נועדו לצריכה מוגזמת ולכולם יש משמעות רוחנית, הוליסטית שגדולה מהם. מלבד זאת, אני מקדישה חיי מעכשיו ואילך ללמד אנשים לחזור וליצור בעצמם את מה שהם רוצים, חפצים וחושקים. כי תהליך של יצירה זהו תהליך הוליסטי, עמוק. תהליך של יצירה הוא תהליך שיש בו ריפוי, הגשמה, התנסות ואהבה.
כל יום קורה משהו טוב. הרשיתי לעצמי להיות מאד פתוחה וכנה היום. בדרך כלל אני אדם אותנטי אבל היום ממש הלכתי עד הסוף עם מילותיי. בסופו של דבר כל יום קורה משהו טוב זה רעיון שאומר – בואו נאסוף את הדברים הטובים, אלה שאנחנו לא סופרים בדרך ונהפוך אותם לתבנית חיינו. אם ראינו פרפר, אם פגשנו איש נחמד, אם היינו בין אנשים טובים, אם הגשמנו משהו קטן או משהו גדול. כל יום קורה משהו טוב. אין מובן מאליו. תאספו את הדברים הטובים כדי שיגברו על הדברים הפחות טובים ולמען הידיעה הברורה – אתם ראויים, אנחנו ראויים לחיים טובים. חיים של שמחה, סיפוק והגשמה. כל יום קורה משהו טוב. תודה על הרגע הזה. נתראה גם מחר!

מוזמנים להצטרף אלי!
יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה