כל יום קורה משהו טוב. (124) נוסטלגיה מילדות בבאר שבע. אי שם בשנות ה 70 כשהייתי ילדה בארשבעית של קיץ, חלק מחוויית הקיץ היתה הליכה למרכז גילת, לחנות של מנחם, נדמה לי שקראו לה אלפא. היינו לקוחות קבועים וקנינו רק שם. אין לי מושג איך רשימות הקניה הגיעו, כי לא היה מייל \ סמארטפון \ אינטרנט. כלומר בקושי טלפון בכל בית, נשבעת. הלכנו עם הרשימות וקונים אצל מנחם הכל. הולכת ברגל חוזרת באוטובוס כשהייתי ממש קטנה הלכנו כולנו ביחד לקנות לכולם. אני זוכרת ימים שבאנו והתור היה ממשיך עד אינסוף. הרי כולם חוזרים לבית ספר בספטמבר, לא? קנינו הכל. מחברות וספרים, טושים וצבעים, עפרונות ומחקים. ומחברות. קנינו מחברות. בילדותי בשנות ה 70 בבאר שבע היו מחברות. חומות. שורות או משבצות או חלקות.

כל יום קורה משהו טוב. כנראה שהאהבה הבלתי נגמרת שלי למחברות נבטה כבר אז בתור הבלתי נגמר של ילדותי במרכז גילת. מנסה להיזכר או לדמיין את התחושה באמצע הקיץ הקודח של באר שבע בשנות ה 70. ניסינו להגיע השכם בבוקר, לפני שכל התור מתחיל. מנחם ומשפחתו מכרו לנו את כל מה שצריך. חנות מלאה ועמוסה. הם תמיד מצאו הכל. ומה שלא, השלמנו. כן, שוב כל התור. אני זוכרת את החגיגיות וההתחדשות. את העטיפה של הספרים. ואת התעסקות בעטיפות של המחברת. הייתי יוצרת קולג'ים, מדבקות, מציירת. נו מה חשבתם שהתחלתי לעצב אתמול? המחברות החומות של ילדותי הן השראה שהולכת איתי הרבה שנים. היינו קונים אותם במארז. של 20, 30. בסוף שנה היינו תולשים את הדפים הריקים – אני כמובן יצרתי מהם משהו חדש. המחברות החומות. האחידות שלהן, הכמו כולן, עיצוב כמעט קומנוסטי בתפיסה הפשוטה, האחידה. הרצון שלי לייחד, לעצב, שתהיה לי מחברת מקורית, משלי, מעוצבת, משמחת כזו שיהיה לי כיף להתחיל בה את יום הלימודים.

כל יום קורה משהו טוב. חלפו השנים ההשראה נשארה הימים השתנו, באמת השתנו והרבה. אני לא אדם נוסטלגי, מה שהיה היה. המחברות החומות והצורך שלי שיהיו אחרות, מיוחדות, מרהיבות, יפות, משמחות. הצורך הזה נשאר גם היום. לשמחתי, היום יש לי את היכולת להשתמש בנוסטלגיה שלי כהשראה בשבילכם! אני יודעת שגם אתם אוהבים מחברות מעוצבות, משמחות, מרגיעות, ממלאות מוטיבציה ליום נעים וטוב. את הצורך הזה לקחתי ויצרתי קולקציה של מחברות. מחברות בית ספר, שורה אחת, יפות, משמחות, מיוחדות, מדליקות. הקפדתי שיתאימו לבנים ולבנות. אם אתם חולקים איתי את אהבת המחברות הבלתי נגמרת. אתם מוזמנים. 

מחברות בית ספר צבעוניות ומשמחות. נמכרות במארזים וביחידות. אתם מוזמנים להזמין, כאן.
תודה, ניפגש מחר. כדי שכל יום יקרה משהו טוב!

מוזמנים להצטרף אלי! איך?יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה