כל יום קורה משהו טוב. (122). היום אני בקלילות. הפסקה מהכובד, עצירה מהחפירות. הפסקה קיצית מתודית לרגעים אחרים. היום אנחנו נהנים מהחיים שלנו. פשוט. ככה סתם. הנאה של רגע. הנאה עכשווית. פשוט, להנות. מה אתם אומרים? מצטרפים?

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

הענין הוא שיש פה שאלה. קטנה אבל שאלה. מה גורם לנו להנות? מה היא הנאה בשבילנו? מה ממש מלבב את ליבנו, משמח את רוחנו. מוסיף לנו חוויות נעימות וטובות. משמח אותנו. מה גורם להנאה. וארח כך יש לי עוד שאלה קטנה – גדולה. כמה מהדברים האלה שגורמים לי הנאה – יש לי אותם בחיי היומיום? פעם בחודש? פעם בשנה? בכלל לא? לאחרונה שאלתי את עצמי את השאלה הזו והכנתי, כהרגלי, רשימה. גיליתי שכמה מהדברים שגורמים לי שמחה והנאה נעדרים מחיי והעברתי אותם לרשימת הדברים שאני רוצה שיקרו לי בחיים. הפניתי אותם ליקום ואני סומכת עליו, על היקום ידידי שיעזור לי להגשים.
דבר נוסף שלמדתי על הנאה בשנים האחרונות זה לעצור, להודות על הרגע הזה ולהיות בו. לא לתת לא לחמוק בפתלתלות וליהעלם. אני נוצרת אלי, אל מאגרי שמחת לבי את כוחו של הרגע הזה ונותנת לו להיות חלק ממאגר של רגעים טובים שבונים אותי, מרחיבים את ליבי ויוצרים את החוסן שלי. פשוט, שימו לב לרגעי ההנאה שלכם. תסמנו אותם במן כוכבית פנימית ותזכרו, שאתם נהנים מהחיים. כי אין שום דבר שמובן מאליו, כבר אמרתי בעבר.
נהנית מהחיים שלי זו את, שיודעת להנות. מפשטותו של הרגע הזה. יודעת להנות ולחוות את הדברים הגדולים ואת הדברים היומיומיים והפשוטים שקיימים בחייך. זו את שיודעת שהנאה היא חווייה רגעית ופשוטה ברגע הזה שבו הלב מתרחב ואת נוצרת אל ליבך עוד רגע של שמחת הלב. תהני, זה בסדר. תהני ותודי על הרגע הזה.

תודה, לכם. ניפגש מחר
תאספו הרה רגעים של הנאה קטנים וגדולים ותזכרו אותם.
כי כל יום קורה משהו טוב.
ימים טובים ונעימים.
איך מצטרפים אלי?
יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה