כל יום קורה משהו טוב. (120) האם את מרגישה ראויה, פשוט ראויה לכל הטוב שקורה לך? האם את מרגישה ראויה לחיות טוב, לחיות בטוב, לקום בשמחה ללכת לישון בסיפוק? לפני יומיים כתבתי על זה שאין דבר כזה מובן מאליו. שעל הכל אני מודה. על המתנות הגדולות ועל המתנות הקטנות. על הטוב ועל הרע. כל יום, תחילת היום, שלושים תודות לפחות. כל דבר מרגש, משמח, מלהיב. אין מובן מאליו. תודה. את הפוסט כולו תוכלו לקרוא כאן. אין דבר כזה מובן מאליו – אבל בעצם יש. כי כשאנחנו בהודיה גדולה, כשעלינו תדר ועברנו את השלב הזה של "מגיע לי" כשאנחנו כבר מומחים בהודיה ולא מפסיקים אף פעם – אז אנחנו מתחברים לתודעה של ה"ראוי", "הראויה". כי אנחנו ראויים לכל הטוב שקורה לנו. לגמרי.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

כל יום קורה משהו טוב. הסבירי, פרטי ונמקי. בטח שאסביר. בכל עשיה שלנו שממוקדת להתפתחות אנחנו למעשה עוברים שלב, עוברים תדר. ההתפתחות היא ספירלית כך שאין באמת מדרגה אבל יש רגע כזה שאתה מבין שקפצת. זה שלב שבו התודעה מתרחבת. הרבה מאיתנו, בני הדור שלי ויותר ופחות התרגלו לתדר של "מגיע לי" אבל התדר נמוך, נמוך. זה חלק מהבלבול של עידן השפע. יש כל כך הרבה. ומגיע לי, ברור שמגיע לי. באמת נכון שמגיע לנו ואנחנו ראויים השאלה היא באיזו נוכחות אנחנו מגיעים לשם. אזכיר שוב את הסדרה "אן עם הצמות" (נטפליקס) שם אפשר לראות איך רק לפני 100 שנים האדם הרגיל, היומיומי חי בכל כך הרבה יותר צניעות מאיתנו. ה"מגיע לי" בתדר הנמוך הוא לא משהו. יש שם חמדנות, יש שם המון דברים מיותרים, יש שם המון קניה של מוצרים מיותרים. יש מן צורך כזה לעוד ועוד ועוד. אני בטוחה שאתם מבינים. כולנו היינו שם. כולל כולנו. עדיין לפעמים. הרעיון הוא לא לחזור אחורה ב 100 שנים. הרעיון הוא לקבל השראה. ולהנות ממה שיש ולהודות על הכל. ולהיות. לנשום. וכשהתדר מתחלף, כשיש תודעה של הודיה גדולה, אז אנחנו חוזרים להיות ראויים לכל הטוב שקורה לנו. אז אנחנו כל כך ראויים. התודעה רחבה. התדר פתוח. ההתפעלות נמצאת. אנחנו. ראויים לחיות טוב. בפשטות. בקלות. בזרימה. באהבה. בתדר של הודיה. בהגשמה. ביצירה. בריפוי. בלי אלימות. באסתטיקה. בבריאות. בהשלמה. באמונה. איש באמונתו יחיה. בשפת האם שלנו. בצבע עורנו. בהיותנו. בגופנו. במידותינו. כשאני ראויה, אני פשוט כזו. העניין הוא לא כל כך מסובך. כי כשאני בתדר של הודיה, ממילא כל כך הרבה טוב קורה לי. כי שום דבר ממש כלום לא ברור מאליו. הבנו את העיקרון?
אז בצניעות, בלי שיפוטיות (תשימו אותה בצד. די, מספיק) בלי פינוק של "מגיע לי" בלי דחיינות של אחר כך. תבחרו מחברת (בטח שרצוי של Dalia be happy) ותרשמו 30 תודות. כל יום. יום יום. הכי מטופש. תודה לאוטו שלי, תודה לאוכל, תודה לחקלאי שגידל את העגבניות, תודה לאחים, לאחיות. תודה. בלב או בכתב תרחיבו. תודה חקלאי על העגבניות הטובות. תודה גוף שאנחנו בריאים. תודה חברת חשמל על המיזוג הנעים. ממש ככה. 30 ביום. 100 ימים. כל יום, תשתדלו באותה שעה.
הגיע הזמן לעבור תדר. להיות ביש, בכאן, עכשיו. אני מבטיחה לכם שפתאום, תרגישו כל כך ראויים לכל הטוב שקורה לכם.
מה אתם אומרים? תנסו את זה בבית!
תודה ~
מוזמנים להצטרף אלי. יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה