כל יום קורה משהו טוב (116). הורסת, בונה. היא לא כל כך אהובה, ההורסת, הבונה. אנשים נבהלים ממנה. להרוס? ממממ. כנראה זה מבהיל. ישר אנחנו רואים מול עינינו את השופל מגיע, חובט הורס. אם נזמין מהנדס לביתנו הרעוע מן הסתם לא נרצה שיהרוס. נרצה אולי לשפץ? לבנות מעל? אבל כשרציתי מקלחת חדשה הרסנו. ואז בנינו. והתחדשנו. ובעצמנו. לעצמנו. שנהרוס? ונבנה? מה זה אומר. איך זה אומר.
מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

זהו. שלפעמים צריך להרוס. כדי להגיע לקרקעית של הדבר, לשורש הבעיה, לשורש העניין צריך לפעמים להרוס, לשבור, להחריב. זה לא נשמע לנו טוב אבל רגע, בואו נבחן את זה. שוב נחזור למקלחת. לשיפוץ של בית. חברותי מעצבות הפנים הורסות ובונות כדרך חיים. תמיד זה מיטיב על מי שבוחר, לבנות ולהרוס, להרוס ולבנות. אז בואו נפסיק להיבהל ממנה, מההורסת כי היא גם בונה. וכמו שאתם מבינים היא לא רק הורסת. היא מקפידה גם לבנות. מה שכן זה ברור, אנחנו צריכים לסמוך על עצמנו שנדע. שלא נהרוס סתם. שנדע להרוס ולבנות. אנחנו במסע. תמיד יש אפשרויות, דרכים וצרכים. לפעמים אני נורא רוצה להרוס אבל אומרת לעצמי רגע, תחכי. מתייעצת, בודקת, לומדת. מגיע לרגע הזה של ה"להרוס" עם בהירות. את זה אני לא יכולה לסבול יותר.
יש, יש מצבים כאלה בהם משהו חייב להפסיק כדי להתחדש. יש רגע שהרגל, דפוס, אמונה, מערכת יחסים, רגש. צריכים להפסיק. להרוס אותם? כן. פשוט ככה. למה? כי לפעמים אנחנו כל כך דבקים בהרגל, בדפוס, באמונה, במערכת יחסים, ברגש. שאין שום ברירה. צריכים להרוס את הקיים ולהתחיל מחדש. כל מי ששינה הרגל יודע לזהות את הרגע הזה, הרגע הזה, הנקודה המהותית של השינוי. הרגע הזה בו זה קרה. אני זוכרת את הרגע בו הפסקתי לעשן. שנים זה התרוצץ אצלי בראש הרעיון הזה של ה"להפסיק". וברגע אחד, יחיד ומיוחד זה קרה. משהו קרה שם. מה בדיוק? אני לא יודעת. אבל היתה שם מהומה, היה שם הרס והיה שם חורבן. ואז הכל השתנה. הפסקתי לעשן. עישנתי הרבה. הפסקתי. בום. טראח. משהו נהרס. משהו חדש נבנה. מאז לא חזרתי אף פעם אפילו לשאכטה אחת קטנה. הרסתי הרגל. שברתי אותו. פירקתי אותו לחתיכות קטנות. בניתי הרגל חדש. שעליו אגב אני מודה מאז כל יום, יום יום. הרסתי, בניתי. לפעמים אין ברירה. יש הרגלים, דפוסים, תבניות שאנחנו חיים בתוכם שכל כך מציקים לנו, מנהלים את חיינו ובעצם הם – בסך הכל דפוס. הרגל. מה נהיה בלעדיו? יש סיכוי שהרבה יותר טובים. בעיקר לעצמנו. מחשבות טורדניות. מציקות. דפוסי מחשבה, הרגלים. אנחנו עבדים שלהם. אני באופן אישי כשאני מזהה הרגל שכזה , יודעת אותו, פוגשת אותו בלבן של העיניים אני מתחילה "לעשות עבודה" NLP, טתה הילינג מבחר ומגוון של שיטות כדי לשנות אמונות. יש כאלה אמונות, הרגלים, מחשבות שהם כל כך עקשנים שלא עוזבים אותי. חשבתי שנפטרתי אבל הנה, הם חוזרים. אז אני מבינה שאין ברירה. פה צריך להביא את השופל, הפטיש ולהרוס. לפרק. להפסיק, פשוט להפסיק. להרוס. ולבנות. משהו חדש ומיטיב. יש בי הקלה גדולה. אני יודעת שהרסתי אני יודעת שאני בונה.
אני אדם יוצר. ביצירה יש המון בניה ויש גם לא מעט רגעים של פירוק. של הרס מה שעשינו. זה שלב מאד מלמד. לפרום, לתקן, להתחיל מהתחלה. כן אני מודה יש אולי תחושה שהרס זו פעולה קצת קיצונית ואולי אפילו קצת אלימה. אבל זו כבר הבחירה שלנו. אפשר להרוס ברוך. לפעמים אנחנו צריכים את החד משמעותיות הזו. להרוס. כדי לבנות.
אשמח לשמוע מכם, מה אתם אומרים. איך אתם מרגישים עם החלק שבכם שרוצה להרוס כדי לבנות.
הורסת, בונה. אל תפחדו ממנה. גם היא כאן, בשבילכם.
הורסת ובונה זו את שיודעת שלפעמים אין ברירה ואת צריכה להרוס כדי לבנות, לחדש, להתקדם ולהתפתח. את יודעת שהצעד הבא חייב להיות משמעותי, אולי קצת קיצוני אבל רק הוא יביא לך את התוצאה שאת רוצה. הורסת ובונה היא את, שיודעת לבחור את מה שנכון לעצמך. כי כשאת בבחירה שלך, את טובה יותר לך ולסביבתך. אל תחששי להרוס כדי לבנות. בהצלחה!
~
תודה, אוהבת אתכם. מוזמנים להזמין חברים להצטרף אלי.
~
איך מצטרפים אלי?
יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה