כל יום קורה משהו טוב. (113) תגידו, אתם שמחים רוב הזמן? קמים בבוקר והנפש שלכם צוהלת? הגב זקוף ואתם בטוב עם עצמכם? זו השאיפה שלי בשבילי ובשביל כולנו. בדיוק למטרה הזו אני פה, כותבת. כדי להרחיב ולעורר את שמחת ליבנו. כל יום, יום יום. כי שאנחנו שמחים פשוט, יותר טוב לנו. אנחנו מאוחדים עם עצמנו, הלב שלנו פתוח ואנחנו בעשיה טובה וברוכה. קוראים לי Dalia be happy והחזון שלי הוא להרבות שמחה בעולם, להרחיב את תודעת השמחה באמצעות מוצרים, סדנאות עיצוב ויצירה והבלוג הזה, כל יום קורה משהו טוב.

ככל שעובר הזמן, ככל שהלמידה שלי מעמיקה בנושא ככה אני יודעת ומבינה ומרחיבה את החשיבות של השמחה. לפעמים, כשלומדים נושא לאורך זמן אז קצת נמאס ממנו ומרגישים שדי כבר "טחנו" מספיק. עם השמחה זה לא קורה לי. אני רק רוצה לדעת עוד ועוד ואני רואה ומבינה שהאנשים רוצים להיות שמחים. יש לנו בתור אנשים בעידן הזה יכולת לסבך את עצמנו לדעת ובתכלס, שמחה זה פשוט. שמחה היא יכולת בסיסית, ראשונית שקיימת אצל כל אחד ואחת מאיתנו. זה הזמן להתעורר ולעורר את אנרגיית השמחה שבנו. נולדנו איתה, היא בתוכנו. אז אם אתם מרגישים קצת עצובים מדי, נטולי אנרגיה מדי, מתוסכלים, מאוכזבים. בואו, תתחילו במשהו אחד שמדבר אליכם. תבחרו בצעד אחד שיגביר את אנרגיית השמחה שלכם! אלו לא קלישאות. זו אמת צרופה. אפשר להדליק את המתג. אפשר להגביר את הווליום. אפשר לבחור בשמחה. לבחור בשמחה זה לבחור באיכות חיים פשוטה וטובה, עבורנו ובעקבות זה עבור הסביבה שלנו. אני פה, בשבילכם. אספתי עבורנו בבוקר חדש של יום חדש תובנות על שמחה.

את התובנות שלי אני אוספת מכאן, משם ומכל מקום. ההדרכה הגבוהה שלי עוזרת, ההתבוננות שלי בעולם מסייעת והחיבור שלי לחזון הגבוה שלי, לעורר את תודעת השמחה מכוונים אותי לכל אלה. קבלו אותן תובנות חדשות על שמחה!
מאד אשמח לדעת שהתחברתם לכמה מהם ומצאתם אפשרות להגביר את שמחת לבכם. אני כאן, פה, בשבילכם

1. זכות השמחה היא של כולנו. השמחה איננה תלויה בכמה כסף יש לנו או עם מי התחתנו. זכות השמחה היא זכות יסוד שאנחנו יכולים לממש בכל רגע. זה תלוי רק בנו.
בפועל – כל מה שעלינו לעשות הוא לממש את זכותנו. לבחור בשמחה..

2. ההבנה ששמחה היא בחירה הולכת ומעמיקה. אני חווה ומכירה אנשים שהשמחה מהם והלאה ואני רואה איך הבחירה בשמחה משפיעה באופן עמוק על הלך רוחם, איכות חייהם וכל התוצאות שלהם. החיים שלהם עצובים. לא טוב להם. כשאני ממליצה לבחור בשמחה אני יודעת שזו בחירה אמיצה ויחד עם זאת הכרחית לחיים איכותיים ומשמעותיים.
בפועל – האם עצרתם היום רגע ואמרתם לעצמכם: אני בוחר, אני בוחרת בשמחה. ממליצה לעשות זאת ולא לחכות לתוצאות. פשוט, לתת לשמחה להיות.

3. שמחה היא חוויה סובייקטיבית. כל אחד ואחת מרגיש אותה אחרת. המשותף לכולנו היא התחושה הטובה שהיא משרה עלינו ועל הסביבה שלנו. כשאנחנו נוכחים בתדר של שמחה אנחנו מפיצים אותו הלאה ומגבירים את תדר השמחה בבית שלנו, במקום העבודה שלנו, בקהילה שלנו וכן הלאה. כשאנחנו שמחים אנחנו הופכים להיות מפיצי שמחה!
בפועל – להיות "מפיץ שמחה" זו זכות מאד גדולה. זו גם אחריות. אני מניחה שאם אתם הורים חשוב לכם ליצור אוריה טובה, אוירה של שמחה בבית שלכם. תהפכו את עצמכם למפיצי שמחה!

4. שמחה היא אנרגיה, אחת משלושת אנרגיות היסוד של הקיום שלנו: הודיה, אהבה ושמחה. על כן היא כל כך משמעותית, עוצמתית והבחירה בה משנה חיים.
בפועל –  אל תבהלו מהמילה אנרגיה. מספיק, הגיע זמן לוותר על המכשול הזה. 

5. השמחה היא רגש פנימי. השמחה האוטנתית, האמיתית, זו שמשפיעה עלינו לטובה היא שמחה שהנביעה שלה היא מבפנים החוצה. שמחה חיצונית היא נהדרת לכשעצמה אך על מנת שהיא תשאר בתוכנו אנחנו צריכים "להדליק" את השמחה הפנימית שלנו.
בפועל – תעצמו עיניים. תנשמו עמוק. תכנסו רגע לאזור השקט שלכם. אתם מכירים אותו כבר, אני בטוחה. תחפשו את "מתג השמחה" שלכם. איפה הוא נמצא? בלב? בבטן? אולי ברגליים? תנשמו עמוק ופשוט, תדליקו אותו. אל תשפטו את הרגע. תנו לעצמכם להיות. שמחים.

6. אפשר לרומם את השמחה שבליבנו באמצעות מעוררי שמחה. יש דברים – הטבע ושהות בטבע, אומנות, יצירה, צבעים, מוזיקה, מערכות יחסים, הגשמה של ההשראה שלנו, עשיה משמעותית שמרוממים את השמחה הפנימית שלנו ומשפיעים עלינו טוב –  אני קוראת להם "מחזירי שמחה" שפועלים כמו מחזירי אור ומרוממים את השמחה שלנו. מזכירים לנו שהיא בתוכנו ועלינו רק לבחור להשתמש בה.
בפועל – תעשו רשימה של כל מה שמרומם את שמחתכם וגדילו את המינון של הדבר בחייכם. ככה, פשוט. שימו לב שמה בחרתם מעורר את השמחה הפנימית וזו אינה שמחה חיצונית שנכבית כשהדבר נגמר.

7. המוצרים של Dalia be happy מעוצבים עם הידע הזה, של "מחזירי שמחה" ועל כן אני מקבלת ללא סוף עדויות שהמוצרים שלי מעוררים שמחה. הם לא מעוררי שמחה חיצונית אלא מעוררים את השמחה הפנימית שלנו, שבתוכנו ועל כך אני מרגישה זכות גדולה.
בפועל – אתם מוזמנים, באמת ומכל הלב. 

8. הצבעוניות הייחודית של Dalia be happy נוצרת באמצעות פאלטת הצבעים שלי – פאלטת שמחת הלב.
בפועל – לקח לי שנים להבין את הפאלטה הזו, להבין את העוצמה שלה, הייחודיות שלה. אני בונה סדנא בנושא, בקרוב הפרטים.

9. חדוות היצירה. עיסוק ביצירה מאפשרת לשמחה להתעורר, להיות. חדוות היצירה מאפשרת לנו להיות שמחים.
בפועל – לכו ליצור. אם אהבתם לצייר כשהייתם צעירים – תנסו. יש בכם געגועים לרקמה? לסריגה? תרקמו, תצבעו, תרקמו. תיצרו בכל פעולה יצירתית שמגרה את החושים שלכם.

10. שמחה יומיומית היא התחייבות תודעתית. הודיה מעוררת את השמחה שלנו באופן מיידי. אני נוהגת כבר 57 ימים להודות כל בוקר על הכל, פעולה שמגבירה את תודעת השמחה שבלבי ומתחזקת אותה נוכחתה בחיי.
בפועל – תיצרו לעצמכם מערכת תומכת להגברת השמחה שלכם. קחו אחריות על הנושא. הודיה יומיומית לאורך זמן זו שיטה מצויינת. אל תרפו. תצרו רשימה של הדברים שמגבירים את שמחת הלב שלכם ותכניסו אותם לשגרת יומך! כדי שכל יום יקרה לכם משהו טוב!

.11 .הבחירה בשמחה היא יומיומית, כל יום מחדש ודורשת תחזוקה, עבודה ומודעות. אני מתחזקת השמחה שלי באמצעות בצבעוניות שמסביבי, העיסוק בשמחה, חדוות היצירה, כתיבת תודה יומיומית, קריאה של ספרים שעוסקים ברוח ובהרחבת השמחה, בחירה בעיסוק יומיומי בעל משמעות וחזון עבורי.
ובפועל – אני חוזרת להתחלה. תבחרו בשמחה, תרחיבו את נוכחותה בחייכם ותחיו חיים פשוטים וטובים. תודה

אשמח לשמוע מה דעתכם!

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

תודה, אני אהיה פה, גם מחר!
~~
איך מצטרפים אלי?
יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה