כל יום קורה משהו טוב. (112). קיץ חם, מזגן. חופש. ואני, עם המחשבות שלי נודדת לארץ רחוקה. ארץ שאינני מכירה. למעשה זו לא ארץ וזו לא מדינה. זה מקום. זה מקום שאינני מכירה, אני מגיעה אליו לפעמים. קוראים לו המסתורין הגדול. הריק. האין. יש לו הרבה שמות וכינויים. אני לא באמת יודעת להגיד מה אני יודעת עליו. למעשה פגשתי אותו רק בבגרותי אבל אני יודעת שהמסתורין הגדול הוא המקור של כל מה שיש. כל הידע, כל החכמה, כל האהבה נוצרים במסתורין הגדול.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

תגידי דליה, אני נשאלת מפעם לפעם. אחרי שנעשה את זה וגם את זה – האם את יודעת מה יקרה? האם נקבל תשובות? האם יהיה לנו יותר טוב? איך אדע? אני אומרת. אתם יודעים למי ניתנה הנבואה. על כן יש את המסתורין הגדול. תשהו בו קצת. הדברים הטובים כבר יקרו. אנחנו, המערביים יש לנו תחביב. לדעת הכל ומראש. נוסעים לטייל מתכננים את הכל. איפה נישן, כמה נשלם, איך יראה המקום. בדקדקנות. מזמינים מראש. הכל ברור לנו. פריקי קונטרול ללא לאות. מתכננים את עצמנו לדעת. לאיזה מלון נגיע, באיזו שעה, איך הוא נראה, כמה הוא עולה, למי הוא שייך. הכל ידוע מראש. רגע, אבל מה עם ההפתעות? עם מה שאנחנו לא יודעים? מה שלא כתוב בשום חוות דעת של בוקינג או כביש שבדיוק התמוטט? אני בדיוק כזו.  יכולתי לכסות את העולם עם כל הטבלאות, התוכניות, הרשימות שכתבתי. אף פעם לא הרשתי לעצמי לנוח, להתמסר, להשען אחורה ולהגיד לו, למסתורין הגדול. תראה, אני עושה את חלקי. עכשיו, תורך. מה אתה המביא אלי? מה אתה רוצה ממני? דבר אלי, מסתורין. אני יודעת שאתה מקור של הכל. אני סומכת עליך שאתה מסונכרן איתי, עם ההוויה הטובה שלי עם האור הפנימי שלי שכל כך רוצה לזרוח. עם חלומות הנדודים שלי. אני יודעת מסתורין גדול שכשאני מרשה לעצמי רגע אחד לתת לך הזדמנות אתה מפתיע, שולח לי מתנות, מביא לפתחי הזדמנויות. מתי לאחרונה הסכמתם, פשוט לשתף אתו פעולה, עם המיסתורין הגדול, עם הארץ של הלא נודע.
אני למדתי לתכנן את עצמי לדעת. בדיוק. דקה דקה. לפעמים מבצעת לפעמים מתעייפת. מתכננת. מגדירה. בודקת. לאחרונה אני מקבלת מסרים: שחררי. תאפשרי. היקום רוצה לשלוח לך הפתעות. תאפשרי לו. שתפי אתו פעולה!

אני מתרגלת. זה חדש עבורי, מהנה ומפתיע. זה לא רק הרעיון של זימון והגשמה. זו הידיעה הברורה שאני לא לבד כאן ועכשיו. זו הידיעה שככל שאני יודעת מי אני ומה אני הסנכרון עם המסתורין הגדול, עם איכויות הטוב, עם היקום ואפילו ביני לביני אני מרשה לעצמי לומר – עם הבורא – כולנו מסונכרנים במין חגיגה של שתוף פעולה מרגשת, משמחת ואינסופית. זו חגיגה של התלהבות, הגשמה ונוכחות. נוכחות פשוטה, אותנטית וברורה.
טוב דליה, ובתכלס? לא אשקר. זו למידה משמעותית עבורי. אני ממליצה לכם לתרגל את זה. להשען אחורה. לדעת שהכל בסדר עכשיו. תודה. לאפשר לדברים הטובים לקרות לכם, בשבילכם ובאמצעותכם לכל העולם.

המיסתורין הגדול. ארץ הלא נודע. ארץ האפשרויות הגדולות. מקום לנוח. מקום לחלום. זמן להיות. רגע אחד בו אני פשוט לא יודעת כלום. לא מתכננת. עוצמת עיניים ונותנת למשהו אחר להוביל אותי. אני חייבת לציין בגלל האישיות החולמת \ מגשימה \ עושה \ מבצעת \ שלי שלא מדובר פה על שאנטי הודי מה שיהיה יהיה. זה יותר שיתוף פעולה ביני, בין הרצונות, החלומות, ההגשמה, בין מי שאני והיעוד שלי כאן, בגלגול הזה לבין…המסתורין הגדול. זה לא חור שחור, זה ריק מופלא שמאפשר צמיחה והתחדשות, מנוחה ורגיעה.

לאחרונה נסענו לטיול בספרד. מחוץ לעונה, לא היתה לנו דאגה שלא יהיו מקומות וכו. השארנו חלק מהימים בלי תכנון. היתה לנו תוכנית אב כמובן כי אנחנו כאלה אבל השארנו כמה לילות בלי תוכניות. כמובן שהיקום זימן לנו מקומות מופלאים. וזו רק דוגמה אחת, קטנה ודי טיפשית למה שהיקום יודע לעשות עבורנו. אם רק נאפשר לו. זה החלק שבי שמתגעגע להיות אישה שבטית בארץ רחוקה בתקופה אחרת. הידע האדמה, ידע היצירה, ידע המסתורין הגדול. אז אני כאן, לומדת. לשלב אותו בתוך התוכניות, הרצונות, החלומות. מאפשרת לו, למסתורין הגדול להתבטא ולהביא אותי למקומות הטובים שלי. ואתם – מה זה בשבילכם המיסתורין הגדול? אתם מאפשרים לעצמכם לשהות בו לפעמים? איך הוא נראה אצלכם? איך ומתי אתם מאפשרים לעצמכם להיות בלתי מתוכננים ומאפשרים למסתורין הגדול לשלוח את מתנותיו?. ספרו, שתפו נשמח לשמוע וללמוד!

אותנטית אני כמו שאני היא את שיודעת שההוויה האותנטית שלך היא היחידה האפשרית בשבילך. הגיע הזמן שאת תהיי פשוט את, עם העצמה שלך ועם האור שלך. בלי שיפוטיות, בלי פחד. פשוט את. באהבה גדולה.

בינתיים, שיהיה קיץ נעים. אני אוהבת אתכם, מודה שאתם כאן ומזמינה מכל הלב לבוא שוב.

איך מצטרפים אלי?
יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה