כל יום קורה משהו טוב (110). גם היום. כשאני קמה עגמומית או כועסת אני מתחילה לסרוק את כל מה שנראה לי מובן מאליו ואומרת – תודה. כי תודה זה קידוד לחילופין של אנרגיה. ככה, בפשטות. אל תבינו גם אני לא הבנתי זמן רב רק הסכמתי לנסות. תתמסרו לניסוי. תשאלו את עצמכם – מה קרה לי טוב היום? כלום אתם אומרים. ממממ רגע בואו נחשוב שוב. התעוררנו? זה טוב. יש כאלה שלא. רחצנו שיניים? כלומר פתחנו את הברז והמים זרמו? נו ברור אתם אומרים. לפני מאה שנה (אולי יותר אולי פחות) זה עוד לא היה. בחיי. שתינו קפה? המים רתחו במהירות? בקיצור אתם מבינים את הרעיון, נכון? אתם ממש חמוצים הבוקר – תהפכו כל מה שמובן לכם מאליו – מהמים החמים במקלחת ועד כוס הקפה להודיה. להתפעלות וואוו!! תודה. זה תרגיל מעולה שאני עושה באופן קבוע שמעצים לי את תחושת ההודיה ומגביר לי את השמחה. כי אין שום דבר שמובן מאליו ואנחנו חיים בתקופה של שפע, תקופה של קלות ונוחות שכל מה שעלינו לעשות בה היא פשוט. להיות.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

ההודיה שינתה את חיי. להודות על מה שיש , לאהוב את הנוכח – אלה פעולות ששינו את חיי. באמת. בבסיס אני אדם שמח ואופטימי. אבל שנים, כיליתי את ימי ולילותיי וחיי במה שאין. מחשבותיי הופנו למה שעוד לא קרה, עוד לא השגתי, עוד לא היה. שמחתי עם מה שיש אבל מה שאין הטריד אותי. ממש ממש הטריד אותי. אני בטוחה שרבים מכם יכולים להזדהות עם התחושה. היא מאד עכשווית, היא חלק מחברת השפע שאנחנו, חברת הפייסבוק של תראה כמה יש לו. האמת, ככה חינכו אותי. או יותר מדויק – ככה ספגתי את מה שהתרחש סביבי. תראו כמה יש להם. לא בגלל שהיה חסר. לא היה חסר כלום. אבל ככה. בלי מודעות והתפתחות אתה נותן לדברים שוליים להפוך להיות העיקר. במקום מחמאות על מה שכן מחאות על מה שלא. חיים על הפער. יש ואין. חסר ונוכח. זה מתסכל, מרושע, מיותר. הלכתי לחפש דרך אחרת. כשרע לי אני מחפשת תשובה.

אני זוכרת רגע בחיים שמישהי באה לבקר אותי ודיברה איתי על זה ש"כדאי שנצבע את הקירות בקרוב, הם קצת מלוכלכלים" ולא שמה לב, בכלל לתמונה החדשה והמרהיבה שנתלתה על הקיר ממש לאחרונה. אני זוכרת את הכאב הצורב ותחושת הכשלון. אני זוכרת את הכעס והתסכול. על עצמי, עלי ועל הכל.  אולי זה נכון שהיינו צריכים לצבוע את הקיר ואולי זה לא אבל מה שחשוב זה המיקוד. על הכיעור במקום על היופי. על מה שאין במקום על מה שיש. שיעור גדול למדתי פה. שיעור ענק אני עוד לומדת. כל יום, יום יום. וכדי להעמיק את הלמידה שלי אני משתפת כאן אתכם. תודה על האפשרות, תודה על הרגע הזה.

אהבה אושר השראה פרחים סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה מתנות תודה, מתנת תודה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה

אני אישה לומדת. וכשלא נעים לי אני מחפשת תשובה. לזה אני מכוונת כשאני אומרת "יצאתי למסע". כמו דורותי שיצאה לחפש את הקוסם אני יוצאת לחפש תשובות. זה המסע שלי. לקבל תשובות לחיים טובים, פשוטים, איכותיים חיים של אושר פנימי והנאה. כן פשוט הנאה. לא רק הנאה חיצונית אלא הנאה פנימית. זה שונה. זה מתרחש בדקויות אחרות. תנסו. אם יש לכם מטען לא פתור, סבל מתמשך צאו לדרך האבנים הצהובות שלכם ותשאלו. התשובות מגיעות, השינוי מתחולל וטוב יותר. באמת. לפעמים התשובות כל כך פשוטות! וכשהבנתי שלראות את מה שאין זה פשוט מזיק חיפשתי דרך אחרת. מצאתי את הקוסם מארץ עוץ שלי. מצאתי את התודה. ההודיה.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

כשמסתובבים עם הודיה גדולה על על מה שיש, מודים למה שמגיע, מודים למה שיבוא, מודים לדברים הטובים מודים לדברים הרעים, מודים לטעויות (כי אם עשינו אותן בטוח יש להן משמעות) מודים לכל דבר קטן מודים לכל דבר גדול ממש ובלי שום ציניות בעצם, משנים את התדר. זה ממש כמו לנסוע לארץ רחוקה, להגיע למקום חדש. אנחנו יכולים להיות באותו מקום, לא לזוז ורק להגיד תודה תודה תודה על ועל ועל ואחרי זמן מה מרגישים כמו נסיעה רחוק רחוק רחוק. כאילו הגענו לגלקסיה אחרת. ממש ככה. מבטיחה.

טוב דליה השתכנענו. בתכלס מה עושים? מודים. אני פותחת את הבוקר שלי ב 30 תודות. פותחת מחברת או את המחשב יושבת ואומרת תודה. 30 תודות כל יום ואחר כך ממשיכה בלב. לפעמים מרחיבה ואומרת תודה לאינטרנט שמאפשר לי להכיר אנשים חדשים, למשל. תודה ללקוחה שסיפרה לחברה על הסטודיו. תודה על רכישה. תודה על רעיון חדש. תודה על הכל. פשוט. תודה.
אחר כך נושמת. ממשיכה את היום. אותו דבר, אבל אחרת. אל תוותרו. זה כמו משחק מדליק. תעשו. תודו. כל יום, יום יום. 30 תודות.

מתנות תודה, מתנת תודה, לאישה מתנה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות קטנות , ברכה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא, אהבה, אושר, השראה

תודה. מילה קסומה ופשוטה, נושאת בתוכה עוצמה ומשמעות. הודיה היא אחת האנרגיות הכי משמעותיות, חשובות, זמינות ועוצמתיות שיש. היא זמינה לשימוש ומשנה עולם. השתמשו בה בהנדיבות. מאחלת לכם שתהיו מלאי הודיה.

תודה לכם. אני אהיה פה, גם מחר.
איך מצטרפים אלי?
יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה