כל יום קורה משהו טוב (109) כל יום, יום יום. אין דרך אחרת להעביר את החיים, לחיות אותם. כמו זר ענק ולא נגמר אנחנו אוספים את חווית היומיום, מעבדים אותם ויוצרים זר גדול ומיטבי של דברים טובים שקורים. תעצמו את העיניים תראו את הזר המרהיב הזה. זה הזר עליו תניחו את ראשכם, תתמסרו לחייכם. פרחי הלב הזהב שלכם. כל יום קורה משהו טוב. תאספו, אל תתעצלו. אל תגידו מחר, היום יום זוועה. פשוט תאספו אותם. את הדברים הטובים שחולפים לידכם ואתם אפילו לא עוצרים רגע אחד קטן להגיד עליהם תודה. אני יודעת, רוב חיי הייתי כזאת.
אני יודעת. מלחמת גוג ומגוג. מלחמת עולם שלישית. אני יודעת. יש לי קונפליקט שאני מנהלת עם אנשים אחרים – על היותי יודעת. פשוט. אני אדם עם אינטואיציה משובחת, חדת עין וחדת תפיסה, מוקפת בהדרכה, אוטודידקטית, לומדת תוך כדי תנועה כבר שנים. אני יודעת. יודעת מה הדרך הנכונה, יודעת לטעות, יודעת לשאול, יודעת ללכת לאנשי מקצוע שיעזרו לי. יודעת, פשוט, באמת. טועה בלי סוף ויודעת, להגיד טעיתי, להמשיך. פשוט, יודעת. החיבור הפנימי שלי הוא עמוק ותהליך קבלת ההחלטות שלי משובח. אני סומכת. על עצמי, על היקום ועל – אני סומכת, פשוט. יודעת. רגע אל תברחו אני מדברת על עצמי בסוף יש תרגיל שכזה.

אוהבת אתכם, אני פה גם מחר איך מצטרפים אלי? יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים בית לאנשי יוצרים - קהילת האנשים הצבעוניים - יוצרים שמחה בשמחה כאן כל תכני הבלוג  -קהילת האנשים הצבעוניים - כל יום קורה משהו טוב כאן דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  - לייק ומצטרפים  כאן וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב....ההרשמה כאן! תודה, אוהבת אתכם! מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

ועכשיו למה שאין לי. "אפשר לחשוב שאת יודעת יותר טוב מהרופאים" אומרים לי. האמת שלא. ואולי כן? האמת שכן. אני מקשיבה לעצתם, שותקת לכמה רגעים, חושבת ועושה את מה שאני מאמינה בו. זה עובד. זה מצליח. עלי ועל מקורבי. ככה , ברוב תחומי החיים. מה שאין לי – אין לי. תארים, אני לא פרופסור לכלום. אבל, אני יודעת. אני אדם של העולם החדש, את המעבר לעולם החדש ביצעתי כבר לפני הרבה שנים (תודה לאל) ומאז אני לומדת, לדעת. לאחרונה, כשניהלתי דיון מעמיק עם עצמי בנושא הבנתי שגם האנשים שאני לומדת מהם הם – יודעים. להילה וכסלר, מורתי הרוחנית אין תואר ברוחניות. היא, פשוט יודעת.
קונפליקט רציני יש לי בנושא עם האנשים מסביבי. הם שמרנים יותר. לא בצעו את המעבר. לא חיים בעולם החדש. העולם הישן נעים וטוב להם (האמנם? זה לדיון אחר) ואני מוצאת את עצמי מותשת אחרי שנות מאבק. רגע, אבל אני יודעת. מאיפה את יודעת. לא יודעת. אני פשוט יודעת. יודעת מהלב, יודעת מהבטן, יודעת מהראש. פשוט, יודעת.  אז למה, לעזאזל אני עדיין במאבק?

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

ברגע אחד הבנתי. אנשים חכמים מאד אמרו לי בשיחות כאלה ואחרות, לא פעם שכשיש קונפליקט חיצוני יש קונפליקט פנימי. ופתאום אני מבינה. שהקונפליקט החיצוני שמתרחש בחיי מייצג קונפליקט פנימי. אני בת של פרופסור. הוא היה מומחה בתחומו. הוא, ידע. ידע מוצק, מוגדר, עם תעודות. ואני פתאום מופיעה וחושבת שאני יודעת. האנשים שמקיפים אותי מן הסתם מאד מאותגרים ומאתגרים את ה"יודעת" שאני. ברגע אחד הבנתי. כשאקבל את עצמי כ"יודעת" אחרים יקבלו אותי. כשהקונפליקט הפנימי ייסגר, יגמר, כשלא יהיה לי יותר דיון בנושא – הקונפליקט החיצוני יגמר גם הוא. כי כשאין שאלה, אז אין שאלה. פשוט. הגב מזדקף. הנשימה מסודרת. אני לא צריכה להוכיח כלום. אני יודעת את מה שאני יודעת וזהו.
אני נושמת עמוק לתודעה שלי. אומרת תודה להכרה החדשה שלי. מבצעת תרגילי מודעות כדי להטמיע את התובנה החדשה. מברכת על קונפליקט שנפתר. קצת מתעצבת על הזמן שבוזבז בקונפליקט. נושמת שוב. כי הכל בסדר. תם ונשלם פרק, מתחיל חדש. אני יודעת, כל כך הרבה דברים. נותרו לי עוד המון שאלות בנושא. אני דוחה אותן לאחר כך. כרגע, תודה, אני יודעת.
ועכשיו לתרגיל: תקראו שוב ותגידו שהאני בפוסט הוא אתם. כי גם אתם יודעים. גם לכם יש את כל התשובות.
~
יודעת את כל מה שאני צריכה זו את, שפשוט יודעת 
את כל מה שאת צריכה. כדי לדעת, כדי לעשות, כדי להיטיב, איתך. תמשיכי לשאול, תתייעצי ובסוף היום תמצאי מקום של שקט, תנשמי עמוק ותקשיבי לעצמך. תשמעי את האינטואיציה, תקשיבי ללב ותקבלי את התשובה הנכונה. תחקרי מאיפה התשובה מגיעה ותדעי, מעומק הלב שאת יודעת את כל מה שאת צריכה.את תראי, עוד תפתיעי את עצמך. 
מוזמנים לשתף. אני פה גם מחר
איך מצטרפים אלי?
יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה