כל יום קורה משהו טוב 108. כל יום בבוקר, בשעה הנכונה השמש זורחת. היא לא שואלת שאלות, לא מבקשת רשות. הסיבוב ממשיך והיא נגלית לעיננו. לפעמים בחמש בבוקר לפעמים בשש. מבחינתנו, כל יום השמש זורחת. זה יומיומי, זה קבוע. זה מאפשר ביטחון. לא יקרה שמחר לא יתחיל היום. הבוקר מאיר, יום חדש מתחיל. זה מעבר ליכולתנו להשפיע, להתווכח ולעורר דיון. איפה שלא נהיה בעולם, היום מתחיל. זו עובדה. מה שכן ביכולתנו ובשליטתנו זה האיך. איך יתחיל היום שלנו. באיזו אנרגיה נתחיל אותו. כמה אנחנו מוקפים בקושי וכמה מוקפים ב – אהבה. כן אותה אנרגיה עוצמתית ונפלאה מחד אך פשוטה וזמינה מאידך. איך נקום, איך יעבור עלינו יום – כן זה בשליטתנו. והכי טוב יהיה אם יום אחד פשוט כולנו נחשוב שככה זה. קמים עם השמש הטובה ליום של טוב. כן, אפילו כשרע.

את הפוסט היום אני מקדישה מעומק הלב לאותם שביננו שעדיין יושבים בחושך. מחכים, כמהים שמישהו ידליק להם את האור. הם ביננו, ממש מסביבנו. חלקם חיים חיים נהדרים. לכאורה. הם נוסעים וחוזרים משפצים מתלבשים מתראים. אבל בפנים ריק להם. הנשמה שלהם סגורה. לכאורה כלפי חוץ הכל נפלא. הכל למראית עין. בפנים, בפנים הלב מתפוצץ. הם יושבים שם בחושך, עם לב מכווץ ומתחננים שמישהו ידליק להם את האור. מבקשים מהלילה שימשיך. אומרים לשמש אל תזרחי. אבל השמש לא יודעת אחרת. השמש זורחת, היום מתחיל. שלוש ארבע לעבודה.

באחת מתוכניות הבוקר שאלו מומחה לאושר וחשיבה אופטימית, איש מקצוע מדופלם וחכם על מחקר שערך לאחרונה ונשאלה בו שאלה – מה מביא אנשים להיות מאושרים. הוא התחיל במה לא. נהנתנות, נסיעות, טיולים, מסעדות, רכב מפואר. אז מה כן שאלו אותו. משמעות. מילוי תפקיד. ככה בדיוק. תהיו משמעותיים, תהיו מאושרים. זו כל הנוסחה? מסתבר. אני מרחיבה – מה שהופך אותנו למאושרים ושמחים זה החיבור למהות, חיבור לעצמנו. מכאן – הכל מסתדר. השמש זורחת, הפרח פורח, העלה נושר, התן מילל, האדם, יצור מורכב שכמותו קם בבוקר ליומו. שמח ומאושר. כמו שהטבע רגיל.

אני מקדישה את הפוסט היום לאותם אלו שיושבים בחושך ומחכים, כל כך רוצים שמישהו אחר ידליק להם את האור. שמשהו אחר יגרום להם להיות מאושרים, קצת שמחים, שלווים. בטוחים. כמו שהטבע רגיל. אני לא אשת בשורות – כי זה לא יקרה. אף אחד לא באמת יכול להדליק עבורך את האור. אותו אור פנימי וגדול, שקיים בך ובך ובי, קיים בכולנו. כמו שהטבע רגיל. האור הזה – האור שלנו, נדלק רק כשאנחנו מדליקים אותו. ואולי אני כן אשת בשורות. תדליקו את האור. אל תהיו בחושך. באמת, עכשיו!

האם אותו אדם שיושב בחושך ומחכה שידליקו לו את האור קורא את הפוסט הזה? לא בטוח. אם אתם מכירים מישהו כזה. תעבירו לו את המסר. והלוואי והוא ישתכנע. ועכשיו, באמת, איך בכל זאת מדליקים את האור? אמיר דדון שר אני כאן, אני לא מתבזבז יותר. וככה בדיוק עושים. מחליטים. אז מה אם זה נשמע לחלקכם טיפשי. תעצמו עיניים, תדמו מתג פנימי ותדליקו אותו. ככה עושים. מחליטים. אם אתם מרגישים ומזדהים וחושבים שאתם יושבים בחושך ומחכים שמישהו אחר ידליק לכם את האור – קחו דף ותרשמו – אני מואר. אני מוארת. אני עכשיו מדליק ומדליקה את האור. אני יודע, אני יודעת שברגע שהדלקתי את האור הפנימי שלי דברים טובים יקרו לי. החיוך הפנימי שלי יגדל, שמחת הלב שלי תפתח ואני מוצא ומוצאת את הדרך לעצמי. המורים הנכונים יגיעו ואני אדע מה לעשות. כי כדי להדליק את האור כל מה שעליכם לעשות זה פשוט. להדליק את האור. כל יום, יום יום.

כל יום קורה משהו טוב. ואם מישהו אחד הבין והסכים להדליק את האור הפנימי שלו ונפתח לדרך המדהימה שמחכה לו עכשיו כי הוא יודע, ואת יודעת שמגיע לנו פשוט, להיות שמחים ומאושרים. שמחה שאינה תלויה בדבר. אהבה שאינה תלויה בדבר. זה לא משנה מי אתם וכמה סבלתם או נהנתם עד עכשיו. שבו רגע, תדליקו את האור. הפנימי שלכם. תעשו את זה מטאפורית כמה פעמים ביום, כל יום. תנשמו. הכל בסדר עכשיו. כמו שהטבע רגיל.

אושר זו אותה תחושה פנימית חמימה שמתרחשת בתוכנו כשנעים לנו. נעים לנו עם עצמנו, נעים לנו במהותנו. הכל במקומו, כל החלקים שלנו התאחדו וטוב לנו. ככה פשוט. זו תחושה של התעלות, של שמחה ושל אהבה. האושר שלנו, האמיתי והכנה תלוי בעיקר בנו אנחנו הנביעה הגבוהה של האושר שלנו. חיבור עם אנשים אחרים מעורר את האושר אך אינו יוצר אותו. התחושה הכנה, הפשוטה של האושר הגדול נוצרת מתוכנו ועבורנו. זה חידוד משמעותי של הווייה ונוכחות שמאפשרים לנו, בהנאה גדולה להעביר הלאה את ההרגשה של האושר הפנימי. תהיו מאושרים, זו לא אגדה, מגיע לכם, לנו ולכולנו.

אוהבת אתכם, אני פה גם מחר

איך מצטרפים אלי?
יש לי שתי קבוצות חדשות בפייסובק, מוזמנים
בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי  – לייק ומצטרפים  כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה