כל יום קורה משהו טוב 105 והיום: יצירה! יוצרים מתנה! בימים אלו של סוף שנה, קונים מתנות. גם אצלי, תודה לאל. זו תקופה משמעותית של נתינה וקבלה. אני, שמובילה מהפכה של חזרה ליצירה מבקשת להעניק לכם רעיון ליצירה קטנה ופשוטה. כמה מילים על מה שלמדתי בחינוך: הדרך היחידה לחנך היא להוות דוגמה אישית ולכן אם אתם כהורים רוצים שהילדים שלכם יצרו בעצמם – תיצרו גם אתם. תדברו על יצירה. תשלבו יצירה. ואני לא מדברת על משהו מוגזם. הכנתי לכם כרטיסי ברכה. קניתם מתנה יפה? תוסיפו כרטיסי ברכה שעשיתם בעצמכם. אל תטיפו לילדים. תעשו. הם יראו ויעשו גם! פה למטה אתם נרשמים, מדפיסים ויוצרים ממש בפשטות כרטיסי ברכה משגעים! אבל רגע, יש כאן עוד רעיון!

כמה אתם יוצרים, זה תלוי בכם, בחיים שלכם, באיך שאתם רוצים. אני כאן כדי להזכיר לכם שאתם יודעים ויכולים, ואפילו שזה פשוט ואפשרי. למשל, צנצנות זכוכית שהפכו להיות אגרטלים נוצצים.

זה התחיל ככה. בחרתי צנצנות ממגירת הצנצנות שלי. אהבתי את הצורה שלהן, הן בגובה 14 ס"מ בערך. עשיתי להן אמבטיה בתוך קערה ונתתי להם להישאר קצת. ככה הצלחתי להוריד את המדבקות – אחת פשוט נשרה, את השנייה שפשפתי עם ברזלית. הנחתי אותן להתייבש היטב.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

מראש, קניתי ספרי בצבע טורקיז וספרי בצבע זהב. כתוב על הספריי שהוא מתאים לכל חומרי הגלם. צבעתי, הצבע נתפס והתוצאה השביעה את רצוני. כמובן שצריך לצבוע בחוץ, לשים לב שהצבע משפריץ. צבעתי גם את המכסה.

הוספתי את כרטיסי הברכה וחשבתי מה לעשות עם המתנה הזו, למי להגיש אותה. בגלל שצבעתי עם ספרי, לשלב אוכל במתנה ירד מהפרק. אחרי שחשבתי קצת הפכתי את הצנצנות לאגרטלים קטנים ונתתי אותן מתנה לעצמי. ככה בכיף!

עכשיו תורכם. בקלות, בפשטות תיצרו מתנה, תשלבו כרטיסי ברכה ותספרו לי איך יצא!

להדפסת כרטיסי הברכה, כאן.

איך מצטרפים אלי?
בפייסבוק,  כאן
שמחה שנפגשנו, בואו נמשיך להיפגש כי כל יום קורה משהו טוב!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן</strong

השארת תגובה