כל יום קורה משהו טוב 104. מתמודדים. כל יום מזמן התמודדות חדשה. אתגר חדש. נכון? אני לא מכירה הרבה אנשים שהזמן עובר להם חלק חלק. תמיד יש משהו, אתגר להתמודדות. לפחות ככה זה אצלי. בתחילת השבוע נכנסתי לאתר שלי – זה שאנחנו בו עכשיו שהוא לי כמו בית שני ו – וואוו, הפתעה. הוא חזר בזמן. כמה שאנחנו לפעמים רוצים לחזור בזמן זה לא היה נעים בכלל. בהיתי בו כמה דקות ושאלתי את הזיכרון שלי – אתה בטוח? אתה בטוח או שזה רק בדמיון שלי? הזיכרון שלי אמר שכן, הוא לגמרי בטוח. אז נשמתי עמוק והתקשרתי לחברה שמתפעלת את האתר. כן, היתה תקלה. נשמתי עמוק. תכנית העבודה שלי השתבשה לגמרי. נשמתי עמוק. ידעתי שפעם הייתי עוברת התמוטטות קלה. הייתי נשאבת ללחצים ופחדים. מגיבה בהיסטריה. היום לא. נשמתי עמוק ועברתי הלאה, לעשות דברים אחרים.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

כל יום קורה משהו טוב. זה מגיע מהאמונה אורך הרוח הזה. האמונה שלי שיודעת שאני בסדר. וכשפחות, התפרצות היסטרית או סתם לחץ עילאי לא עוזרים. ללחץ, אין תועלת. אני לא מדברת על אותה תחושה נעימה של אקשן לעמוד בלוחות זמנים או משהו כזה. אני מדברת על לחץ שמרעיד אותנו ויוצר אנרגיה שלילית בנו ואיתנו. אין בו, פשוט אין בו תועלת. אז מה עושים? מזהים. באמת. ברגע שמזהים – הרוב נרגע. כשאני מזהה שאני בלחץ עכשיו וזה "לא נעים לי" מפלס הלחץ יורד מעצם הזיהוי. ואחר כך מה עושים? לומדים. להכיר את הלחץ, להבין. מחזקים את האמונה. נושמים עמוק. לומדים טכניקות אצל בעלי הידע, אנשי המקצוע. יוצאים להליכה. נושמים עמוק. יש המון דרכים להתמודד עם לחץ. הדרך הרעה מכולן זה לתת לו לנהל אותנו.

אנרגיות שליליות שמקורן במחשבות שליליות הן מקור סבל בל יתואר. אצלי, אני מניחה שגם אצלכם. בימים שמחשבות שליליות תוקפות אותי מכל עבר – אני אבודה. לא פחות. על כן אני לומדת. לומדת כבר שנים לנהל אותן. לאחרונה למדתי מאישה חכמה לאפשר להן חצי שעה ביום. לתת להן חצי שעה ביום ואחר כך להגיד להן – מספיק ודי יותר מדי. ובכל זאת, מה עושים כשהן מגיעות? אני לומדת לנהל אותן. להבין שהן דמיון ופנטזיה בדיוק, אבל בדיוק כמו כל דבר אחר. ראשית, אני מודעת לעובדה שבכוחנו להגשים דברים על כן אני נזהרת בכמות המחשבות הרעות שיש לי. כי חס וחלילה הן עלולות להתגשם. שנית, אני מבינה שהן חלק מהקיום שלי. אני מבינה לכן אני מנהלת אותן לפני שהן ינהלו אותי. יש תקופות – פעם היו הרבה יותר והיום עדיין יש לפרקים – תקופות בהן המחשבות הרעות מנהלות אותי. זה לא נעים לי, בכלל לא.לפני הרבה שנים הבנתי שאני רוצה איכות חיים גבוהה ויצאתי למסע שלי, לדרך האבנים הצהובות שלי להגשים אותה. אחד הדברים הכי חשובים שלמדתי זה לנהל את המחשבות שלי. למדתי, עודי לומדת גם היום. אחת הדרכים הכי יפות לנהל את המחשבות הרעות היא – לעלות בתדר. להיות במחשבות טובות. המחשבות הרעות לא נעלמות. הן פשוט מפנות מקום למחשבות הטובות. ככה זה. יצאתי למסע שלי, המסע לשמחת הלב וכשהבנתי שכל כך טוב שם הזמנתי אתכם, ועודני מזמינה אתכם להצטרף אלי. זה מסע שדורש התמדה, מחויבות, בחירה יומיומית. זה מסע משתלם, ששכרו בצידו. השכר שלו – איכות חיים משופרת וטובה. אני מתחננת בפניכם. אל תוותרו לעצמכם. יש דרך לחיות, פשוט, טוב יותר.
נתראה מחר.
אהבתם? מזמינה אתכם לכאן, לקרוא עוד פוסטים על השראה ושמחת הלב.

איך מצטרפים אלי?
בפייסבוק,  כאן
נרשמים, כאן

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן</strong

השארת תגובה