כל יום קורה משהו טוב 101. האמת, תופתעו. גם אני הופתעתי לגלות. נולדתי לרוע. לא באמת נולדתי עטופה באהבה כמו שאולי גרמתי לכם לחשוב. לא. האמת, נולדתי לרוע והרוע עטף אותי בחלק גדול מחיי. הייתי עטופה וסביבי היה הרבה רוע שהתבטא בביטול, בזלזול, בשלילת מהותי הטובה והיפה. ואני? נתתי לו להיות. לא חשבתי שמגיע לי אחרת. באמת.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

אז הגיע סערה גדולה. סערה גדולה שטפה את בחיי ואפשרה לי, כמו בקולנוע תלת מימדי לראות את חיי. לראות  אותי ממבט שמעל. הסתכלתי. סערתי. זה לא היה קל. ראיתי. ראיתי הרבה דברים טובים אבל ראיתי גם את הרוע. הבנתי דברים. הבנתי שהסכמתי להיות בו. התרגלתי. לחבטות. לשלילה. לביקורת. לחנק. חשבתי שככה זה. אלה החיים. כל הצלחה היא למרות ולא בזכות. ככה התרגלתי לחשוב. לא, אני לא קורבנית ואני לא מאשימה אף אחד. אני יודעת שזה מה שהנשמה שלי זימנה בבואה לגלגול הזה. אני מבינה שזה אתגר נשמתי שהייתי חייבת לעבור. הבנתי שהנשמה הרכה שלי, החשופית שאני, נעשתה קשוחה, חזקה, עוצמתית. כאילו שהיתה לנו, לי ולה, ברירה. רגע, בואו ניכנס לפרופורציה. אני עטופה בהרבה טוב ואהבה. יחד עם זאת הסכמתי להכיל את הרוע. פתאום, עם שוך הסערה הכל התבהר. לא יכולתי יותר לאפשר לעצמי יותר לא לראות. לא להרגיש. לא להבין. ומה שראיתי כאב. כל כך כאב. שרף לי את הכל. ראיתי איך אני, עם התודעה, עם השמחה , עם המודעות, עם האהבה, עם הצבעים, עם הכשרון שכולם הם אני ועליהם אני מודה. מסכימה. לקבל את הרוע. כאילו הוא חלק מעסקת החבילה לדבר הזה שנקרא חיים. הסתכלתי וזעקתי. הבנתי ועיני נשארו פקוחות לרווחה. נשמתי עמוק. ובתוך הסערה הכועסת, הכואבת הבנתי וידעתי שתגיע מתנה. גדולה. חדשה. טובה. בין השאר גם הבנתי שזו בחירה עמוקה שלי. הנשמה שלי, בהגיעה לגלגול הזה בקשה את הדרך הזו. היתה לה סיבה. ואני כאן ועכשיו משנה את החוזה הנשמתי שלי והופכת אותי לחיה בטוב. בלב הסערה מצאתי את שחיפשה נפשי. מצאתי. אותי. תקעתי עוגן השרשתי שורשים ועמדתי בה, בסערה. לא התמוטטתי. לא טבעתי. נשמתי עמוק והסכמתי לקבל את המתנה שהיא אני. אני שלא מסכימה יותר לרוע שסביבי. ואני אומרת בקול רם וחד משמעי. זו אני. מי שאוהב אותי יאהב אותי. מי שלא – אז לא. אף אחד לא חייב אותי. אני לא חובה של אף אחד ואף אחת. בתוך הסערה הבנתי שלפעמים הבחירות שלי שגויות. הבנתי שהגיע זמן שאני, קודם כל אני אחמול את עצמי. אקיף עצמי במעגלים של טוב מיטיב. מעגלים של אהבה. שבתורי, אכנס למרכז המעגל ואאפשר לכל הטוב הזה להקיף אותי, לאהוב אותי. להעצים אותי. לקחת אותי, במסע הזה שנקרא החיים למקום הטוב הבא שלי. בטוב. כן בהרבה טוב. ברבה אהבה. בלי ביקורות. בלי שיפוטיות. בלי מדידה. בלי ציפיות. בלי ביטול. בלי…בעצם רק עם. חיוך וחיבוק, חמלה ואהבה, אמונה והתרחבות. מה שאהוב עלי אעשה לחברי. אני מבטיחה. אחרי הסערה נשארתי יציבה, מעוגנת לנשמתי, אהבתי לעצמי התרחבה, ועיני נפקחו לרווחה. אלה החיים, אלה השיעורים. וממך יקום, בבקשה, קצת יותר ברכות איתי. תודה.
אשמח לתגובות, נתראה גם מחר~
כי כל יום קורה משהו טוב!

תראו, פתחתי שתי קבוצות חדשות בפייסבוק: יותר מאשמח שתצטרפו אלי!
אחת, בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
השנייה, כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי שלי ממשיך, כאן (תביאו אותה בלייק!) כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
חכו וזה לפני שדיברנו על האינסטגרם….
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן</strong

השארת תגובה