כל יום קורה משהו טוב. 93. מתנות של תודה. כבר אמרתי בעבר שתודה זו אנרגיה משובחת, חזקה, משנה עולם, משנה תפיסות עולם ומערכות יחסים. אחת האנרגיות החשובות והחזקות שיש. במחי מילה אחת אנחנו יכולים לשנות עולמות של אנשים. ממש ככה. לכבוד הרצון של אנשים לומר תודה, לכבוד התקופה של סוף שנה אני מציגה בפניכם את קולקציית מתנות התודה של Dalia be happy. זו קולקציה משובחת שבכל שנה מחדש זוכה להצלחה ותהודה. אני פוגשת המון אנשים שבוחרים במתנות של Dalia be happy כדי לבטא את התודה שהם חשים.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

הרבה פעמים אני יוצרת בעקבות דיאלוג אתכם, הלקוחות שלי. אני מזהה צורך ונותנת לו מענה. לאורך השנים גיליתי שתקופת סופשנה היא תקופה מעולה להעניק מתנות ולהגיד, בפשטות תודה. יש כאלה שאוהבים להגיד תודה עם המילה עצמה ויש כאלה שיעדיפו לומר תודה עם מתנה מרגשת. בכל מקרה, כך או כך אני מוסיפה מתנה ממני כרטיס ברכה עם המילה תודה.

מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא

מה הקסם בדבר הזה, לתת תודה, להגיד תודה. יום אחד נכנסה אלי לסטודיו לקוחה. "אני מחפשת מתנות לכל המורות של הבנות שלי. אבל יש אחת שאני ממש, אבל ממש לא אוהבת ולא בא לי לקנות לה מתנה". אני כבר שועלה ותיקה ומכירה את המשפט הזה. "את יודעת", אני אומרת לה, "מניסיוני למדתי שלהגיד תודה למי שהכי מכעיס אותנו – זו אנרגיה מתקנת. כי הרי דמייני לך סיטואציה שאת מסיימת את השנה בלי להיפרד ממנה, בלי להודות לה. מצד אחד – לגיטימי. מצד שני – את תישארי עם מעגל פתוח בלב שלך. חבל. ועכשיו תארי לך שאת מביאה מתנות לכולם וגם לה. נותנת מתנה, אומרת תודה. ככה, פשוט בלי דרמה גדולה. איפה נראה לך שתישארי עם הרגשה טובה יותר?" אני משתדלת לא להישמע מחנכת אבל כבר הרבה אנשים התקשרו להודות לי על ששחררתי אותם מרגשות שליליים כדי שיגידו, בפשטות, תודה. היא מחייכת. ברור איזו אפשרות היא בוחרת. אנחנו מחייכות.

להגיד תודה לאנשי הצוות, להגיד תודה לכל אלה שאנחנו הכי לוקחים מאליו. לא לשכוח אף אחד. מזכירה, מנקה, שוער, שומר, מחליפה, סייעת. כן, אפשר לקנות מתנה ב 20 ש"ח, מחווה קטנה. מחווה גדולה. כי כשאומרים תודה זה נכנס עמוק לתוך הלב. כן אני כבר באמת עם הרבה שנות ניסיון ומתנות תודה מאחורי.

קולקציית מתנות תודה כבר מחכה לכם, שתבחרו את התודה שאתם רוצים לומר. כאן, בסטודיו. מחכה לכם, בואו לבחור.
לתאום איתי – behappydalia@gmail.com 052-2948487    לחנות המקוונת, כאן

נפגש מחר!

תראו, פתחתי שתי קבוצות חדשות בפייסבוק: יותר מאשמח שתצטרפו אלי!
אחת, בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
השנייה, כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי שלי ממשיך, כאן (תביאו אותה בלייק!) כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
חכו וזה לפני שדיברנו על האינסטגרם….
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה