כל יום קורה משהו טוב. כל יום. לפעמים אני קמה בבוקר והמחשבות הרעות תוקפות אותי. מתיישבות לי על הלב, מתרוצצות לי בראש, מגדילות את אזורי המועקה שלי, בבית החזה. סובבות סביב גרוני ומאיימות להשתלט על אזור הרגשות שלי, בעומק הלב. אני מרגישה אותן, את המחשבות הרעות מתחלקות אל תוך תוכי בערמומיות אינסופית. מה עושים עם זה? מה עושים עם המחשבות הרעות שמתרוצצות ומאיימות לכבוש כל חלקה טובה שלי? ראשית, אני רוצה לומר שמודעות למחשבות הרעות זו תחילת הדרך. כי מחשבה רעה היא רק מחשבה רעה. וכשאני מודעת לנוכחות ההרסנית שלה בתוכי, זו כבר תחילת הדרך לעצור אותה. לנהל אותה.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

למדתי שבחיים מלחמות לא עוזרות. מאבק הוא אנרגיה שמכלה אותי. על כן איפה שאני מזהה מאבק אני מעדיפה לזוז. משתדלת, לא תמיד מזהה. לכן אני לא נאבקת במחשבות הרעות. אני עושה קסמים שעוזרים לי, לנהל. לנהל את המחשבות שלי, לנהל את מה שמשפיע עלי! ועוד למדתי, שאני קוסמת. אני יודעת לחולל דברים טובים. אז אם אני קוסמת…יש ביכולתי לפזר את המחשבות הרעות. להגיד להן – לא עכשיו, אין לי זמן. להגיד להן – נו די להציק. להסיט מהן את המבט. להשתמש במאגרי השמחה שצברתי כל חיי. אני קוסמת, יודעת לחולל דברים טובים. גם אתם קוסמים. יש לי אבראקדברא שפיתחתי ואני משתמשת בו. האבראקדברא שלי מגוון. אולי הוא מדיטציה, אולי הוא שיר טוב שגורם לי לזוז ולכל הגוף שלי להתמלא בתנועה, אולי זו שיחה עם חברה טובה או חיבוק של מישהו שאוהב אותי. אנחנו כולנו קוסמות וקוסמים. אנחנו יודעים לחולל טוב, קודם כל בעצמנו ולעצמנו ואחר כך לפזר אותו הלאה.

תהיו גם אתם קוסמים. תפתחו את האבראקדברא שלכם. תנהלו את המחשבות שלכם! אתם יכולים! אוהבת אתכם!
תצטרפו אלי ~
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

מזמינה אתכם לבקר אותי בחנות שלי ולבחור מתנה לחברה טובה!

השארת תגובה