כל יום קורה משהו טוב. הקמתי את המדור הזה כי נמאס לי לקטר. אני מקשיבה לרדיו, צופה בטלוויזיה והתחושה שמגיעה לי משם היא שהכל רע וגם נורא. ואז אני הולכת ברחוב, ורואה את הפריחה, שומעת סיפורים משגעים על אנשים קוראת ספרים על גישה חיובית ומבינה שיש פה פער. המציאות לא באמת שחורה והחיים הם לא רק רצח, אונס ושחיתות. אני חושבת מעומק ליבי שלשמוע על דברים חיוביים מרחיב את התודעה, מהווה השראה. והאמת, לא צריך להתאמץ כשמחליטים רואים דברים טובים. זה כל כך עניין של החלטה. ואל תתבלבלו לרגע, בשבילי זה עדיין משהו שדורש תשומת לב. כי תכלס קל לראות את הרע בסצנה, כל סצנה שמתרחשת. אני הפכתי את הבחירה הזו לדרך חיים וגם כשקורה משהו ממש לא נעים אני שואלת את עצמי – או קי ומה המתנה שמגיעה לי מהסיטואציה. והיא מגיעה, המתנה. יש כאלה שקוראים לזה שיעור נמאס לי משיעורים קצת. אני רוצה מתנות.

מחפשת השראה? מילה טובה? שמחה יומיומית? הבלוג כל יום קורה משהו טוב זה בדיוק מה שאת מחפשת! כל יום השראה Dalia be happy מוסיף אנרגיה חיובית לחיים

שמחת הלב היא שאלת רשות, לא חובה. אפשר לוותר עליה. אפשר לחיות בלעדיה. חיים, אתם יודעים. יום אחרי יום. זו בחירה. הבחירה לחיות מתוך שמחת הלב היא בחירה מחייבת. כן אני אגיד את זה כאן ועכשיו: לחיות משמחת הלב זו מחויבות. אולי המחויבות הכי גדולה שתקחו על עצמכם. בטוח שזו דרך חיים. אפשר ללמוד אותה, את שמחת הלב. היא קיימת בתוכנו, נולדנו אתה. נותר לנו רק להשתמש בה. כי הידיעה הזו, ששמחת הלב נמצאת בתוכנו לשימושנו – זו הידיעה הכי משמחת שיש לי בשבילכם. למה משמחת? כי לא צריך לרכוש ידע חדש. לעשות השתלת שמחה. היא פה. אני יודעת שאתם משתמשים בשמחה שלכם. כל מה שאני ממליצה, להשתמש בה יותר. אל תבינו עד הסוף. אל תפתחו דיון. פשוט, תאפשרו לעצמכם להשתמש היום בשמחה של הלב. דליה, תני עצה מעשית – בשמחה. קחו דף – רצוי במחברת של Dalia be happy – ותרשמו שאלה – מה משמח את ליבי? תאספו לפחות שלושים דברים שמשמחים את לבכם. בספונטניות. אל תשפטו את התוצאה. תקפידו שמה שמשח את לבכם נובע מכם. זה לא רק חיצוני. יש לי כמה טיפים:
1. שמחת הלב היא השמחה הפנימית שלנו. כשהיא מתעוררת היא צובעת את החיים שלנו באור חדש. אז שימו לב, מה משמח את ליבנו
2. זה ממש בסדר אם ליבנו שמח מדברים קטנים כגדולים. כלומר זה לא חייב להיות מסע להימליה. זה יכול להיות דברים קטנים כגדולים.
3. אחרי שתרשמו את מה שמשמח את לבכם, אחרי שתאספו 30 דברים לפחות שימו לב כמה אתם מרשים לעצמכם להיות ברגעים האלה, לעשות את הדברים האלה שמשמחים אתכם.
4. תגבירו את נוכחות הדברים שמשמחים אתכם בחייכם! אם אתם אוהבים לטייל בארץ תתחילו לטייל בארץ. אתם אוהבים ליצור? תתחילו ליצור. לשיר? לכן לשיר. אל תחכו לפנסיה, אל תחכו שיהיה כסף \ זמן\ וכו. הזמן הוא עכשיו.
5. זה אפשרי, זה פשוט וזה אינסופי. תקשיבו לשמחת לבכם, תשתמשו בה, תזינו אותה בדברים שמשמחים אתכם.
ומה יקרה אז? וואוו. החיים שלכם ישתנו. פשוט ככה. בענווה גדולה אני אומרת את זה. אני מכירה את הרגעים שבהם הכל אפל ושחור וקשה. אני יודעת, תאמינו לי. לכן אני גם יודעת כמה חשוב לבחור איזה חיים אני רוצה לחיות. פשוט, לבחור.
גם אני לא שופטת את המילים שיוצאות לי כאן, בכל יום קורה משהו טוב. אני מאפשרת להן לצאת ממני ולהגיע אליכם. לא שואלת את עצמי שאלות קשות (וואוו כמה אני טובה בזה) לא מבקרת את עצמי (תשתקי ולכי לעצב) אני פשוט נותנת למילים להיות, לוחצת פרסם ויוצאת לעוד יום.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

כי העיקרון שכל יום קורה משהו טוב עובד, פשוט. מרחיב את התודעה, מגביר את שמחת הלב ומאפשר חיים טובים יותר.

את התמונות המשולבות בטקסט ניתן לרכוש להגברת שמחת לבכם, בלחיצה על התמונה תגיעו לרכישה. תודה
אוהבת אתכם. תצטרפו אלי ~
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

מזמינה אתכם לבקר אותי בחנות שלי ולבחור מתנה לחברה טובה!

השארת תגובה