כל יום קורה משהו טוב. זה משחק, זו דרך חיים. תצטרפי אלי, תבחרי להתחיל ולהמשיך את היום תוך ציפייה לדברים הטובים שקורים לך. ככה בדיוק את מעלה את התדר שלך ויוצרת איכות חיים, חיבור עמוק לאהבה, לשמחה ולהודיה. כי זו הדרך של הדברים הטובים לקרות, הדרך של הלב הפתוח.

כל יום קורה משהו טוב.

את קמה בבוקר. לפעמים הלב פתוח, לפעמים הלב סגור. לפעמים את בכלל לא יודעת. יומך מתחיל . יש בו דברים שאת אוהבת, יש בו מטלות וחובות. ואת בכלל עוד לא ממש התאוששת מהקורונה וכבר את נדרשת להמשיך. לעשות. להיות. את עוצרת רגע, נושמת. בוחרת. בוחרת שכל יום קורה משהו טוב. וכך קורה! קורים לך דברים טובים. אותם דברים טובים שתמיד קורים, היום את שמה לב אליהם. וכאן יש רווח כפול. מחד את חיה בידיעה שמשהו טוב קורה.  ומאידך, את לומדת להתייחס להרבה דברים קטנים ולהעריך אותם, להודות עליהם ולזכור, שכל יום קורה משהו טוב. את מבינה שהדברים הטובים שמתרחשים  הם לפעמים פשוטים ויומיומיים. הדברים הפשוטים מהם מורכבים החיים.

כל יום קורה משהו טוב.

במשחק הזה, בו את אוספת כל יום את הדברים הטובים שקורים לך, את מדגישה במרקר ענק את הדברים הטובים. המשמחים, הנעימים. אלה שהם לטובתך. מתרגשת מהם, מודה עליהם. ובסופו של דבר את אוספת בכל יום שלושה, חמישה, עשרה דברים טובים שקורים לך. את עוצרת לשבריר שניה, אומרת על הדבר הטוב שקורה לך תודה. מביעה אהבה וככה, לאט לאט את מלמדת את עצמך לחיות בטוב. פשוט, לחיות בטוב. מה שלא למדו אותנו אף פעם. את יוצרת לעצמך סביבה טובה, מלאת הודיה, שמחה ואהבה. ואלה החומרים הטובים מהם עשויים החיים הטובים.
זמן קורונה הזכיר לרובנו את הכמיהה, הגעגוע והרצון לחיים פשוטים. כל אחת תגדיר מה הם החיים הפשוטים שלה. מה שבטוח הוא שבתוך פשטות החיים נוכחים המון דברים טובים. כל יום. ובתוך הבחירה לראות את הדברים הטובים, מצויה אהבה אמיתית, מרוכזת, לעצמך. כשאת אוהבת את עצמך, מצויה בשמחה ובאהבה. החיים שלך פשוט, טובים יותר. 
כל יום קורה משהו טוב. איזה דבר טוב כבר קרה לך הבוקר?
ניפגש, גם מחר.

השארת תגובה