.        כל יום קורה משהו טוב. כל מי שנכנסת אלי לסטודיו – הפיזי או הוירטואלי ונתקלת במשפט הזה מחייכת. מזדהה. אומרת – רעיון טוב. הרוב מבינות די מהר את מהות העניין. כל יום קורה משהו טוב. תודה על כך. לפני כמה שנים הבת הקטנה והאהובה שלי היתה מאושפזת בבית החולים עם וירוס מרושע שכמעט הרג אותה. באמת. זו היתה מולטי דרמה בכל ההיבטים והרבדים. זה היה מדאיג ומלחיץ וקשה. פשוט קשה. יחד עם זאת אני זוכרת את עצמי צועדת במסדרונות הארוכים של רמב"ם וסופרת את הדברים הטובים שקורים לי. הבנתי שמעבר לקושי ולאתגר יש פה הוכחה לעוצמת החיים, לעוצמה שלה, שלנו, של כולנו. אני ממש זוכרת שעם כל הקושי הרגשתי עוצמה פנימית של חיים. ההרגשה הזו נבעה משיתוף הפעולה, מההדדיות בתוך המשפחה ומחוצה לה, בחברות וגם במה שלא היה, באנשים שהתעלמו, כאלה שהם כל כך קרובים שאתה לא מצפה. כנראה שכבר אז הבשיל בי הרעיון הזה – כל יום קורה משהו טוב. גם ביום קשה. שלא נדבר על הימים הטובים, הפשוטים, השגרתיים. כל יום קורה משהו טוב. בכל קושי מתחבא טוב. תגלו אותו. אל תוותרו לו. 

כל יום קורה משהו טוב. זה הקונספט של Dalia be happy.
הרעיון  שכל יום קורה משהו טוב מחלחל לתוך הקולקציות והמוצרים. את המוצרים של Dalia be happy אני מעצבת ויוצרת כדי להוסיף שמחה ביום יום. הם מתוכננים להיות בשימוש יומיומי. נרתיק, מחזיק מפתחות, תמונה, סלסלה. הם לא דברים נשגבים מהחיים. הם פשוטים, יומיומיים. ואז השמחה מהדהדת. פניה והחוצה. החוצה ופנימה. מה שחשוב זה לדעת, בעומק עומקו של ליבנו. שכל יום קורה משהו טוב. שהשמחה היא זמינה ואפשרית. שהאושר, שביעות הרצון והסיפוק הם, זמינים ואפשריים. לכולנו. 

כל יום קורה משהו טוב. ברוח הזו, של שמחה יומיומית יצרתי א קולקציית המתנות של Dalia be happy. אם את מזדהה עם הרוח הטובה, אם את אוהבת לתת מתנה שהיא מעבר למתנה, את מוזמנת. קטלוג מתנות סוף שנה מחכה לך פה, ממש עכשיו, את מוזמנת! בלינק המצורף כאן

כל יום קורה שמהו טוב. תיספרו שלושה דברים טובים ויהיו לכם בסך הכל כ 1000 דברים טובים בשנה אחת. הללויה. תודה. נתראה גם מחר.

דליה