כל יום קורה משהו טוב 38. היום אני רוצה לספר לכם על חוויית הלב הפתוח שלי. זו חוויה מאד עוצמתית ומרגשת שעברתי לאחרונה ועודני עוברת ואני רוצה ושמחה לשתף אתכם בה. אתחיל מהסוף. לפני כמה שבועות ישבתי – אני נוהגת לשבת עם עצמי מפעם לפעם – והכנתי תכנית עבודה לקראת תחילת שנה או משהו דומה. לפני שאני נכנסת למספרים וכיוונים ומטרות אני מתחילה בחזון. אישי ומקצועי – בדרך שאני חיה האישי והעסקי מתערבבים לא מעט. וכשהתחלתי לכתוב את החזון שלי יצאו לי המילים: "להסתובב  בעולם עם לב פתוח" כתבתי את המילים, הסתכלתי והתפלאתי. אני? להסתובב עם לב פתוח? הרי אני כבר עם לב פתוח…..

אהבה אושר השראה נרתיקים נרתיק משפטים מעוררי השראה משפטים יפים לחיים מוטיבציה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה מתנות תודה, מתנת תודה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה עיסקית מתנה לחתונה מתנה של אירוע מתנה ללקוחות מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, לבנדר ריח טוב ריחני מתנה לחתונה

האם זה נכון? שאלתי את עצמי. האם אני באמת מסתובבת בעולם עם לב פתוח? לא בטוח. אם להיות כנה. הרי אני מגדירה את עצמי מהאנשים ה"רגישים מדי" לפי ההגדרה של ד"ר אורלוף בספרה הנפלא אינטואיציה. האנטנות שלי דלוקות 24\7 וכדי לשמור על עצמי tbh חייבת לסגור קצת את הלב. כך חשבתי לפחות. ובעצם תמיד שאפתי לפתוח את לבי עוד ועוד אבל…פחדתי. בפשטות ובלי דרמות, פחדתי להhפגע. הפחד להhפגע הוא פחד מאד טרוuיאלי. יש כאלה שקל להם להhפגע הם נפגעים ורגע אחרי שוכחים ויש כאלה שלא…אני נמנית – או יותר נכון נמניתי – עם הנפגעים הסדרתיים. בקיצור או לסיכום אומר שתמיד רציתי שלבי יהיה פתוח עוד ועוד אבל …פחדתי. שמתי גבולות. שמרתי על עצמי.

היום אני כבר בת 51, מתקרבת ל 52. 10 שנים של התפתחות רוחנית, למידה רוחנית. הלב שלי נפתח כל פעם עוד קצת. אני מאמינה גדולה בלב ובמה שהוא מביא לחיי. הלב שלי – וגם שלכם כשאתם מאפשרים לזה לקרות – הלב שלי מייצג את האינטואיציה שלי. שמחת הלב, הקשבת הלב, חכמת הלב הם ביטויים שאני אוהבת במיוחד. הם מייצגים עבורי אמת גדולה. כשאני מדברת עם אדם אחר והוא מדבר איתי מתוך חכמת ליבו אני מרגישה בטחון גדול במילים שלו.

אני חוזרת ליום ההוא, לפני כמה שבועות, לרגע הזה בו כתבתי על הדף: להסתובב בעולם עם לב פתוח. האמת, הבנתי מיד למה התכוונתי. לב פתוח הוא לב בוטח עבורי. לב שאינו מפחד להיפגע ולהסגר שוב. זה לב שבטוח בעצמו מספיק כדי להתנהל בעולם בפתיחות. לב פתוח זה לב שאוהב, בעיקר אוהב בלי סייג. לב בטוח בעצמו. אני לא יודעת איך אתם מתנהלים בעולם אבל אני, הרגע בו הבנתי שאני מרשה לעצמי לפתוח את הלב ממש לפתוח אותו – הוא רגע נפלא. מרגש. רגע משנה חיים. יש המון תוצאות להתנהלות בעולם עם לב פתוח. ראשית, כמעט ולא נפגעים. כל מה שהעליב אותי, הפחיד אותי כמעט ולא קיים. רגע, יש עוד הרבה דברים שמרתיעים אותי אבל אין ספק שהלב הפתוח הוא אפשרות עבורי, מאד גדולה. אפשרות לגדול עם עצמי. הבת שלי חדת העין שאלה אותי – אמא מה את נוצצת היום – האמת שהיא שאלה אמא מה את עפה על עצמך היום אבל אני תרגמתי את השאלה שלה – כשהסתובבתי עם חיוך רחב בכל אותו יום. עברו כבר כמה שבועות מאז שכתבתי את המשפט: להסתובב עם לב פתוח. דיווח מהשטח: זה עובד. לב פתוח גורם לזולת לפתוח את ליבו וזה ממשיך עם אפקטים נוספים של לב פתוח. כי ככה זה עובד. שאנחנו בטוב אנחנו מפיצים טוב. כשאנחנו ברע אנחנו מפיצים רע. לכן המחויבות שלנו לעצמנו היא בעצם הרבה יותר גדולה מזה. כי שוב, השלם גדול מסך חלקיו.
ואתם, מתי בדקתם פעם אחרונה את הלב שלכם? כמה אתם מאפשרים לכם להסתובב עם לב פתוח? אל תהססו. אפילו בצעדים קטנים. כל פעם עוד קצת לפתוח את הלב. זה משתלם לכם!

לפני סיום, קצת פרסום. אנשים חוזרים ואומרים לי שהמתנות שאני מעצבת ויוצרת פותחות את הלב. תודה. את כל המתנות תוכלו לבחור, כאן.

אוהבת אתכם, תודה שהייתם!

איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

השארת תגובה