כל יום קורה משהו טוב 96. בבוקר יום ראשון מילה והשראה. שמחה, אושר, אהבה, אומץ, ברכה, עצמה. המילים הטובות האלו מייצגות תפיסת עולם. תפיסת עולם שמבקשת להעצים את הטוב. מעצימים את הטוב וטוב יותר. נכון זו לא תרופה או טיפול. זו העצמה. כל המילים האלה קיימות בנו. פשוט, לפעמים אנחנו חושבים שהם מובן מאליו. לפעמים אנחנו שוכחים מקיומם. הרי מילה, היא לא רק מילה. היא המשמעות שלה. כל אחד ופרשנותו למילה – לאהבה, לאושר, לעצמה, לכל המילים הטובות. המילים שאני ממליצה לתלות סביבכם הן לא רק מעצבות, מוסיפות שמחה. הן גם עבודה. שעורי בית. להבין מה היא אהבה בשבילי, כמה אני מסכימה להיות 100% אהבה. מה זה אומר בשבילי, בכלל, להיות 100% אהבה. בשבילי, זה אומר להסתובב עם לב פתוח, בלי פחד להפגע. זה אתגר, תחשבו מעל זה. כל יום קורה משהו טוב. לפזר מילים טובות סביבנו זו בחירה במשהו חיובי. זו התחלה. אחר כך, צריך להתמסר למילים, למשמעות, לנוכחות.


הרבה פעמים לאורך חיי נשאלתי – אז מה, רק שמחה? ואיפה המקום לשאר הרגשות? התשובה פה חשובה, חשובה מאד. כי בעצם המילה טוב מכילה גם רע. המילה ארוך מכילה גם קצר. המילה יופי מכילה גם כיעור. המילה מלא מכילה גם ריק. המילה אהבה מכילה שנאה. המילה שמחה מכילה עצב. וככה זה ממשיך. זו התשובה: המילה שמחה מכילה את העצב. אצלנו יש מקום לכל מילה, לכל משמעות, לכל רגש. ברור שמותר להיות עצובה, כאילו צריך רשות ממישהו. ברור שלגיטימי להיות מתוסכל, מאוכזב, מדוכא. כל אחד ואיך שהוא מתמודד עם החלק הזה שלו. אחד מתמסר, השני לוקח כדור, השלישי מדבר עם חברה טובה. יש אלפי דרכים להיות עם עצב תסכול דאגה ועוד. אני חושבת, וככה אני נוהגת שזה עניין של מינון. של גבולות אמרה לי חברה חכמה.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

אני עוברת תקופה לא פשוטה כרגע בחיי הפרטיים וזו הזדמנות מצויינת לבחון את העניין. ואני רואה איך הקסם עובד. יש לי כמה טכניקות שאני משתמשת בהן. למשל אני בוחרת מילה טובה וכותבת עליה מה היא בשבילי. דעתי מוסחת מהקושי. אני רוקדת ריקוד אוילי ואוספת את עצמי. כי מאגרי השמחה שלי מקבלים איתות שאני זקוקה להם והם מתחילים לצאת. להיות. לשטוף אותי. חשיבה חיובית זו לא "רוחניות" מגוחכת. חשיבה חיובית זה בסיס לחיים טובים, לאמונה, לבחירה באהבה.

אז לא. אין חובה להיות כל הזמן בשמחה. אפשר להיות בעצב. השמחה מכילה את העצב, כי בלי העצב איך יש שמחה?
תזכרו את זה. זו נקודה מאד חשובה בתפיסת העולם הבריאה, המרגשת, המעצימה, החיובית. אל תוותרו לעצמכם בפחות מזה. ותהיו בריאים!

תודה שאתם כאן.
נפגש מחר!

תראו, פתחתי שתי קבוצות חדשות בפייסבוק: יותר מאשמח שתצטרפו אלי!
אחת, בית לאנשי יוצרים – קהילת האנשים הצבעוניים – יוצרים שמחה בשמחה כאן
השנייה, כל תכני הבלוג  קהילת האנשים הצבעוניים – כל יום קורה משהו טוב כאן
דף הפייסבוק השגרתי, העיסקי שלי ממשיך, כאן (תביאו אותה בלייק!) כאן
וחוץ מזה אתם מוזמנים להרשם, כאן ולקבל למייל בכל שבוע (בערך) את כל יום קורה משהו טוב….ההרשמה כאן!
חכו וזה לפני שדיברנו על האינסטגרם….
תודה, אוהבת אתכם!

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן

השארת תגובה